Domovská stránka  /   Zdraví u žen

Zdraví dospělých žen

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdraví dospělých žen Znáte největší zdravotní problémy žen? Srdeční choroby, rakovina a nízké libido top seznamu. I když jsou to vážné obavy, mám dobré zprávy. Zdravý životní styl volby - jako je jíst zdravou stravu a včetně fyzické aktivity ve své každodenní rutiny - může jít dlouhou cestu ke snížení zdravotních rizik žen.

Pro některé ženy, zdraví prsu vrcholy seznamu ženských zdravotních problémů. Jaký je nejlepší způsob, jak udělat prsa self-vyšetření? Co byste měli dělat, pokud najdete hrudku prsu? Jaký je nejlepší způsob, jak léčit bolest prsou?

Pro ostatní, zdravotní problémy žen patří kosmetické chirurgie. A jak stárnete, vaše zdravotní problémy žen se pravděpodobně změní. Mohl břišní tuk vést ke zdravotním problémům? Jsou Kegel cvičení opravdu nutné? Získejte odpovědi na tyto a další otázky ženskézdraví.

Novinky o zdravotní péči

Jak posílit imunitní systém v boji proti koronaviru

Publikováno v úterý 31 březen 2020

Jak se svět potýká s pandemií koronaviru, stále více lidí se snaží chránit proti viru všemi možnými prostředky. V současné době neexistují žádné vakcíny proti závažnému akutnímu respiračnímu syndromu coronavirus 2 (SARS-CoV-2), takže posílení imunitního systému prostřednictvím stravy, pravidelné cvičení, a spánek jsou rozumná opatření.

Studie kvantifikuje ekonomickou zátěž CVD u žen s anamnézou předčasného porodu

Publikováno v úterý 31 březen 2020

Nová studie kvantifikuje budoucí ekonomickou zátěž kardiovaskulárních onemocnění (CVD) u žen s anamnézou předčasného porodu.

U žen s poporodními psychiatrickými poruchami je méně pravděpodobné, že budou mít další děti

Publikováno v pondělí 30 březen 2020

Ženy, které trpí psychiatrickými poruchami, jako je deprese, úzkost, mánie a schizofrenie po živém narození svého prvního dítěte, jsou méně pravděpodobné, že budou mít více dětí, podle první studie, která to vyšetřuje ve velké celostátní Populace.Zdraví u žen

Zdraví prsou

Libido a plodnost
comments powered by Disqus