Domovská stránka / O dospělých centrum zdravotní péče

O zdravotní středisko pro dospělé

About Adult Health Care Center

Vítá vás Zdravotní středisko pro dospělé. Jsme jediné místo na webu, který obsahuje články a recenze o dospělých nemoci, poruchy a nejpopulárnější jazyky.

O našich stránkách

Vyhledání zdravotnické informace a zdravotní mohou být citlivé, ale důležitý úkol, proto je nutné používat weby, které mohou poskytnout pravdivé informace, opírající se o vědě a výzkumu. Poskytujeme cenné a neustále aktualizovaný články obsahující nejnovější inovace v zdravotnictví, vědy a výzkumu lékařské technologie. Jsme důvěryhodným zdrojem všech vašich lékařských a zdravotnických potřeb, zdravotní péče centrum pro dospělé v souladu s nejlepší standardy pro důvěryhodné zdravotnické informace.

Máme mezinárodní zdravotní síť, která spojuje místa ve 20 různých jazyků s více než 2 miliony roční návštěvnických relací po celém světě.
Naším posláním je s vámi podělit o zdraví a zdravotní vědy!
Připojte se k naší diskuse a komentáře na naše články, přijímat aktualizace z našich bulletinů a získáte další informace, brožury a PDF kopie našeho obsahu!

O našem týmu

Náš tým zahrnuje zdraví a vědy autorů, přispěvatelů, hodnotící stejně jako lékařští odborníci a novináři z mnoha oblastí. Oni pracují na obsahu produkce na dospělých centrum zdravotní péče, s vlastní výzkum a kontrolu kvality, aby bylo zajištěno, že všechny články jsou aktuální, spolehlivé a srozumitelné se vědecky zabývá publikum.

Naše nejlepší přispěvatelé patří:

Lucas Botin

Klinický farmakolog, MUDr. Generální ředitel na zdravotní středisko pro dospělé
Ines Obregón

Výživa, mikrobiologii, fyziologii, M.Sc.
Jerry Kouvan

Psychologie, Ph.D. CEO na YourWebDoc.com
Jennifer Greenwood

Dermatologie, M.Sc.
Boris Logan

Neurovědy, M.Sc.
a mnoho dalších...

Chcete do našeho týmu dospělých zdravotní péče Center? Neustále hledáme zdravotnických odborníků, kteří nám pomohou vytvořit obsah. Pokud jste talentovaný a velmi vášnivý o zdravotní péči pro dospělé, můžeme chtít vámi mluvit o tom, jak můžeme spolupracovat.

O obsahu

Zdravotní středisko pro dospělé obsahuje články o mnoho zdraví a zdravotní péče témata, tyto články a recenze jsou založeny na náš jedinečný pohled a byly vytvořeny a přezkoumána zdravotnických odborníků a profesionálů. Snažíme se poskytovat vysoce kvalitní, aktuální hodnocení.

Obsah, který publikujeme na našich webových stránkách je přezkoumána naši zaměstnanci odborníků na zdraví a lékařských novinářů. Naše články poskytují nejnovější aktualizace ze spolehlivých zdrojů, včetně lékařských časopisech, oznámení od federální zdravotní úřady a analýz na nejnovější trendy zdraví. Naše zkušené nezávislých denně komunikovat s horním lékařských odborníků, poskytující podrobné studie, aktualizace a triky, které obohacují naše zdraví zpravodajství a obsah.

Naše obsah je zveřejněn v souladu s pokyny pro lékařské a zdravotní informační stránky na internetu.

Disclaimer

Lékařskou pomoc

Prosím uvědomte si, zdraví a zdravotní informace nacházející se na stránkách zdravotní středisko pro dospělé není určen k nahrazení radu od lékaře nebo lékaře. Pokud máte nebo podezření na zdravotní problém, měli byste se podívat za odbornou lékařskou pomoc dříve, než Rada na jakékoli informace čtěte na našich webových stránkách.
Nikdy brát v úvahu odbornou lékařskou pomoc nebo zpoždění z důvodu něco, co jste si přečetli na jakékoli internetové stránky!

Reklamy a nápisy

Zdravotní středisko pro dospělé mohou být financovány z reklamy a bannerů. Naše bannery a ostatní reklamy nejsou zaměřeny na konkrétní uživatele a mohou být umístěny na místě podle obsahu zájmy. Všechny inzeráty jsou odlišeny od ostatních s odpovídající označení.