Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u žen

Zdraví dospělých žen

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdraví dospělých žen Znáte nejlepší zdravotní zájmy žen ? Srdeční onemocnění, rakovina a nízká libido nahoře v seznamu. I když to jsou vážné obavy, je tu dobrá zpráva. Volba zdravého životního stylu – jako například konzumování zdravé stravy a včetně fyzické aktivity ve vašem každodenním programu – může být dlouhou cestou ke snížení zdravotních rizik žen.

Pro některé ženy je zdravotní stav na prsou seznam zdravotních obav. Jaký je nejlepší způsob, jak udělat vlastní zkoušku na prsou? Co bys dělal, kdybys našel náprsní kostku? Jaký je nejlepší způsob, jak zacházet s bolestí prsu?

Pro jiné jsou zdravotní problémy žen kosmetické chirurgie. A jak zestárnou, zdravotní problémy vašich žen se pravděpodobně změní. Může být tuk v břišním stavu? Jsou Kegelové cvičení skutečně nutné? Získejte odpovědi na tyto a další otázky týkající se zdraví žen.

Kongresového o klaun péči

Nový počítačový algoritmus umožňuje předpověď gestatní diabetu

Zaúčtováno v úterý, 14. ledna 2020

Nový počítačový algoritmus umožňuje předpovídání, v raných fázích těhotenství nebo dokonce před těhotenstvím, u nichž jsou ženy velkým rizikem gestatní diabetu.

Aktualizovaný návod k rakovině prsu nabízí doporučení pro zpracování případů s nízkým výrazem ER

Zaúčtováno v úterý, 14. ledna 2020

Aktualizovaný návod pro testování estrogenů a progesteronu (ER/PgR) v rakovině prsu , zveřejněný společně kolegiem amerických patologů a americkou společností klinické onkologie, potvrzuje velkou část původních pokynů a má konkrétnější doporučení pro zpracování a vykazování případů s nízkým výrazem ER.

Mateřský stres ovlivňuje fetální vývoj mozku

Zaúčtováno v úterý, 14. ledna 2020

Nová studie zveřejněná on-line 13. ledna 2020, v časopise JAMA Pediatrix hlásí, že matky, které během těhotenství trpí těžkým duševním tlakem , mohou mít děti s abnormálním vývojem v důležitých oblastech mozku i před narozením. Je již známo, že děti s vrozenou srdeční chorobou vykazují abnormality v mozkovém růstu a mozkových biochemických reakcích.Zdraví u žen

Zdraví prsou

Libido a plodnost
comments powered by Disqus