Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti  /  Příčiny obezity u mužů

Příčiny obezity u mužů

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2021-07-08)
Příčiny obezity u mužů  Obezita je jedním z největších faktory přispívající k chatrné zdraví a nižší kvality života. Ti, kteří jsou obézní jsou na mnohem vyšší riziko rozvoje kardiovaskulárních onemocnění a některých forem rakoviny. Příčiny obezity jsou mnohostranné a životního prostředí v rozsahu od genetické.

Ve většině případů však obezita je způsoben konzumací více kalorií, než jsou spáleny. Hlavní příčiny obezity u mužů jsou jedinečné. Níže je pohled na čtyři nejčastější přispívající faktory, které způsobují obezitu se vyskytují v mužské populaci.

Genetika

Každý má ten jeden přítel, který může jíst, co chtějí a nikdy jít další kalhoty velikost. To je způsobeno genetiky. Všichni se rodí s jedinečný metabolismus. Takže jak někteří lidé mohou jíst jen co chtějí v obrovském množství a nemusí se starat o rostoucí střev, existují jiní, kteří mají být více opatrní druhy potravin konzumují i množství.

Z důvodu odchylky v metabolické sazby u jedinců je důležité vědět, že vaše dobře aby se zamezilo přejídání. Pokud ty rychlost metabolismu je příliš nízká, může být známkou štítné žlázy, problémy a lékař by měl být konzultován v pořadí zvýšení metabolismu.

Velikost porce

Od roku 1970 se rozrostla průměrná Velikost porce v restauracích a recept knihy. I nadále růst, který signalizuje, že obezita u mužů jen bude větší problém. Některé studie prokázaly, že muži jsou náchylnější k dokončit, co se dávají před nimi než ženy.

Díky tomuto nárůstu velikosti porcí ovlivňuje Pánské obezity více. Dokonce i mírné zvýšení velikosti porcí bude mít kumulativní účinek na váze měsících a letech.

Životní styl

Životní styl je další z hlavních příčin obezity u mužů. Mnoho mužů se stal neaktivní během pětadvaceti při vstupu pracovní síly. To způsobuje množství kalorií, které hoří jít dolů. To platí zejména pro ty muže, které práce pracovní místa, kde sedí pro většinu času.

Budete-li jíst stejnou částku, jako jste byli, než se stal méně aktivní hmotnosti a tuku se pomalu hromadí. Pár kil rok získal není nic moc, ale sčítá a často vede k obezitě a další zdravotní komplikace. Života, například zda nebo ne jeden se účastní sportovní a rekreační aktivity účinky obezity.

Výživa

Nekvalitní potraviny a rychlé občerstvení , cenově dostupné a snadno dostupné není žádným překvapením, že to je jeden z hlavních příčin obezity u mužů. Rychlé občerstvení je velký přispívajícím faktorem, protože to je plná kalorií a jednoduchých sacharidů.

Vysoký kalorický obsah těchto jídel dělá jídlo působí na centra rozkoše mozku, takže spotřebitel cítit pocit dobře-bytost. Právě proto přejídání fast foods je běžný jev. Muži měli pokusit vyhnout se nezdravé potraviny a najít způsob, jak snížit chuť k jídlu a snížit příjem kalorií.

Jak snížit chuť k jídlu a prevenci obezity? 


comments powered by Disqus