Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti  /  Jak blokovat vstřebávání tuků

Jak blokovat vstřebávání tuků

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2021-07-08)
Jak blokovat vstřebávání tuků 

Nadváha může způsobit zdravotní problémy

Zdravé bydlení není možností, ale nezbytností. Naše zdraví je základem, na vše ostatní, co děláme v životě. Dobré zdraví je projev vyvážené a zodpovědné osoby a to se odráží v každé doméně v životě. Profesionální, osobní a rodinný život se zdravé, jak taky zdravé stravě. Nadváha může způsobit zdravotní problémy, zvýšit letargie a také nižší sebevědomí. Každý má určitou váhu opatření - příliš mnoho nebo příliš málo je známkou nezdravého životního stylu.

Mnoho lidí po celém světě neustále bojovat s hubnutí. Zaneprázdněný sedavý životní styl a nezdravé stravovací návyky jsou hlavní důvody pro nevhodné váhu. Vyvážená a zdravá strava je mix všech základních živin, a to ve správném poměru, po celý den. Dvě hlavní živiny, které jsou zodpovědné za přibírat na váze, jsou sacharidy a tuky.

Sacharidy a tuky

Je důležité konzumovat sacharidy a tuky, to musí být spotřebovány ve správném množství. Sacharidy a tuky jsou hlavním zdrojem energie, ale existují další zdroje příliš, může dát energie v těle. Kácení, ne zcela negovat, konzumace sacharidů a tuků pomáhá začít zhubnout a zlepšit celkový zdravotní stav.

Za prvé a především musíme se podívat na to, odkud pochází tyto 'špatné' sacharidů a tuků. My mluvíme o trans-tuků a jednoduchých sacharidů. Další zpracování jde do určité potraviny, tím pravděpodobnější je, že obsahuje trans-tuků a hodně sacharidů, které vedou k přibývání na váze, mezi mnoha jinými zdravotními problémy, jako je cukrovka a dokonce i rakovinu.

Diety většinou spoléhají na zamezení tuků a sacharidů, ale studie prokázaly, že je doslova nemožné získat výsledky tak bez ohrožení pohody vašeho těla.

Jak blokovat vstřebávání tuků?

Jak blokovat vstřebávání tuků? Existují léky, které pomáhají blokovat vstřebávání tuků je vždy lepší zvolit přírodní způsoby a potraviny pro dělání tak. Jablka, sójové výrobky a celá zrna jsou přírodní potravinové zdroje, které účinně blokují vstřebávání tuků.

Tyto zdroje potravy není jen Blokovat vstřebávání tuků , ale také dát energii do těla v určitém zdravější. Můžete se také rozhodnout pro nízké carb a nízké nízkotučné diety, které jsou výživné, ale snížit množství sacharidů a tuků, které konzumují.

Výhody nízké carb a nízkým obsahem tuku dieta patří:

  • Odstranění hladu a dávají pocit že nasytit
  • Zvyšuje hladinu HDL (dobrý cholesterol)
  • Zvyšuje hladinu energie
  • Snižuje krevní tlak a hladinu cukru
Nevýhody:

  • Velká životní styl změnit
  • Vědomé úsilí rostoucí odrůda
Jíst zdravé stravy, je dobré pro zdraví, zda váš cíl je hubnutí či nikoliv. Nízké carb a nízkotučné diety a prášky na přírodní tuk oken fungují nejlépe, když doplňují pravidelné cvičení pro hubnutí. Prášky na přírodní tuk oken jsou každým dnem lepší možnost, že "pád dieting" nebo přijímání předpis doplňuje.

Jak blokovat vstřebávání tuků? 


comments powered by Disqus