Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Předčasná ejakulace u dospělých

Předčasná ejakulace u dospělých

Předčasná ejakulace u dospělých Fenomén předčasného ejakulace u dospělých nemá konkrétní definici. Mohl by být postoupený předčasným ejakulaci , který začal po 40 nebo dysfunkci, která existovala během celého života.

Spočítáte, jak často chcete, aby se vám více zdržela energie? A ty nejsi sám. Velká část o předmětu předčasného ejakulace u dospělých mužů je tím, že je to něco, co je běžné. Národní průzkum veřejného sociálního života (NSLS) říká, že až 30% dospělých mužů trpí Předčasnou ejakulaci. Dobrá zpráva je, že to není nemoc; je to jen sexuální stav.

I když předčasný ejakulaci dospělých mužů neovlivňuje obecné zdraví, stále má velmi špatný vliv na stav této osoby, protože není schopen ze svého vztahu získat satisfakci. Ovlivňuje soukromý život osoby. Můžeš přestat dělat starosti, protože je způsob jak ti pomoct.

Tento stav má mnoho příčin, ale je způsoben především stresem a věkem, kdy tělo dostává nejvíce stresu z práce a z odpovědnosti. Stresory, které mohou ovlivnit vaše ejakulace, nelze snadno ignorovat.

Jak zacházet s předčasným ejakulaci?

How to Treat Premature Ejaculation?
Jak zacházet s předčasným ejakulaci?
Jak zacházet s předčasným ejakulaci u dospělých? Můžete se pokusit vymyslet něco jiného místo sexu, což může fungovat, ale jediné, co dělá, je snížení intenzity vašeho orgasmu. Možná jste si vzpomněl na léky na předpis, ale jsou drahé a často mají vedlejší účinky, pokud jste starší než 40.

Upřímně řečeno, obojí je absolutně zbytečné. Místo toho vám mohu dát jednoduchou radu, která vám může pomoci užívat si sex déle.

Také si myslím, že je tu spousta dezinformací o otázce předčasného Ejakulace a nejlepší praxí není vinit vás z předčasného ejakulace. Pokud máte těžký čas uspokojit svého partnera a ejakulace se nekoná, když to očekáváte, může to být známkou toho, že vaše glandulární tkáň má příliš mnoho hormonu nazývaného testosteron, který vyrábí.

Každopádně je tu několik možností, jak s Předčasnou ejakulaci zacházet s dospělými.

"Zahájení a dokončení"

Měli byste se snažit, aby jste se vyhnuli předčasnému ejakulaci. Měl byste umět porozumět, až budete připraveni přijít a pokusit se to odložit. Nejjednodušší způsob, jak si to vyzkoušet, je Masturbovat, a když jste šikovná, můžete to zkusit u svého partnera.

Měl bys umět rozeznat přesný moment před orgasmem. Normálně je doprovázen mravním pocitem.
Když cítíte, že nějaká stimulace by měla být zastavena. Když se citlivost sníží, měla by stimulace pokračovat. Všimněte si, jak dlouho to můžete udělat, a pak se nechte dokončit.

Tato metoda stop a Start není tak snadná, jak se může zdát. Vaše erekce může být slabší; není v něm nic neobvyklého. Pokračujte a vaše varhany budou pevnější. Použijte tyto pauzy během sexuálního styku pro lásku a polibky.

Kondomy s anestetikem

Benzokaine je bezbarchový lék, který působí na nervy v penisu a vagíně velmi podobným způsobem jako jemné anestetikum. Při sexuální aktivitě vzniká u většiny lidí otupující pocit. I když je velmi účinný jako anestetikum, je benzokaine používán také v kondomy, které jsou navrženy tak, aby prodlužují pohlavní styk. Při použití ve správné výši může prodloužit dobu erekce a sexuální radosti.

Pokud používáte kondomy s benzokaine, můžete také zaznamenat méně vnímání a sexuální touhu, ale někteří uživatelé také hlásí lehké spálení nebo mravení na kůži.
Benzokain vás při masturbaci činí méně citlivými než obvykle, ale tento efekt je dočasný. Vydrží to jen na 1-3 minut.

Někteří lidé říkají, že benzokaine by neměl být používán na penisu. Je tomu tak proto, že Benzocaine způsobuje při styku na vnitřním povrchu penisu hořící pocit . Existují hlášení o závažných alergických reakcích způsobených kondomy s benzokaine.

Cvičení pro zdraví penisu

Cvičení pro zdraví penisu jsou jednou z vynikajících metod pozdržení ejakulace. Tato technika pomáhá posilovat Vaše pánevní podlahové svaly, známé také jako svaly na PC. Pokud je chcete objevit, ukončete močení, abyste pochopili pubokocygeové svaly.

Provádějte cvičení pro zdraví penisu 10krát pokaždé a proveďte je znovu, jak dlouho to bude možné. Časem to budeš moct udělat déle. Snažte se nastavit takové nastavení 3x denně. Výsledky budou patrné v měsíci. Co byste měli dělat během styku? Když se chystáte ejakulovat, snažte se zmáčknout tyto svaly přesně tak, jak jste zvládli zahájení a zastavení cvičení.

Přírodní doplňky

Přírodní doplněk pro zdraví může být také velmi dobrý, pokud je zakoupen u důvěryhodného dodavatele. Přirozené opravné prostředky, které se týkají rané ejakulace, se klinicky ukázaly , že zajišťují delší, silnější a tvrdší erekci. Kromě toho, že zvyšuje energii, zvyšuje sílu vašeho orgasmu.
Teď řekni, že nechceš ovládnout své orgasmy!
A funguje stejně tak, jak se zdá, díky pečlivě zvolené kombinaci bylinných sexuálních stimulů a bez vedlejších efektů.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Přírodní doplňky pro předčasné ejakulaci
Přírodní doplňky mohou přidat další výhody, jako je zvýšená libido, lepší a silnější Erek a sexuální touha. Při pořizování doplňků mějte na paměti, že výrobek není určen pro všechny. Přirozené doplňky fungují jen pro ty, kteří mají dobrou eretraci, ale trpí časným ejakulacemi.

Také byste se měli vyvarovat jakýchkoliv prášků na předpis, které jsou určeny k léčbě sexuálních dysfunkcí. Je-li tomu tak, může lékař předepsat bezpečnou, přirozenou alternativu.

Závěr: potvrzeno klinickými studiemi

Můžete se divit, co z těchto tří metod je lepší. Ve skutečnosti jsou všechny dobré, ale nejlepší je jejich kombinace. Několik studií ukazuje, že přibližně 95% všech případů předčasného ejakulace u dospělých může být ošetřeno pouze pomocí této kombinace.

Naučte se ovládat ejakulaci 


comments powered by Disqus