Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u žen

Zdraví dospělých žen

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdraví dospělých žen Znáte nejlepší zdravotní zájmy žen ? Srdeční onemocnění, rakovina a nízká libido nahoře v seznamu. I když to jsou vážné obavy, je tu dobrá zpráva. Volba zdravého životního stylu – jako například konzumování zdravé stravy a včetně fyzické aktivity ve vašem každodenním programu – může být dlouhou cestou ke snížení zdravotních rizik žen.

Pro některé ženy je zdravotní stav na prsou seznam zdravotních obav. Jaký je nejlepší způsob, jak udělat vlastní zkoušku na prsou? Co bys dělal, kdybys našel náprsní kostku? Jaký je nejlepší způsob, jak zacházet s bolestí prsu?

Pro jiné jsou zdravotní problémy žen kosmetické chirurgie. A jak zestárnou, zdravotní problémy vašich žen se pravděpodobně změní. Může být tuk v břišním stavu? Jsou Kegelové cvičení skutečně nutné? Získejte odpovědi na tyto a další otázky týkající se zdraví žen.

Kongresového o klaun péči

Znečištění ovzduší by mohlo být spojeno s větším zdravotním problémem, než se dříve myslemohlo

Zaúčtováno ve čtvrtek, 28. listopadu 2019

Nová studie odhalí, že znečišťování ovzduší by mohlo být spojeno s několika dalšími problémy, než se předpokládalo dříve. Problémy spojené se znečištěním ovzduší se nejen omezují na nemoci dýchacích cest, ale stále hlouběji říkají výzkumníci z Harvardovy univerzity a dalších.

Mnoho žen v Evropě je diagnostikováno v pozdní fázi infekce HIV

Zaúčtováno ve čtvrtek, 28. listopadu 2019

Mnoho žen v evropském regionu WHO, zejména těch v jejich 40s, je diagnostikováno v pozdní fázi infekce HIV, když jejich imunitní systém už začíná selhat. Třikrát až čtyřikrát je pravděpodobnější, že budou diagnostikovány pozdě než mladší ženy.

Změny placenty ve starších matkách spjato s větší převaze srdečních problémů v mužské potomstvu

Zaúčtováno ve čtvrtek, 28. listopadu 2019

Změny placenty by mohly znamenat, že mužští potomci starších matky s větší pravděpodobností rozvinou srdeční problémy v pozdějším životě, nálezy z krysí studie.Zdraví u žen

Zdraví prsou

Libido a plodnost
comments powered by Disqus