Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Předčasná ejakulace u dospělých

Předčasná ejakulace v dospělých

Předčasná ejakulace v dospělých Fenomén předčasná ejakulace v dospělých nemá žádnou konkrétní definici. To mohl být odkazoval se na předčasné ejakulace , která začala po 40 nebo dysfunkcí, který existoval prostřednictvím celý život.

Kolik, jak často jste chtěli by mít větší vytrvalost? A nejste sami. Národní průzkum sociálního života (NSLS) říká, že ve skutečnosti, 30 % dospělých mužů trpí předčasnou ejakulací. Dobrou zprávou je, že to není nemoc; je to jen sexuální podmínkou.

Ačkoli předčasná ejakulace u dospělých mužů nemá vliv na celkový zdravotní stav, to stále špatně ovlivňuje stav osoby, protože on není schopen získat uspokojení z jeho vztahu. To ovlivňuje soukromý život osoby. Můžete přestat bát nyní jako existuje způsob, jak vám pomoci.

Léčbě předčasné ejakulace

Jak se k léčbě předčasné ejakulace u dospělých? Zkuste myslet na něco jiného místo sexu, který může fungovat, ale jediné, co dělá je váš orgasmus snížení intenzity. Možná jste si mysleli o léků na předpis, ale to je jednak drahé a často má vedlejší účinky, pokud jste starší než 40 let. Upřímně řečeno obě jsou naprosto zbytečné. Místo toho může dát nějakou jednoduchou radu, která vám pomůže vychutnat sex po delší dobu.

Měli byste zkusit a ovládat vás "zahájení a dokončení", který vám pomůže vyhnout se předčasné ejakulace. Měli byste být schopni pochopit, když jste připraveni jít a pokusit se to odložit. Nejjednodušší způsob, jak cvičit se masturbovat, a když jste dostatečně zdatní, můžete to zkusit s vaším partnerem. Měli byste být schopni rozpoznat přesný okamžik před orgasmem. Za normálních okolností je doprovázeno mravenčení. Když cítíte, že jakákoli stimulace by měla být zastavena. Když se snižuje citlivost, stimulace by měly pokračovat. Všimněte si, jak dlouho můžete to udělat a pak nechte až do konce.

To není tak snadné, jak se může zdát. Vaše erekce může mít slabší; není nic zvláštního. Běžte a vaše varhany budou mít pevnější. Pomocí těchto přestávek při pohlavním styku pro lásku a polibky.

Cvičení pro zdraví penisu

Cvičení pro zdraví penisu jsou další vynikající metodu pro oddálení ejakulace. Tato technika pomáhá posílit vaše svaly pánevního dna, také známý jako PC svaly. Pokud chcete zjistit, ukončete střední proud močení porozumět svalů pubococcygeus. Provádějte cvičení pro penis zdraví 10 krát každý čas a udělat znovu, jak to půjde. Časem budete schopni to udělat delší. Snažte se, aby tyto sady 3 krát za den. Výsledky budou patrné v měsíci. Co by měla dělat během pohlavního styku? Když se chystáte ejakulovat, snaží se vytlačit tyto svaly, stejně jako zvládla start a stop cvičení.

Přírodní zdraví dodatek může být také příliš nepomůže, za předpokladu, že je koupil u důvěryhodného dodavatele. Organické doplňky, které se zabývají časnému ejakulace zajistit delší, silnější a tvrdší erekci. Kromě zvýšení pobyt moc také zvyšují sílu vašeho orgasmu. Teď říkají, že to nechcete! A funguje to stejně jako to zní vzhledem k pečlivě vybrané kombinace bylinný sexuální stimulátory a žádné vedlejší účinky na starosti.

Možná se divíte, co z těchto tří metod je lepší. Ve skutečnosti, všechny z nich jsou dobré, ale nejlepší je jejich kombinace. Některé studie ukazují, že asi 95 % všech případů předčasná ejakulace u dospělých lze léčit pomocí této kombinace pouze.

Zjistěte, jak se k léčbě předčasné ejakulace 


comments powered by Disqus