Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u žen  /  Modelace prsou po Weightloss

Rekonstrukce prsu po Weightloss

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Rekonstrukce prsu po Weightloss Mnoho žen začít zvažovat chirurgický zákrok rekonstrukce prsu jako způsob, jak zlepšit jejich prsa po velké weightloss. S zeštíhlení ňadra změňte stejným způsobem jako ostatní části těla, a tato skutečnost se stává zřejmé zejména v oděvu, který odpovídá ne zcela způsob, jakým si přejete. Když jsou mladé ženy, jejich ňadra se skládají hlavně z glandulární (pevné) problémy, které jsou nahrazeny volnější tukových tkání s věkem. To je normální proces, a to je také typický případ weightloss. Týká se to nejen ženy, ale i muži.

Rekonstrukce prsu po WeightLoss

Když proces weightloss není postupný a jde rychle, kůže není tak pružný. Proto prsu má vliv na tyto změny. V této souvislosti rekonstrukce prsu je často nutné po weightloss. Během tohoto postupu přebytečná kůže odstraněna aby průvěs. Tato technika je zaměřen na zlepšení tkáně prsu a bradavky do přitažlivé, mladší a lepší vzhled. To může také pomoci krach cítit dobře tónovaný, srovnatelné s pre-weightloss stavu.

Operace rekonstrukce prsu se provádí s ohledem na přání klienta a účely. Určuje individuální charakter operace: kůže částku, kterou je nutné odstranit a druh odstranění se rozhoduje individuálně. Ve většině případů pacienti potřebují nějaké kůže odstranění kolem bradavky a prsa zvedání. V některých případech minimální invaze bude stačit. To znamená, že operace bude snížena na jizvu kolem dvorce. Ale není to obvyklé pro většinu pacientů, jejichž problémy jsou spojeny se ztrátou hmotnosti. Trpí velké množství pokleslý kůže. Ve většině případů operace je dosti bolestivý. Pacient je schopen pracovat v sedm až deset dní v průměru a může vrátit do své pravidelné činnosti ve třech týdnech.

Není to jen prsa kůže, která je negativně ovlivněno hlavních weightloss. Ve skutečnosti dokonce i prsní tkáně, sama změní z plné a vláčnou volné a ochablé. Během operace rekonstrukce prsou prsa obnovit jejich původní objem pomocí implantátu rekonstrukce prsu.

Prsní implantáty pro rekonstrukci

Operace rekonstrukce prsu může být provedeno různými způsoby. To se provádí prostřednictvím některého z několika málo kusů podél záhybu prsu, v podpaží nebo kolem prsního dvorce. Existují dva běžné místa pro implantáty: pod prsní tkáně a pod prsní sval. Mnoho žen věří, že pokud je implantát umístěn pod prsní sval, prsa vypadá mnohem přirozeněji a atraktivní. Operace rekonstrukce prsu obvykle trvá jednu až dvě hodiny na dokončení. Ve většině případů operace se provádí v celkové anestezii. Budete mít pooperační péči doma; není třeba aby vás v nemocnici. Ústní léky bude pooperační bolesti a budete schopni se vrátit do práce asi za týden nebo tak.

Lékařští experti a společnost se nikdy líbila rekonstrukce prsu implantáty . A v některých případech mají pravdu, protože existují rizika jimi způsobené. Podání silikonové prsní implantáty pro rekonstrukci je obvykle to, co způsobuje hlavní nechuť, a nedávno prsou implantáty začaly být naplněn fyziologickým roztokem.

Přírodní prsa rekonstrukce

Poradenství o obnově přírodní prsa můžete najít v různých fórech weightloss. Návrhy, že možná zjistíte, že jsou obvykle přírodní a bezpečné. Jeden z nich bude určitě pracovat pro vás, a budete spokojeni s lepší tvar prsu. Existují speciální lokální pobočky na fórech weightloss. Zde naleznete doporučení pro výběr přírodní prsa rekonstrukce. Některé ženy se přírodní gely a krémy a podělit se o zkušenosti s ostatními. S pomocí správné léky bude schopen vrátit tuhost prsu. Budou vypadat mladší a úplné. Takový výsledek může být dosažitelné i bez prsní implantáty pro rekonstrukci a rizika s tím spojená. V důsledku toho nebudete trpět vedlejší účinky. Najít přírodní prsa rekonstrukce 


comments powered by Disqus