Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Test mužské plodnosti

Test mužské plodnosti

Test mužské plodnosti  Test mužské plodnosti je běžným způsobem zjistit zda dospělého muže se může stát otcem dítěte, nebo jestli je vůbec úrodná. Statistika říká, že každý třetí pár mezi těmi, kteří chtějí mít dítě, ale mají problémy s pojetím trpí problémy. Problém může být ve spermatu kvality nebo množství. Test mužské plodnosti je také metoda široce používá ke kontrole účinnosti takových operací, jako vasektomie a zvrat vasektomii.

Analýza mužské plodnosti

Mužskou plodnost analýza obvykle zahrnuje následující testy:

  • Měření koncentrace spermií v ejakulátu muže každý mililitr (ml).
  • Doba potřebuje pro spermie se kapaliny.
  • Nepohyblivá hustota je jeden další parametr, který by měly brát v úvahu, když je provedena analýza mužské neplodnosti. Zkouška odhalí množství spermií, pokračuje normálně.
  • Procentní podíl spermií s normálním tvarem.
  • Stanovení kyselosti - její úroveň Ph. Alkalimetrická zkouška je zahrnuta také.
  • Zkontrolujte, zda jsou bílé krvinky v vzorek spermatu.
  • Měří úroveň fruktózy. Fruktóza je nezbytná, protože spermie naplňuje energií.

Přípravky

Před prochází test mužské plodnosti je třeba nějaké přípravy. To znamená, že nesmíte mít aktivitu během 2-5 dní před analýzou. Pokud se nebudete řídit tento požadavek, nebude počet určité buňky tak vysoko, jak je to možné, takže test nelze považovat za spolehlivé.

Ale abstinenci by nemělo být příliš dlouhé. Chcete-li být přesný, by neměl trvat déle než 2 týdny před zkouškou, jak dlouhé období je sperma neaktivní. Konzumace alkoholu je zakázáno za několik dní před zkouškou, kromě toho, měli byste informovat lékaře o všech léků, které můžete používat.

Chcete-li test mužské plodnosti lékaři potřebují váš vzorek. Šálek malý vzorek by měl vyplnit. To lze provést doma nebo na klinice nebo v nemocnici, kde budete mít zkoušku. Ve většině případů se vzorky získané vlastní stimulace. Další možností je použít speciální kolekci kondom, který je bez LaTeXu.

Zvýšení mužské plodnosti

Ale každý den si mohou být vybaveny 2 bezpečné a přirozené metody, které vám pomohou zvýšit mužské plodnosti. Samozřejmé věci, ale velmi důležité pro fungování vašeho těla je hydratovaná.

Když vaše tělo dehydratované ne fungování řádným způsobem, proto se může změnit výši vašich buněk na nejhorší. Lépe hydratovaná vaše tělo je větší množství semenné tekutiny, který budete vytvářet, nebyl správně hydratované pravděpodobně sníží objem, který může generovat. To je nejlepší mít nejméně osm sklenic vody denně pro zvýšení mužské plodnosti.

Existují přírodní spermie objem pilulky , které mohou být velkým přínosem a navíc pro zvýšení vaší plodnosti. Důvodem pro to je skutečnost, že obsahují nejen minerály a byliny, ale i tyto aminokyseliny jako L-karnitin, L-arginin a L-glysine, které jsou velmi důležité pro vaše zdraví. Dále zvyšují krevní oběh, čímž se zlepší erekci i, proto je zaručena dvojí užitek pro vás.

Jak zvýšit počet spermií a plodnost 


comments powered by Disqus