Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Krize středního věku a andropauza

Krize středního věku a Andropause. Jak zacházet s Andropause přirozeně?

Krize středního věku a Andropause. Jak zacházet s Andropause přirozeně? 

Zdraví stárnoucích mužů

Když lidé vidí, že energie mládí a mužná síla ustupují, když dosáhnou 40, zažívají smíšené pocity. Pokud jde o fyzické faktory, mají vypadávání vlasů, nespavost, problémy s pamětí atd. Takové věci situaci zhoršují a zhoršují situaci.

Oni ztráta motivace, cítit podrážděný a pneumatiky velmi brzy. V některých případech mohou podstoupit hyperhidrózu a zarudnutí obličeje, problémy s hmotností, svaly a bolesti. Erektilní dysfunkce je dalším nepříjemným příznakem. Výsledkem je deprese.

Krize středního věku

Téměř každý člověk v jeho krizi středního věku zažije alespoň jeden z výše uvedených příznaků. Stupeň výše uvedených problémů dopad se může lišit, ale často je to docela zničující. Tato krize uprostřed života ovlivňuje muže a jejich kvalitu života, která klesá s tím, jak tělo stárne.

Midlife Crisis
Krize středního věku
Kromě toho, to může přinést osteoporózu a srdeční potíže. To je na vás, rozhodnout, zda chcete, aby se podmínka jednodušší a vymýtit příznaky stárnutí. Osoba by měla dodržovat strategii, která spojuje různé aspekty, jako je strava, kontrola stresu, snížení příjmu tabáku a alkoholu.

Sexuální zdraví stárnoucích mužů

Mužské sexuální zdraví se také mění s věkem člověka. Sexuální zdraví závisí na pohlavním hormonu zvaném testosteron. Andropause, nebo obecně známý jako mužské menopauze, je hormonální stav děje u mužů po určitém věku. Existují fyzické příčiny pro tento stav a to se stane, když hladina testosteronu snižuje kousek po kousku. Tento proces začíná na asi 30 a pak je 10% pokles každých deset let.

Vzhledem k tomu, testosteron je hormon, který pomáhá při udržování sexuální libido, tvorba spermatu, genitální a ochlupení, svalová hmota, a kostní tkáně, důsledky andropause postupně objevují jako člověk stárne.
Jak již bylo uvedeno, andropause je menopauza-jako stav u stárnoucích mužů. Ale co přesně je andropause, jak se liší od ženské menopauzy a jak léčit andropause přirozeně? Pojďme to zjistit.

Co je Andropause?

Změny související s věkem u mužů vedou k nízké produkci testosteronu a změnám v sexuálním zdraví, charakterizované nedostatkem libida a poruchou sexuálního fungování. Vzhledem k tomu, že je nízká hladina testosteronu na pohonné hmoty mužské libido, to má vliv na mužské sexuální výkonnost, počet spermií a koncentrace, fyzická energie, a síla.

Změna hormonů může také ovlivnit emocionální zdraví. Tato podmínka se nazývá andropause.
Andropause
Andropause a hormony
To se děje v postupné fázi času ve středním věku, s hormonální hladiny výrazně klesá jako muži udržet stárnutí. To se liší od menopauzy u žen ve způsobu jejího nástupu.

Hormonální změny způsobené zastavením ovulace u žen znamenají nástup menopauzy, ke kterému dochází rychle po dosažení věku. Nicméně, u mužů, hladiny testosteronu udržet klesá v průběhu let velmi postupně.

Kdy se andropause započne?

Obvykle, muži po dosažení věku 50 trpí poklesem hladiny testosteronu. Někteří muži zažívají pokles poměrně brzy kvůli nezdravému životnímu stylu, nemocem nebo lékům. Muži mají nejvyšší hladiny testosteronu v jejich dospívání a mládí. Po dosažení věku 30 let se hladiny každý rok sníží o jedno procento.

Andropause Příznaky

Příznaky andropause může dojít, když muži dosáhnou jejich pozdní 40 nebo během jejich brzy 50 let. Některé z těchto běžných příznaků jsou:

 • Ztráta sexuálního apetitu
 • Erektilní dysfunkce
 • Nízký počet spermií
 • Nízký objem spermií
 • Nedostatek energie
 • Nízká svalová hmota
 • Nálady
 • Deprese
 • Nespavost
 • Únava
 • Zvýšený břišní tuk
 • Potíže s koncentrací
 • Snížení hustoty kostí
 • Vývoj mužských prsou
 • Vypadávání vlasů
 • Návaly horka
 • Zmenšení velikosti varlat

Andropause a erektilní dysfunkce

Jedním z hlavních problémů andropauza je erektilní dysfunkce. To může být největší obavy mužů a první důvod, proč muži chtějí zjistit, jak zacházet s andropause přirozeně. Během andropause, když hladina testosteronu klesne příliš rychle nebo klesly o polovinu z jejich maximální úrovně, sexuální zdraví u mužů začnou trpět. Můžete také začít zažívá další výše diskutované příznaky.

Erektilní dysfunkce u mužů je velmi časté během pozdní 40 a 50 je kvůli významnému poklesu hladiny testosteronu. Nedostatek hlavního pohlavního hormonu v mužském těle nepříznivě ovlivňuje sexuální apetit. Muži začínají zažívat ztrátu libida a také neplní během sexuální aktivity.
Andropause
Andropause a impotence
Nízké hladiny testosteronu také ovlivňují fungování pohlavního orgánu, což způsobuje problémy s erekcí během sexuální aktivity. Muži nedokáží dosáhnout a udržet erekci během sexuální aktivity, což vede k nulové spokojenosti a potěšení. Nízká hladina testosteronu a erektilní dysfunkce jsou také spojeny s nízkou produkci spermií a snížení koncentrace spermatu.

Celkově touha zapojit se do sexuální aktivity, erekce a sexuální výkonnosti významně brání nástupu andropause a poklesu hormonálních hladin.

Jak zabránit Andropause?

Hlavní otázka, kterou mají všichni muži ve svých myslích, je "jak zabránit andropause?".

Zde jsou některé přirozené změny, které je třeba implementovat ve svém životě, aby se zabránilo souboru andropause a udržet zvýšení hormonální hladiny, aby se zabránilo erektilní dysfunkce, vypadávání vlasů, nedostatek fyzické síly, a další hlavní příznaky:

 • Změny životního stylu
 • Zdravá strava
 • Cvičení

Změny životního stylu

Faktory životního stylu jsou nesmírně zodpovědné za časnou nebo rychlou andropause. Mnoho z příznaků andropause dojít v důsledku problémů životního stylu, jako je závislost na alkoholu, úzkost, stres, deprese, nedostatek spánku, a špatná strava.

Změňte svůj životní styl tím, že zlepší svůj jídelníček a kácení na kouření cigaret a konzumace alkoholu. Největší spoušť je stres a úzkost, která vede k velké změně hormonální hladiny. Problémy se vztahy, finanční starosti, krize středního věku a další problémy hrají v andropause velkou roli. Snažte se eliminovat tyto příčiny vést stres-volný život.

Zdravá strava

Jíst zdravě je jedním z nejlepších způsobů, jak zabránit andropause. Muži potřebují bílkoviny, vitamíny, a minerály k udržení svalové hmoty a pomoc při produkci testosteronu. Zinek, omega-3 mastné kyseliny, vitamín D, jsou životně důležité v produkci testosteronu. Zahrnout libové živočišné bílkoviny, mořské plody, tuňák, sardinky, ústřice, ořechy, zelená listová zelenina, a nízkotučné mléčné výrobky ve vaší pravidelné stravě.

Cvičení

Abyste zabránili andropause, musíte zůstat fit a pravidelně cvičit. Cvičení udržuje váš krevní tlak pod kontrolou a eliminuje další nemoci, jako je cukrovka a obezita, což může urychlit andropause. Zlepšuje krevní oběh, zvyšuje fungování vašich reprodukčních orgánů. Cvičení jsou také nezbytné pro správnou hormonální produkci v těle, zejména pomoc tělu při výrobě více testosteronu.

Muži se musí zapojit do nejméně třicet minut pravidelného cvičení denně na podporu produkce testosteronu v těle. Zapojit se do nějaké sportovní nebo praxe kardiovaskulární cvičení každý den, aby se udrželi v kondici a zachovat svou mužnost.

Andropause Možnosti léčby

Andropause
Možnosti léčby Andropause
I když nenajdete lék na krizi středního věku, můžete zlepšit kvalitu svého života pomocí určitých možností léčby andropause, které vám mohou pomoci v boji s andropause důsledky. Nejoblíbenější stimulátory erekce jsou vyráběny ve formě takzvaných pilulek na erekci.

Tyto pilulky jsou vlastně nic víc než doplňky stravy pro andropause léčbu. Mohou přinést pozitivní změny ve vašem sexuálním životě, které vám pomohou zlepšit kvalitu vašeho života obecně. Nevěřte těm, kteří říkají, že takové pilulky nestojí za vynaložené peníze.

Je to nezbytné, protože sex je hnací silou, která ovlivňuje náš život a náš vztah. Sex je úzce spojen s emocemi a nemůžeme to brát odděleně. Ženy dávají přednost těm mužům, kteří jsou silní a dobří v posteli. Chtějí, aby jejich muži měli sexuální sílu. A samozřejmě, že nejsou touží strávit svůj život s těmi muži, kteří trpí andropause a jeho důsledky.

Doplňky stravy pro Andropause

Klíčem k prémiové zdraví u mužů a zachování mužnosti je jíst správně. Muži vyžadují více kalorií než ženy a musí jíst potraviny bohaté na bílkoviny a vlákna. Mléčné výrobky, libové bílkoviny, a rostlinné bílkoviny jsou důležité, aby jejich sílu a reprodukční zdraví neporušené.

Nicméně, potraviny jsou často nestačí, aby vám požadované množství vitamínů a minerálů. Pokud se vám nepodaří příjem potřebné množství vitamínů a minerálů prostřednictvím potravin, reprodukční zdraví může trpět.
Andropause
Přírodní doplňky pro léčbu andropause

Přírodní léčba Andropause

Potřebujete přirozenou léčbu pro andropause. Jedná se obvykle o doplňky stravy obsahující potřebné vitamíny, byliny, nebo minerály pro zvýšení vašeho sexuálního zdraví v těchto časech. Tyto doplňky jsou nejlepší andropause možnosti léčby, protože doplňují živiny chybí v těle. Pomáhají při přirozené produkci mužského hormonu zvaného testosteron.

Zde jsou některé z životně důležitých živin v testosteron posílení doplňků k léčbě problémy s nízkou hladinou testosteronu, zlepšit sexuální zdraví, a léčit andropause přirozeně:

 • Kyselina D-asparagová
 • Dehydroepiandrosterone
 • Zinek
 • Bylinné doplňky

Kyselina D-asparagová

Testosteron posílení doplňky mohou obsahovat tuto základní přírodní aminokyseliny zvané Kyselina D-asparagová. Výzkum naznačuje, že tato aminokyselina má vlastnosti ke zvýšení luteinizační hormon u mužů, takže Leydigovy buňky v mužské reprodukční orgán produkovat více testosteronu. To také zlepšuje produkci spermií a zdraví.

Dhea

DHEA nebo Dehydroepiandrosterone je hormon vylučovaný nadledvinami a udržuje optimální hladiny testosteronu. Doplňky stravy obsahující DHEA působí jako anabolický steroid, pomáhá spravovat požadované hladiny testosteronu. Když lidé stárnou a andropause začne nastavit, DHEA doplňky mohou pomoci zvýšit hladinu mužských hormonů.

Zinek

Zinek je jeden minerál, který je životně důležitý pro mužské reprodukční zdraví. Muži s nízkou hladinu testosteronu nesmírně těžit z zinku doplňky. Pomáhá léčit neplodnost a zvyšuje mužské reprodukční zdraví. Užívání zinku doplňky je nezbytné během andropause zlepšit sexuální zdraví.

Bylinné doplňky

Kromě vitaminových a minerálních doplňků, Existují i jiné bylinné doplňky pro andropause léčby jsou k dispozici na trhu. Byliny jako ashwagandha, pískavice řecké seno, ženšen, a Yohimbe zázraky u lidí s nízkou hladinu testosteronu. Tyto byliny zlepšit produkci testosteronu, tak napomáhání při produkci spermií, počet, spermie zdraví, pohyblivost, a libido.

Jak zacházet s Andropause přirozeně? Závěr.

Andropause je běžné a může se stát každému jako přírodní jev. Nicméně, to může být kontrolována, pokud hledáte přírodní andropause možnosti léčby ve správný čas.

Andropause
Andropause může být léčena!
Při správném stravování a změny životního stylu může omezit nástup andropause, poskytuje vaše tělo se správnými vitamíny a minerální doplňky pomáhají zvýšit mužské sexuální zdraví. Tyto přírodní způsoby podpory při přirozené produkci optimálního množství mužského pohlavního hormonu zachovat svou mužnost a plodnost let.

Ačkoli všichni muži chtějí být sexuálně silní, mnoho mužů je obtížné koupit andropause léčebné produkty, protože se necítí pohodlně, aby tak učinily, nebo považují za urážlivé pro své ego a jejich mužství. Naštěstí, dnes mnoho mužů podaří naučit se léčit andropause přirozeně a přijmout, že mohou potřebovat nějakou pomoc a koupit tyto produkty.

Výhody přírodních andropause léčebných produktů

Přírodní produkty ošetření andropaupobaví pomáhají zlepšit situaci z různých míst.

 • Za prvé, pomáhají překonat andropause.
 • Za druhé, zlepšují sexuální život člověka. Pomocí něj muži mají lepší erekci a obvod a délka jsou také vylepšeny.
 • Za třetí: Velmi důležité je, že celkový zdravotní stav člověka je také lepší.
 • Za čtvrté: průtok krve se zlepšuje, což vede ke zlepšení oběhu v pánevní oblasti.
 • A v neposlední řadě je, že mužské libido příslušenství produkty dělat zázraky se vztahem, protože sex je základem toho.
Je zcela jasné, proč stále více mužů začíná důvěřovat přírodním andropaužním léčebným pilulkám a často je používat.

Zvýšení hladiny testosteronu a léčbě Andropause přirozeně
comments powered by Disqus