Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u žen

Zdraví dospělých žen

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdraví dospělých žen Znáte nejlepší zdravotní zájmy žen ? Srdeční onemocnění, rakovina a nízká libido nahoře v seznamu. I když to jsou vážné obavy, je tu dobrá zpráva. Volba zdravého životního stylu – jako například konzumování zdravé stravy a včetně fyzické aktivity ve vašem každodenním programu – může být dlouhou cestou ke snížení zdravotních rizik žen.

Pro některé ženy je zdravotní stav na prsou seznam zdravotních obav. Jaký je nejlepší způsob, jak udělat vlastní zkoušku na prsou? Co bys dělal, kdybys našel náprsní kostku? Jaký je nejlepší způsob, jak zacházet s bolestí prsu?

Pro jiné jsou zdravotní problémy žen kosmetické chirurgie. A jak zestárnou, zdravotní problémy vašich žen se pravděpodobně změní. Může být tuk v břišním stavu? Jsou Kegelové cvičení skutečně nutné? Získejte odpovědi na tyto a další otázky týkající se zdraví žen.

Kongresového o klaun péči

Dlouhodobá antikoncepce nezvyšují riziko HIV, uzavírá nové studium

Zaúčtováno v pátek, 14. června 2019

Jeden z největších a nejrobustnějších studií o míře infekce HIV dospěl k závěru, že dlouhodobá antikoncepce nezvyšují riziko zavlečení HIV.

Studium: pocit, že těhotná žena má osobní prostor, se rozšiřuje pouze v třetím trimestru

Zaúčtováno v pátek, 14. června 2019

Nový výzkum zveřejněný v časopise vědecké zprávy ukazuje, že ženy podstupují významné duševní i fyzické změny v pozdních fázích těhotenství.

Studie deklamové vlivy mléčných polárních lipidů na kardiovaskulární riziko žen s nadváhou

Zaúčtováno v pátek, 14. června 2019

Mléčné výrobky obsahují širokou škálu lipidů, triglyceridů a polárních lipidů, které jsou specifickými lipidy, které přirozeně stabilizují tuk z tuků a jsou zejména ve smetaně a podmáslí.Zdraví u žen

Zdraví prsou

Libido a plodnost
comments powered by Disqus