Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u žen

Zdraví dospělých žen

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdraví dospělých žen Znáte nejlepší zdravotní zájmy žen ? Srdeční onemocnění, rakovina a nízká libido nahoře v seznamu. I když to jsou vážné obavy, je tu dobrá zpráva. Volba zdravého životního stylu – jako například konzumování zdravé stravy a včetně fyzické aktivity ve vašem každodenním programu – může být dlouhou cestou ke snížení zdravotních rizik žen.

Pro některé ženy je zdravotní stav na prsou seznam zdravotních obav. Jaký je nejlepší způsob, jak udělat vlastní zkoušku na prsou? Co bys dělal, kdybys našel náprsní kostku? Jaký je nejlepší způsob, jak zacházet s bolestí prsu?

Pro jiné jsou zdravotní problémy žen kosmetické chirurgie. A jak zestárnou, zdravotní problémy vašich žen se pravděpodobně změní. Může být tuk v břišním stavu? Jsou Kegelové cvičení skutečně nutné? Získejte odpovědi na tyto a další otázky týkající se zdraví žen.

Kongresového o klaun péči

Globální znečišťování ovzduší související se zvýšenou emfysematovými případy

Zaúčtováno ve středu, 14. srpna 2019

Nová studie financovaná NIH říká, že zvyšující se rychlost chronické plicních onemocnění, nazývané emfysema, je spojena s dýchacím vzduchem znečištěném po dlouhou dobu. Vývoj emfysemy, podmínky častěji spojené s kouřením, se nyní také přisuzuje znečištěný vzduch. Je známo, že znečištění ovzduší je spojeno s plicním a kardiovaskulárním onemocněním.

Mastné potraviny zvyšují VSTŘEBÁVÁNÍ CBD, vyhledává nový výzkum

Zaúčtováno ve středu, 14. srpna 2019

Jelikož v USA platí, že marihuana i alkohol jsou legální, vědci zjistili, že rostoucí podíl lidí používá oba léky v kombinaci. Je to však riskantní, říká nová studie. Zvýšené riziko je z velké části způsobeno překrytím účinků obou oddělených léků.

Marihuana-alkohol je v mnoha ohledech v rizikovější, najde novou studii

Zaúčtováno ve středu, 14. srpna 2019

Jelikož v USA platí, že marihuana i alkohol jsou legální, vědci zjistili, že rostoucí podíl lidí používá oba léky v kombinaci. Je to však riskantní, říká nová studie. Zvýšené riziko je z velké části způsobeno překrytím účinků obou oddělených léků.Zdraví u žen

Zdraví prsou

Libido a plodnost
comments powered by Disqus