Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Předčasná ejakulace u dospělých

Předčasná ejakulace u dospělých

Předčasná ejakulace u dospělých Fenomén předčasné ejakulace u dospělých nemá žádnou konkrétní definici. To by mohlo být odkazoval se na předčasné ejakulace, která začala po 40 nebo dysfunkce, která existovala po celý život.

Počítal jsi, jak často chceš, že budeš mít větší sílu? A ty nejsi sám. Velká část o tématu předčasné ejakulace u dospělých mužů je skutečnost, že je to něco, co je běžné. National Social Life Survey (NSLS) říká, že ve skutečnosti až 30% dospělých mužů trpí předčasnou ejakulací. Dobrou zprávou je, že to není nemoc; je to jen sexuální stav.

Ačkoli předčasná ejakulace u dospělých mužů nemá vliv na celkové zdraví, stále špatně ovlivňuje stav osoby, protože není schopen získat uspokojení z jeho vztahu. Ovlivňuje soukromý život osoby. Můžete přestat starat teď, jak tam je způsob, jak vám pomoci.

Tento stav má mnoho příčin, ale je to hlavně kvůli stresu a věku, kdy tělo dostává největší stres z práce a z odpovědnosti. Stresory, které mohou ovlivnit vaše ejakulace, není snadné ignorovat.

Jak léčit předčasnou ejakulaci?

How to Treat Premature Ejaculation?
Jak léčit předčasnou ejakulaci?
Jak léčit předčasnou ejakulaci u dospělých? Můžete se pokusit myslet na něco jiného místo sexu, který může fungovat, ale jediná věc, kterou dělá, je váš orgasmus intenzita snížit. Možná jste si mysleli, že léky na předpis, ale to je jak drahé a často má vedlejší účinky, pokud jste starší než 40.

Upřímně řečeno, oba jsou naprosto zbytečné. Místo toho vám mohu dát jednoduchou radu, která vám pomůže vychutnat si sex déle.

Také si myslím, že tam je spousta dezinformací tam o otázce předčasné ejakulace a osvědčeným postupem není obviňovat sami sebe za předčasné ejakulace. Pokud máte potíže uspokojit svého partnera a ejakulace se neděje, když to očekáváte, může to být známkou toho, že vaše žlázová tkáň má příliš mnoho hormonu zvaného testosteron u něj vyrábí.

Každopádně je tu ještě otázka, jak léčit předčasnou ejakulaci u dospělých.

Příčiny předčasné ejakulace

Jaké jsou příčiny předčasné ejakulace? Je to docela normální a zdravé pro člověka, aby předčasnou ejakulaci v jeho pozdních dospívajících let, nicméně, to by mělo jít pryč po několika letech.

Mnoho problémů může způsobit předčasnou ejakulaci. Některé z těchto problémů patří:

 • Vysoký nebo nízký krevní tlak
 • Nadměrná úzkost
 • Erektilní dysfunkce
 • Infekce
 • Nízká hladina testosteronu
 • Vysoké hladiny estrogenů
 • Nedostatek sexuální touhy
 • Nadužívání antibiotik
 • Bipolární porucha
 • Nemoci, které postihují erektilní tkáň, jako je rakovina prostaty
 • Špatná kontrola moči
 • Urolitiáza
Mnoho z příčin předčasné ejakulace jsou výsledkem příliš mnoho konzumace alkoholu, příliš mnoho stresu a špatné řízení zdraví. Špatné sexuální zdraví může být způsobeno nedostatkem cvičení, špatnou stravou, zneužíváním drog a nedostatkem dostatečného odpočinku nebo času na sex.

Alkohol může vyvolat úzkost, nižší hladiny testosteronu, a dokonce způsobit sexuální dysfunkce u mužů. Muži, kteří pijí, když by neměli a kteří nerespektují své partnery, mohou mít různé sexuální poruchy, které mohou být velmi těžké léčit.
Stres je další příčinou předčasné ejakulace. Stres snižuje hladinu testosteronu v těle, což vede k nižšípočet spermií, zvýšená úzkost a způsobuje rychlejší ejakulace.

Jak se vyhnout příčinám předčasné ejakulace?

Existuje nějaká léčba nebo intervence, která způsobí, že příčiny předčasné ejakulace méně pravděpodobné? Kde najdete více informací o rychlé ejakulaci a dalších sexuálních problémech? No, myslím, že dobrá zpráva je, že na rozdíl od některých dezinformací tam venku, nemusíte vyzkoušet operaci, jógu, nebo jít k lékaři k léčbě předčasné ejakulace.

You Can Treat Premature Ejaculation at Home!
Můžete léčit předčasnou ejakulaci doma!
Ve skutečnosti, můžete léčit předčasné ejakulace úplně doma, a to ani nevyžaduje předpis, i když samozřejmě to nebude bolet, aby si jeden, v případě, že jste náhodou narazit na tento problém.
Existuje spousta přírodních způsobů léčby předčasné ejakulace, takže pokračujte ve čtení tohoto článku, pokud máte zájem. Všechny tyto prostředky mohou být použity doma, ale pokud jste opravdu vážně zvýšení vytrvalosti, možná budete chtít navštívit svého lékaře nebo terapeuta.

Léčba předčasné ejakulace u dospělých

Zde je několik nejčastějších způsobů, jak léčit předčasnou ejakulaci doma.

"Začátek a dokončení"

Měli byste se pokusit zvládnout způsob, jakým "začít a dokončit", což vám pomůže vyhnout se předčasné ejakulaci. Měli byste být schopni pochopit, kdy jste připraveni přijít a pokusit se ji odložit. Nejjednodušší způsob, jak cvičit, je masturbovat, a když jste dostatečně zručný, můžete to zkusit se svým partnerem.

Měli byste být schopni rozpoznat přesný okamžik před orgasmem. Za normálních okolností je doprovázena pocitem brnění.
Když máte pocit, že každá stimulace by měla být zastavena. Když se citlivost sníží, stimulace by měla pokračovat. Všimněte si, jak dlouho to můžete udělat, a pak se nechte dokončit.

Tato metoda "stop and start" není tak snadná, jak se může zdát. Vaše erekce může slábnout; není v tom nic neobvyklého. No tak a tvůj orgán bude pevnější. Použijte tyto pauzy během pohlavního styku pro náklonnost a polibky.

Kondomy s anestetikem

Benzokain je bezbarvá droga, která působí na nervy v penisu a pochvě velmi podobným způsobem jako mírné anestetikum. To vytváří znecitlivující pocit u většiny lidí během sexuální aktivity. Zatímco to je velmi účinný jako anestetikum, benzokain se také používá v kondomy, které jsou určeny k prodloužení pohlavního styku. Při použití ve správném množství může zvýšit čas erekce a sexuální potěšení.

Při použití kondomů s benzokainem můžete také zaznamenat méně pocitu a sexuální touhy, ale někteří uživatelé také hlásí mírné pálení nebo brnění na kůži.
Benzokain se cítíte méně citlivě než obvykle během masturbace, ale tento efekt je dočasný. Trvá to pouze 1-3 minuty.

Někteří lidé říkají, že benzokain by neměl být používán na penis . Je to proto, že Benzokain způsobuje pocit pálení na vnitřním povrchu penisu během pohlavního styku. Existují reporst závažných alergických reakcí způsobených kondomy s benzokainem.

Cvičení pro zdraví penisu

Cvičení pro zdraví penisu jsou další vynikající metodou oddálení ejakulace. Tato technika pomáhá posilovat svaly pánevního dna, také známý jako PC svaly. Pokud je chcete objevit, ukončete močení midstream pochopit pubococcygeus svaly.

Proveďte cvičení pro zdraví penisu 10 krát pokaždé a dělat je znovu tak dlouho, jak je to možné. S časem budete moci dělat déle. Snažte se, aby se takové sady 3 krát za den. Výsledky budou patrné za měsíc. Co byste měli dělat při pohlavním styku? Když se chystáte ejakulovat, zkuste zmáčknout tyto svaly, stejně jako jste zvládli start-and-stop cvičení.

Přírodní doplňky

Přírodní doplněk zdraví může být také hodně pomoci, za předpokladu, že je koupil na důvěryhodného dodavatele. Přírodní prostředky, které se zabývají časnou ejakulací, jsou klinicky prokázáno, že zajišťují delší, silnější a tvrdší erekci. Kromě zvýšení zůstat moc, které také zvýšit sílu vašeho orgasmu.
Teď řekni, že nechceš kontrolovat své orgasmy!
A funguje to stejně dobře, jak to zní kvůli pečlivě vybrané kombinaci bylinných sexuálních stimulátorů a bez vedlejších účinků se obávat.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Přírodní doplňky pro předčasnou ejakulaci
Přírodní doplňky mohou přidat další výhody, jako je zvýšené libido, lepší a silnější erekce, a sexuální touha. Při užívání doplňků, nezapomeňte, že produkt není určen pro každého. Přírodní doplňky fungují pouze pro ty, kteří mají dobrou erekci, ale trpí časnými ejakulacemi.

Měli byste se také vyhnout užívání jakýchkoli léků na předpis, které jsou určeny k léčbě sexuálních dysfunkcí. Pokud tomu tak je, lékař může předepsat bezpečné, přírodní alternativu.

Závěr: Potvrzeno klinickými studiemi

Možná se divíte, co z těchto tří metod je lepší. Vlastně všechny z nich jsou dobré, ale nejlepší je jejich kombinace. Několik studií ukazuje, že asi 95% všech případů předčasné ejakulace u dospělých může být léčeno pouze pomocí této kombinace.

Naučte se, jak ovládat ejakulaci 


comments powered by Disqus