Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Test mužské plodnosti

Jak zvýšit mužské plodnosti? Mužské plodnosti analýza

Jak zvýšit mužské plodnosti? Mužské plodnosti analýza 

Co je mužské plodnosti?

Plodnost se odkazuje na přirozenou schopnost reprodukce přírodními prostředky. Plodnost, obecně, se liší od plodnosti, který je definován jako potenciál pro reprodukci.

Neplodnost je absence plodnosti nebo když člověk má velmi menší šanci, že jeho partnerka těhotná. Mužské plodnosti obvykle závisí na kvalitě spermií Pánské.

Existují i způsoby zvýšení mužské plodnosti, budeme mluvit o nich níže.

Co ovlivňuje mužskou plodnost

Factors That Affect Male Fertility
Faktory, které ovlivňují mužskou plodnost
Níže jsou některé aspekty které ovlivňují mužské plodnosti:

 • Erektilní dysfunkce - erektilní dysfunkce nebo impotence je situace, kdy člověk není schopen udržet nebo vyvinout erekce v době pohlavního styku.
 • Sperma mobilita - mobilita sperma odkazuje na proces, podle něhož sperma buňky prochází samičího reprodukčního ústrojí za účelem dosažení vejce. Jednoduše řečeno to znamená zdravé spermie schopnost plavat. Mužské neplodnosti může dojít také v případě, kdy spermatických buněk není správně plavat. Problémy mobility v člověku je také nazýván asthenospermia nebo asthenozoospermia.
 • Libido - Libido u člověka je popisován jako něčí touha nebo sexuální apetit k sexuální aktivitě. Spotřeba potravin či doplňků, které jsou zodpovědné za zvýšení libida u mužů se nazývá jako afrodiziakum.
 • Počet spermií - spermií je koncentrace spermií v daném množství spermatu. Obvykle spermiogram ("seminogram") se provádí tak, aby zjistit počet spermií ve spermatu.
 • Hladiny testosteronu - neplodnost v některých mužů může být z důvodu nízké hladiny testosteronu , což je mužský pohlavní hormon přítomen uvnitř těla.
Je třeba mít na paměti, že kromě výše uvedených hledisek, mužské neplodnosti může záviset na různé faktory , jako je způsobilost osoby, celkové zdraví a potravinových kontaminantů. Proto aby se probral všechno, je nezbytné konzumovat zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Mužské plodnosti analýza

Mužské plodnosti analýza je běžný způsob zjistit zda dospělý člověk se může stát otcem dítěte, nebo jestli vůbec je úrodná. Statistika říká, že každý třetí pár mezi ty, kteří chtějí mít dítě, ale mají problémy s početím trpí problémy.
Může být problém v kvalitě spermatu a množství.
Mužské plodnosti analýza je také metoda široce používá ke kontrole účinnosti takových operací, jako je vasektomie a zrušení vasektomie.

Male Fertility Tests
Testy mužské plodnosti
Mužské plodnosti analýza obvykle zahrnuje následující testy:

 • Měření koncentrace spermií v každém mililitru (ml) mužský ejakulát.
 • Množství času, potřebuje pro sperma ztratit se.
 • Pohyblivých hustota je jeden další parametr, který by měl brát v úvahu, když je provedena analýza mužské neplodnosti. Test odhalí množství spermatu normálně pokračujeme dál.
 • Procentní podíl spermií s normálním tvarem.
 • Určete hladinu kyselosti - její úroveň pH. Alkalimetrická zkouška je zahrnuta také.
 • Zkontrolujte, zda jsou v vzorek spermatu bílých krvinek .
 • Měření hladiny fruktózy. Fruktóza je nezbytná, protože spermie naplňuje energií.

Přípravky

Předtím, než podstoupí test mužské plodnosti je třeba nějaké přípravky.

Preparations for Male Fertility Analysis
Preparáty pro analýzu mužské plodnosti
Základní příprava pro analýzu mužské plodnostijsou následující:

 • Nesmíte mít aktivitu během 2-5 dní před analýzou. Pokud jste se neřídí tento požadavek, hrabě konkrétní buňky nebude tak vysoko, jak je to možné, takže test nelze považovat za spolehlivé.
 • Ale abstinence by nemělo být příliš dlouhé. Abych byl přesný, by neměl trvat déle než 2 týdny před zkouškou, jak dlouhou dobu neaktivníspermatu.
 • Konzumace alkoholu je zakázáno za několik dní před zkouškou, kromě toho, jste měli informovat lékaře o všech léků , možná používáte.
Chcete-li test mužské plodnosti lékaři potřebují váš vzorek. Jste měli možnost načerpat malý vzorek. To lze provést doma nebo na kliniku nebo do nemocnice, kde jste mít zkoušku. Ve většině případů jsou vzorky získané vlastní stimulaci. Další možností je použití speciální kolekci kondom, který je vyroben bez latexu.

Jak zvýšit mužské plodnosti

Věřte tomu nebo ne je možné zvýšit mužské plodnosti. Ano, je možné zvýšit šance na početí u téměř každého muže. To nevyžaduje žádné určité znalosti, což je dobrá zpráva pro muže snění o dětech.

Mužské plodnosti je určen počet buněk spermatu, co člověk má během ejakulace. Existuje mnoho výrobků a pilulky pro mužské plodnosti na trhu dnes tento slib efekt zvyšující produkci spermatu.

Ale každý den si můžete nakoupit s 2 bezpečné a přírodní metody , které vám pomohou zvýšit mužské plodnosti. Každého napadne ale opravdu důležité pro fungování vašeho těla je být hydratovaná.

Když vaše tělo je dehydrované nebude fungovat v řádným způsobem, proto se může změnit výši vašich buněk na nejhorší. Lépe hydratovaná vaše tělo je, větší množství tekutiny , který budete vytvářet, nejsou správně hydratované pravděpodobně sníží objem, který může generovat.
To je nejlepší mít minimálně osm sklenic vody denně ke zvýšení plodnosti muže.

Prášky pro mužskou plodnost

Existují přírodní pilulky pro mužskou plodnost , který může být velkou pomocí a navíc pro zvýšení vaší plodnosti. Důvodem pro to je skutečnost, že obsahují nejen minerály a byliny, ale i takové aminokyselin jako L-karnitin a L-arginin , které jsou velmi důležité pro vaše zdraví.

Společně s ním prášky pro mužskou plodnost zlepšení krevního oběhu a tak zlepšit erekci i, proto je zaručena dvojí užitek pro vás.

Další informace o pilulky na mužskou plodnost 


comments powered by Disqus