Domovská stránka  /   Zdraví u žen

Zdraví dospělých žen

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdraví dospělých žen Znáte největší obavy o zdraví žen? Srdeční choroby, rakovina a nízké libido top seznamu. I když se jedná o vážné obavy, je tu dobrá zpráva. Zdravý životní styl volby - jako je jíst zdravou stravu a včetně fyzické aktivity ve vaší každodenní rutiny - může jít dlouhou cestu ke snížení zdravotních rizik žen.

Pro některé ženy, prsa zdraví vrcholy seznam žen zdraví obavy. Jaký je nejlepší způsob, jak udělat prsa self-zkouška? Co byste měli dělat, pokud zjistíte, prsa paušální? Jaký je nejlepší způsob, jak léčit bolest prsou?

Pro ostatní, zdraví žen obavy patří kosmetické chirurgie. A jak stárnete, zdravotní problémy vašich žen se pravděpodobně změní. Mohl břišní tuk vést ke zdravotním problémům? Jsou Kegelová cvičení opravdu nutná? Získejte odpovědi na tyto a další otázky ženského zdraví.

Novinky o zdravotní péči

Veterinární vysokoškolští vědci určit geny, které řídí rakovinu vaječníků

Publikováno dne Neděle, Září 13, 2020

Vysoce kvalitní závažný karcinom vaječníků (HGSOC) je pátou nejčastější příčinou úmrtí souvisejících s rakovinou u žen ve Spojených státech, ale o původu tohoto onemocnění je známo jen málo.

Zlepšení životního stylu těhotných žen s obezitou by mohlo vést ke zdravějším dětem

Publikováno dne Neděle, Září 13, 2020

Nový výzkum ukazuje, zlepšení životního stylu žen s obezitou během těhotenství by mohlo znamenat dlouhodobý kardiovaskulární přínos pro jejich děti.

Matčina strava s vysokým obsahem tuku může vést k více sladce chutných receptorů u potomků

Publikováno dne Neděle, Září 13, 2020

Cornell potravin vědci ukazují ve studiích na zvířatech, že matka je high-tuk strava může vést k více sweet-chuť receptory a větší přitažlivost k nezdravé jídlo v jejich potomstvo - což vede ke špatnému krmení chování, obezita v dospělosti.Zdraví u žen

Zdraví prsou

Libido a plodnost
comments powered by Disqus