Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Produkce spermií po 40

Produkce spermií po 40. Jak stárnutí ovlivňuje počet spermií a mužskou plodnost.

Produkce spermií po 40. Jak stárnutí ovlivňuje počet spermií a mužskou plodnost. Pokud je vám více než 40 let, je pravděpodobné, že máte nízký počet spermií a přemýšlíte o zvýšení produkce spermií. Téměř každý dospělý muž to potřebuje a jejich důvody mohou být různé. Za prvé, pomáhá mužům zvýšit plodnost, ale to není jediný motiv pro to. Kromě zlepšené plodnosti pomáhá mužským orgasmům stát se mnohem intenzivnějšími!

Přesto toto nutkání samo o sobě nepřinese požadovaný výsledek, pokud člověk jen sedí a nepodnikne žádné kroky k dosažení tohoto cíle. Výsledky jsou neuvěřitelné a účinek na pohodu dospělých mužů je skutečně pozoruhodný, protože tímto způsobem se zlepšuje mužská energie, potence a množství ejakulace. Podle studií větší ejakulace zvyšují hladinu serotoninového hormonu , o kterém je známo, že pomáhá regulovat náladu a sociální chování, chuť k jídlu a trávení, spánek a paměť.
Většina mužů se však líbí skutečnost, že orgasmus se ukáže být intenzivnější.
Problém byl studován i vědci. Jejich analýza navíc pomáhá mužům vyrovnat se s tímto problémem.

Mužské sexuální zdraví

Během uplynulého desetiletí bylo provedeno mnoho výzkumů o mužském sexuálním zdraví. Poskytovatelé zdravotní péče doporučují používat doplňky stravy ke zvládnutí mužských sexuálních problémů. Pokud je vaším záměrem zvýšit produkci spermií, neexistuje lepší přístup, než užívání doplňků stravy, které jsou vyrobeny s ohledem na tuto funkci.

Tam byly i jiné alternativy, které studovali, ale doplňky stravy se ukázaly být nejužitečnějším způsobem, jak zvýšit produkci spermií. Jejich použití bylo přijato jako účinné a neškodné ve srovnání s cvičením penisu.

Změny stárnutí v mužském reprodukčním systému

Mnoho mužů zažívá významné změny v těle během 40. let. Většina lidí slyšela o zvýšení tělesného tuku, ale v mužském těle je více změn, včetně mužského reprodukčního systému.

Mužský reprodukční systém prochází významnými změnami poté, co člověk dosáhne 40 let. Změny mohou vést ke snížení sexuálního zdraví, snížení mužské plodnosti, objemu spermií produkovaných muži atd.
Aging Changes in Male Reproductive System
Změny stárnutí v mužském reprodukčním systému
Během svých 40 let procházejí varlata člověka řadou změn a tyto změny mohou mít důsledky pro jeho plodnost a kvalitu spermatu. Dochází k nárůstu abnormálních spermií , které jsou často klasifikovány jako "mrtvé".

Nedávná vědecká práce, publikovaná v International Journal of Andrology, zjistila, že počet spermií, pohyblivost spermií a celková plodnost člověka jsou negativně ovlivněny zvýšenou hladinou abnormálních spermií. Nálezy byly pozorovány u mužů všech ras a věkových kategorií.
Studie také zjistila, že zvýšení abnormálního počtu spermií bylo spojeno s degenerací varlat způsobenou stárnutím. Degenerace způsobuje zvýšení poškození DNA spermií a zvýšení abnormálních spermií.

Kromě abnormalit spermií může dojít také k poklesu sexuální touhy a erektilní dysfunkce. Zvýšené hladiny abnormálních spermií ovlivňují pravděpodobnost, že děti člověka mají genetické onemocnění a způsobují zvýšení potratů. Studie mužů, kteří měli potrat, zjistily, že jejich sperma obsahovalo více spermií, které měly poškození DNA.

Rostou obavy z dopadu problémů se spermiemi na plodnost mužů. Studie naznačují, že problémy se spermiemi způsobené stárnutím mohou vést k neplodnosti ve 30% případů mužské neplodnosti. V některých případech to mohlo být až dosud nezjištěno.

Jak stárnutí ovlivňuje počet spermií a mužskou plodnost?

Jak stárnutí ovlivňuje počet spermií a mužskou plodnost? Stárnutí ovlivňuje mužskou plodnost a počet spermií mnoha způsoby. Jak roky plynou, hormony a enzymy ve varlatech, které jsou zodpovědné za produkci spermií, pracují méně efektivně. Varlata nakonec začnou produkovat méně spermií.

Aging Affects Sperm Count and Male Fertility
Stárnutí ovlivňuje počet spermií a mužskou plodnost
Existují dva běžné způsoby, jak věk ovlivňuje mužskou plodnost.

1. Snížení produkce testosteronu

Muži mohou začít produkovat méně testosteronu, mužského pohlavního hormonu, který je nezbytný pro mužské sexuální zdraví. A produkce testosteronu je ovlivněna mnoha různými faktory, včetně:

  • Hormonální posuny, jako je pokles hladiny lidského růstového hormonu (HGH) nebo estrogenu, ke kterému často dochází s věkem
  • Faktory životního stylu, jako je kolik alkoholu, sody a rychlého občerstvení muži jedí
  • Dieta, zejména typ tuku muži jedí

2. Snížení produkce spermií

Kromě poklesu produkce testosteronu dochází také ke snížení počtu spermií - počtu spermií, které jsou produkovány u starších mužů. Ztráta produkce spermií a počtu spermií se vyskytuje v každém věku, i když to může být výraznější, když se vyskytuje u starších mužů.

Stárnutí a kvalita spermatu

Stárnutí ovlivňuje kvalitu spermatu dvěma různými typy problémů, fyzikálními a chemickými, vysvětluje Dr. Steven Shainberg, reprodukční endokrinolog a ředitel programů plodnosti mužů ve Weill Cornell Medicine v New Yorku. "Kromě fyzických problémů, jako je špatná výživa a játra, která nefungují optimálně, existují také chemické problémy," vysvětluje. "Když se sperma skladuje, časem se rozkládá, což může být způsobeno chemickými látkami ve stravě. To může mít za následek, že spermie mají nižší pohyblivost a funkci."

"Čím déle je sperma skladováno, tím je pravděpodobnější, že bude trpět chemickým i fyzickým problémem," pokračuje Shainberg. "Sperma je uloženo v epididymis, kde je dostatek prostoru pro odběr spermií a sperma, které je uloženo příliš dlouho, bude mít s největší pravděpodobností fyzický problém."
Shainberg poznamenává, že klíčovým faktorem kvality spermatu je věk: Existuje jen tolik spermatu, které může být uloženo, pokud se zhoršuje. Ve skutečnosti, když spermie stárnou, může být příliš pozdě na to, aby s tím něco udělali, protože existuje bod, kdy nedochází ke změně kvality spermií.

Shainberg také zdůrazňuje, že všichni muži, kteří trpí problémy s neplodností, bez ohledu na to, jaký je důvod, by měli mít sperma pravidelně vyšetřováno. "Pokud je sperma nekvalitní, je důležité pokusit se zjistit, zda existuje fyzikální nebo chemický problém," vysvětluje. "Pokud se vyskytne fyzický problém, existují opatření, která mohou být přijata ke zlepšení kvality spermatu."

Jak zvýšit produkci spermií?

Mnoho žen přiznává, že nechtějí zůstat s partnerem, který je sexuálně neuspokojuje. Všechny tyto ženy chtějí mít partnera, který jim může poskytnout naprosté potěšení. Ženy mají rády muže, kteří vzbuzují své sexuální vzrušení a apelují na ně. Mají rádi muže, kteří rozvíří jejich krev. Mezi nejvlivnější faktory patří schopnost člověka uspokojit svou dámu.

To je obrovský důvod pro přírodní doplňky. Existuje celá řada prostředků a přírodních doplňků, které umožňují mužům zvýšit produkci spermií. Užívejte multi-vitamíny na denní bázi a vaše tělo bude zásobeno základními živinami, které jsou tak užitečné, když je organismus vyčerpán.

Zde je několik dalších tipů , jak zvýšit produkci spermií po 40 letech:

  • Pijte více vody.
  • A co víc, nezapomeňte, že pravidelné fyzické cvičení udrží vaše tělo v kondici a vaše mužské funkce na slušné úrovni.
  • Buďte opatrnější na své menu a rozhodněte se ve prospěch nutriční stravy namísto nezdravých občerstvení a zpracovaných produktů.
  • Přestaňte kouřit, ale pokud k tomu nemáte sílu vůle, pokuste se tento zlozvyk ovládat. Vezměte v úvahu jeho negativní vliv na vaše spermie, jejich objem a kvalitu.
  • Alkohol je další zvyk, který budete muset ovládat. Snažte se jej použít v mírném množství.
  • Nepodceňujte, co pro vás odpočinek znamená. Je to nezbytné pro vaše zdraví i dobrý spánek.
  • A konečně musíme říci, mít aktivní příjemný sexuální zážitek po celou dobu - to vás udrží fit a energické.

Nejlepší produkty pro zvýšení produkce spermií

Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit produkci spermií u dospělých mužů. Mezi nimi příjem přírodních doplňků, které zvyšují produkci spermií po 40 letech , má jednu z hlavních rolí.

V internetových obchodech je dnes velký výběr těchto produktů.
Všechny tyto produkty mohou poskytnout úžasný účinek a zvýšit produkci spermií po 40 letech.
Tento efekt je založen na lékařsky schváleném vzorci vysoce kvalitních ingrediencí. Výsledek je opravdu působivý - od nadměrné fáze sexuálního života až po zvýšené množství produkce spermií. Dokonce i pocit musí být bělejší a homogennější.

Ale nikdo kromě vás se nemůže rozhodnout, co si vybrat. Jen lékař může poskytnout správnou radu a konzultace je přísně doporučena. Existuje mnoho různých způsobů, ale musíte udělat konečné rozhodnutí. V případě, že chcete zvýšit produkci spermií, není se čeho bát. Měli byste být vytrvalí a to vám pomůže dosáhnout vašeho cíle.

Zvyšte produkci spermií po 40 


comments powered by Disqus