Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u žen

Zdraví dospělých žen

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Zdraví dospělých žen Znáte nejlepší zdravotní zájmy žen ? Srdeční onemocnění, rakovina a nízká libido nahoře v seznamu. I když to jsou vážné obavy, je tu dobrá zpráva. Volba zdravého životního stylu – jako například konzumování zdravé stravy a včetně fyzické aktivity ve vašem každodenním programu – může být dlouhou cestou ke snížení zdravotních rizik žen.

Pro některé ženy je zdravotní stav na prsou seznam zdravotních obav. Jaký je nejlepší způsob, jak udělat vlastní zkoušku na prsou? Co bys dělal, kdybys našel náprsní kostku? Jaký je nejlepší způsob, jak zacházet s bolestí prsu?

Pro jiné jsou zdravotní problémy žen kosmetické chirurgie. A jak zestárnou, zdravotní problémy vašich žen se pravděpodobně změní. Může být tuk v břišním stavu? Jsou Kegelové cvičení skutečně nutné? Získejte odpovědi na tyto a další otázky týkající se zdraví žen.

Kongresového o klaun péči

Nadváha před 40 zvyšuje riziko rakoviny

Zaúčtováno v pondělí, 14. října 2019

Obezita se ukázala jako významný rizikový faktor pro několik druhů rakoviny. Hmotnostní přírůstek během dospělosti je vázán na zvýšené riziko rakoviny, ale existuje málo vědomostí, které identifikovali přesné načasování a dobu Trvání zisku.

Znaky stárnutí zjištěné jednoduchou pěší zkouškou ve věku 45

Zaúčtováno v pondělí, 14. října 2019

Nová studie ukázala, že rychlost, s jakou jsou osoby starší 45 let, by mohla být ukazatelem jejich mozku a věku. Tým výzkumníků z vévody univerzity zjistil, že osoby, které pomalu chodili, s větší pravděpodobností "zrychlily stárnutí" ve srovnání s těmi, kdo šli rychleji.

Nový terapeutický přístup pro děti narozené do matek, které během těhotenství používali konopí

Zaúčtováno v pondělí, 14. října 2019

Jelikož rostoucí počet amerických států legalizuje léčivé a rekreační použití marihuany, stále více amerických žen používá konopí před tím, než se stane těhotným, a v časném těhotenství často k léčbě ranní nemoci, úzkosti a bolesti zad.Zdraví u žen

Zdraví prsou

Libido a plodnost
comments powered by Disqus