Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Předčasná ejakulace u dospělých

Předčasná ejakulace u dospělých

Předčasná ejakulace u dospělých Fenomén předčasné ejakulace u dospělých nemá žádnou konkrétní definici. Mohlo by se jednat o předčasnou ejakulaci , která začala po 40. roce života, nebo o dysfunkci, která existovala po celý život.

Počítali jste, jak často chcete, abyste měli větší výdrž? A nejste sami. Velkou součástí tématu předčasné ejakulace u dospělých mužů je skutečnost, že je to něco, co je běžné. Národní průzkum společenského života (NSLS) říká, že ve skutečnosti až 30 % dospělých mužů trpí předčasnou ejakulací. Dobrou zprávou je, že se nejedná o nemoc; Je to jen sexuální stav.

Ačkoli předčasná ejakulace u dospělých mužů nemá vliv na celkový zdravotní stav, stále nepříznivě ovlivňuje stav člověka, protože není schopen dosáhnout uspokojení ze svého vztahu. Ovlivňuje soukromý život člověka. Nyní si můžete přestat dělat starosti, protože existuje způsob, jak vám pomoci.

Tento stav má mnoho příčin, ale je to způsobeno především stresem a věkem, kdy tělo dostává největší stres z práce a z povinností. Stresory, které mohou ovlivnit vaši ejakulaci, není snadné ignorovat.

Pochopení předčasné ejakulace

Předčasná ejakulace může být matoucím problémem pro mnoho mužů vstupujících do 40. let a přináší nečekaný zvrat do jejich sexuálních zážitků. Je nezbytné pochopit, co PE obnáší, abyste se mohli orientovat ve výzvách, které představuje. Jednoduše řečeno, k předčasné ejakulaci dochází, když muž během sexuální aktivity vyvrcholí dříve, než si on nebo jeho partnerka přeje, což vede k pocitu frustrace a zklamání.

U mužů starších 40 let může být dynamika předčasné ejakulace ovlivněna fyzickými i psychickými faktory. Fyzicky mohou změny v těle související s věkem, jako je snížený svalový tonus a změněné hladiny hormonů, přispět k rychlejšímu vyvrcholení. Kromě toho hraje klíčovou roli psychologický aspekt , přičemž stres, úzkost a tlak na výkon často tento problém zesilují. Složitá souhra mezi těmito faktory může vytvořit cyklus, kdy úzkost z předčasné ejakulace podporuje její opakování.

Je třeba rozlišovat mezi občasnou úzkostí z výkonu a chronickou předčasnou ejakulací. Zatímco občasné případy rychlého vyvrcholení jsou běžné a obvykle nejsou důvodem k obavám, přetrvávající problémy mohou vyžadovat pozornost. Muži ve věku 40 let mohou zjistit, že stresory každodenního života spolu se změnami v jejich těle je činí náchylnějšími k opakujícím se epizodám PE.
Pochopení tělesné výchovy znamená uvědomit si, že je to pro mnoho mužů spíše sdílená zkušenost než osamělý boj. Není to známka osobního selhání, ale výzva, kterou lze řešit.

Uvědomění si faktorů, které jsou ve hře, umožňuje mužům přistupovat k problému s pocitem posílení, což otevírá dveře různým možnostem léčby a úpravám životního stylu. V dalších částech se ponoříme do dopadu tělesné výchovy na sexuální zdraví a vztahy a osvětlíme, jak může řešení tohoto problému vést k naplňujícímu a sebevědomějšímu přístupu k intimitě.

Understanding Premature Ejaculation
Pochopení předčasné ejakulace

Dopad na sexuální zdraví a vztahy

Předčasná ejakulace není jen pomíjivá nepříjemnost; Může vrhnout významný stín na sexuální zdraví a vztahy muže, zvláště když se pohybuje na cestě po 40. Kromě fyzického aktu mohou být emocionální a vztahové aspekty intimity hluboce ovlivněny výzvami, které představuje tělesná výchova.

Jedním z hlavních dopadů PE na sexuální zdraví je potenciální eroze sebevědomí. Muži nad 40 let mohou zpochybňovat svou sexuální zdatnost a cítit neočekávanou ránu svému sebevědomí. Strach z toho, že nesplní očekávání svého partnera, se může stát přetrvávajícím problémem, který vede k úzkosti a neochotě zapojit se do intimních chvil.

PE si také může vybrat daň na celkové spokojenosti se sexuálními setkáními. Krátkost zážitku může způsobit, že oba partneři budou toužit po něčem víc, což vytvoří pocit nenaplnění. Tato nespokojenost se může rozšířit i mimo ložnici a ovlivnit dynamiku vztahu jako celku. Komunikace může být napjatá a může se objevit pocit odpojení, což může vést k poklesu celkové spokojenosti ve vztahu.

Emocionální vypětí vyplývající z PE může spustit cyklus, který problém udržuje. Úzkost a stres z budoucích sexuálních setkání mohou problém zhoršit a vytvořit sebenaplňující se proroctví.
Pro muže nad 40 let je zásadní, aby si uvědomili propojenou povahu své emocionální a sexuální pohody a řešili tělesnou výchovu nejen jako fyzický problém, ale jako holistickou výzvu.

Jak léčit předčasnou ejakulaci po 40?

How to Treat Premature Ejaculation?
Jak léčit předčasnou ejakulaci?
Jak léčit předčasnou ejakulaci u dospělých? Můžete zkusit myslet na něco jiného než na sex, což může fungovat, ale jediné, co to udělá, je, že se sníží intenzita vašeho orgasmu. Možná jste přemýšleli o lécích na předpis, ale jsou drahé a často mají vedlejší účinky, pokud je vám více než 40 let.

Upřímně řečeno, obojí je naprosto zbytečné. Místo toho vám mohu dát několik jednoduchých rad, které vám mohou pomoci užívat si sex déle.

Také si myslím, že existuje mnoho dezinformací o problematice předčasné ejakulace a nejlepší praxí je neobviňovat se z předčasné ejakulace. Pokud máte potíže s uspokojením svého partnera a ejakulace se nekoná, když ji očekáváte, může to být známkou toho, že vaše žlázová tkáň produkuje příliš mnoho hormonu zvaného testosteron.

Každopádně stále existuje otázka , jak léčit předčasnou ejakulaci u dospělých.

Příčiny předčasné ejakulace po 40 letech

Jaké jsou příčiny předčasné ejakulace? Je zcela normální a zdravé, že člověk má předčasnou ejakulaci v pozdním dospívání, ale po několika letech by měla zmizet.

Mnoho problémů může způsobit předčasnou ejakulaci. Některé z těchto problémů zahrnují:

 • Vysoký nebo nízký krevní tlak
 • Nadměrná úzkost
 • Erektilní dysfunkce
 • Infekce
 • Nízká hladina testosteronu
 • Vysoká hladina estrogenu
 • Nedostatek sexuální touhy
 • Nadužívání antibiotik
 • Bipolární porucha
 • Nemoci, které postihují erektilní tkáň, jako je rakovina prostaty
 • Špatná kontrola močení
 • Urolitiáza
Mnoho příčin předčasné ejakulace je důsledkem nadměrné konzumace alkoholu, příliš velkého stresu a špatného řízení zdraví. Špatné sexuální zdraví může být způsobeno nedostatkem pohybu, špatnou stravou, zneužíváním drog a nedostatkem dostatečného odpočinku nebo času na sex.

Alkohol může vyvolat úzkost, snížit hladinu testosteronu a dokonce způsobit sexuální dysfunkce u mužů. Muži, kteří pijí, když by neměli, a kteří nerespektují své partnerky, mohou trpět různými sexuálními poruchami, které mohou být velmi těžko léčitelné.
Stres je další příčinou předčasné ejakulace. Stres snižuje hladinu testosteronu v těle, což vede k nižšímu počtu spermií, zvýšené úzkosti a způsobuje rychlejší ejakulaci.

Jak se vyhnout příčinám předčasné ejakulace?

Existuje nějaká léčba nebo intervence, která sníží pravděpodobnost příčin předčasné ejakulace? Kde najdete více informací o rychlé ejakulaci a dalších sexuálních problémech? Myslím, že dobrou zprávou je, že na rozdíl od některých dezinformací nemusíte zkoušet operaci, jógu nebo jít k lékaři, abyste léčili předčasnou ejakulaci.

You Can Treat Premature Ejaculation at Home!
Předčasnou ejakulaci můžete léčit doma!
Ve skutečnosti můžete předčasnou ejakulaci léčit úplně doma a nevyžaduje ani lékařský předpis, i když samozřejmě nebude na škodu si ho pořídit, pokud se s tímto problémem náhodou setkáte.
Existuje spousta přírodních způsobů léčby předčasné ejakulace, takže pokud máte zájem, pokračujte ve čtení tohoto článku. Všechny tyto prostředky lze použít doma, ale pokud to se zvýšením své výdrže myslíte opravdu vážně, možná budete chtít navštívit svého lékaře nebo terapeuta.

Léčba předčasné ejakulace u dospělých

Zde je několik nejběžnějších způsobů léčby předčasné ejakulace doma.

"Start a cíl"

Měli byste se pokusit zvládnout způsob, jakým "začínáte a končíte", což vám pomůže vyhnout se předčasné ejakulaci. Měli byste být schopni pochopit, kdy jste připraveni přijít, a pokusit se to odložit. Nejjednodušší způsob, jak to trénovat, je masturbovat, a když jste dostatečně šikovní, můžete to zkusit se svým partnerem.

Měli byste být schopni rozpoznat přesný okamžik před orgasmem. Obvykle je doprovázena pocitem brnění.
Když to ucítíte, měla by být jakákoli stimulace zastavena. Když citlivost klesá, je třeba pokračovat ve stimulaci. Všimněte si, jak dlouho to můžete dělat, a pak si dovolte skončit.

Tato metoda "stop and start" není tak snadná, jak by se mohlo zdát. Vaše erekce může zeslábnout; Není na tom nic neobvyklého. Pokračujte a váš orgán se zpevní. Tyto pauzy během pohlavního styku využijte k náklonnosti a polibkům.

Kondomy s anestetikem

Benzokain je bezbarvá droga, která působí na nervy v penisu a pochvě velmi podobným způsobem jako mírné anestetikum. U většiny lidí během sexuální aktivity vytváří znecitlivující pocit. I když je benzokain velmi účinný jako anestetikum, používá se také v kondomech, které jsou určeny k prodloužení pohlavního styku. Pokud se používá ve správném množství, může prodloužit dobu erekce a sexuální potěšení.

Při použití kondomů s benzokainem můžete také pociťovat menší citlivost a sexuální touhu, ale někteří uživatelé také hlásí mírné pálení nebo brnění na kůži.
Benzokain způsobuje, že se během masturbace cítíte méně citliví než obvykle, ale tento účinek je dočasný. Trvá pouze 1-3 minuty.

Někteří lidé říkají, že benzokain by se neměl používat na penis. Je to proto, že benzokain způsobuje pocit pálení na vnitřním povrchu penisu během pohlavního styku. Existují záznamy o závažných alergických reakcích způsobených kondomy s benzokainem.

Cvičení pro zdraví penisu

Cvičení pro zdraví penisu jsou další vynikající metodou, jak oddálit ejakulaci. Tato technika pomáhá posilovat svaly pánevního dna, známé také jako PC svaly. Pokud je chcete objevit, ukončete močení uprostřed proudu, abyste porozuměli svalům pubococcygeus.

Proveďte cvičení pro zdraví penisu pokaždé 10krát a provádějte je znovu, dokud můžete. Časem to zvládnete déle. Zkuste si takové sady vyrobit 3x denně. Výsledky budou patrné za měsíc. Co byste měli dělat během pohlavního styku? Když se chystáte ejakulovat, snažte se tyto svaly zatnout , stejně jako jste zvládli cvik start-and-stop.

Přírodní doplňky

Přírodní doplněk zdraví může být také velkou pomocí, za předpokladu, že je zakoupen u důvěryhodného dodavatele. Je klinicky prokázáno, že přírodní prostředky, které se zabývají předčasnou ejakulací, zajišťují delší, silnější a tvrdší erekci. Kromě toho, že zvyšují výdrž, zvyšují také sílu vašeho orgasmu.
A teď řekněte, že nechcete ovládat své orgasmy!
A funguje to tak dobře, jak to zní, díky pečlivě vybrané kombinaci bylinných sexuálních stimulátorů a bez vedlejších účinků, kterých byste se měli obávat.

Natural Supplements for Premature Ejaculation
Přírodní doplňky pro předčasnou ejakulaci
Přírodní doplňky mohou přidat další výhody, jako je zvýšené libido, lepší a silnější erekce a sexuální touha. Při užívání doplňků stravy nezapomeňte, že produkt není určen pro každého. Přírodní doplňky fungují pouze pro ty, kteří mají dobrou erekci, ale trpí předčasnou ejakulací.

Měli byste se také vyvarovat užívání jakýchkoli pilulek na předpis, které jsou určeny k léčbě sexuálních dysfunkcí. V takovém případě může lékař předepsat bezpečnou, přírodní alternativu.

Úloha přírodních pilulek

Pro muže, kteří se pohybují v oblasti předčasné ejakulace po dosažení svých 40 let, se vyhlídka na přírodní pilulky představuje jako potenciální změna hry ve snaze o lepší sexuální zdraví. Tyto pilulky se často mohou pochlubit směsí bylinných extraktů, aminokyselin a vitamínů, které využívají sílu přírody k řešení složitosti PE.

Přírodní pilulky jsou navrženy se záměrem nabídnout holistický přístup k sexuálnímu zdraví. Složky často vybrané pro tyto doplňky jsou vybrány pro jejich historické použití v tradiční medicíně a jejich údajné přínosy pro mužské sexuální zdraví. Například bylinné extrakty, jako je tribulus terrestris, kořen maca a ženšen, se běžně vyskytují v přírodních pilulkách, o nichž se předpokládá, že přispívají ke zlepšení sexuálních funkcí.

Složitá kombinace těchto přírodních prvků má za cíl řešit mnohostrannou povahu předčasné ejakulace. Zatímco některé složky se mohou zaměřovat na fyziologické faktory přispívající k PE, jiné mohou působit na snížení stresu a úzkosti a vytvářet komplexní strategii pro řešení tohoto problému.
Na rozdíl od farmaceutických intervencí přírodní pilulky často představují nižší riziko nežádoucích účinků. Muži nad 40 let, kteří si mohou být více vědomi svého celkového zdraví a potenciálních interakcí s léky, mohou najít útěchu v jemnějším přístupu, který tyto doplňky nabízejí. Je však důležité si uvědomit, že individuální reakce se mohou lišit a před zařazením přírodních pilulek do rutiny je vhodné se poradit se zdravotníky.

Přitažlivost přírodních pilulek spočívá nejen v jejich potenciální účinnosti, ale také v pohodlí, které nabízejí. Tyto doplňky, které jsou k dispozici volně prodejné, poskytují diskrétní a dostupnou možnost pro muže, kteří chtějí řešit předčasnou ejakulaci. Jak se budeme hlouběji ponořit do tohoto průzkumu, následující část provede čtenáře výběrem správných přírodních pilulek a zajistí promyšlený a informovaný přístup k jejich začlenění do cesty ke zlepšení sexuální pohody po 40.

Choosing the Right Natural Pills
Výběr správných přírodních pilulek

Výběr správných přírodních pilulek

Vzhledem k tomu, že muži hledají řešení pro předčasnou ejakulaci (PE) po dosažení věku 40 let, krajina přírodních pilulek se objevuje jako potenciální lék. Orientace na trhu však vyžaduje náročný přístup, aby byl zajištěn výběr správných přírodních pilulek, které jsou v souladu s individuálními potřebami a bezpečnostními aspekty.

 • Výzkum je klíčový: Než se ponoříte do světa přírodních pilulek, je důležité provést důkladný průzkum. Prozkoumejte renomované zdroje, přečtěte si recenze a shromážděte informace o složkách běžně používaných v těchto doplňcích. Pochopení vědeckých poznatků, které stojí za pilulkami, může mužům umožnit činit informovaná rozhodnutí.
 • Na ingrediencích záleží: Věnujte zvýšenou pozornost složkám uvedeným v přírodních pilulkách. Hledejte známé a studované látky, jako jsou bylinné extrakty, aminokyseliny a vitamíny, které prokázaly potenciální přínos pro sexuální zdraví. Transparentnost označování je pozitivním ukazatelem důvěryhodného produktu.
 • Konzultace se zdravotnickými pracovníky: Zatímco přírodní pilulky jsou často volně prodejné, je vhodné se před jejich zařazením do rutiny poradit se zdravotníky. To je zvláště důležité pro muže starší 40 let, kteří mohou mít již existující zdravotní potíže nebo užívají jiné léky. Poskytovatel zdravotní péče může nabídnout personalizované poradenství na základě zdravotního profilu jednotlivce.
 • Pověst výrobce: Zhodnoťte pověst výrobce, který stojí za přírodními pilulkami. Zavedené a renomované společnosti dodržují standardy kvality a upřednostňují bezpečnost svých spotřebitelů. Hledejte produkty od výrobců, kteří mají zkušenosti s výrobou spolehlivých a účinných doplňků.
 • Ohlasy uživatelů: Skutečné příběhy a svědectví od jednotlivců, kteří používali přírodní pilulky, mohou poskytnout cenné poznatky. Pozitivní zkušenosti a příběhy o úspěchu od mužů s podobnými obavami mohou nabídnout ujištění a důvěru ve zvolený produkt.
 • Zkušební období a záruky: Hledejte produkty, které nabízejí zkušební období nebo záruku vrácení peněz. To umožňuje mužům posoudit účinnost přírodních pilulek, aniž by se zavázali k dlouhodobému nákupu. Takové nabídky naznačují důvěru výrobce v potenciální výhody produktu.
Tím, že muži nad 40 let přistupují k procesu výběru s pečlivostí a kritickým okem, mohou zvýšit pravděpodobnost nalezení přírodních pilulek, které vyhovují jejich potřebám a pozitivně přispívají k řešení předčasné ejakulace. Cesta ke zlepšení sexuálního zdraví zahrnuje informovaná rozhodnutí, která rezonují s individuálními okolnostmi a podporují sebevědomí a spokojenost v intimních chvílích.

Závěr: Potvrzeno klinickými studiemi

Možná se divíte, která z těchto tří metod je lepší. Ve skutečnosti jsou všechny dobré, ale nejlepší je jejich kombinace. Několik studií ukazuje, že asi 95% všech případů předčasné ejakulace u dospělých lze léčit pouze pomocí této kombinace.

Naučte se ovládat svou ejakulaci 


comments powered by Disqus