Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola váhy

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola váhy Vaše Kontrola váhy je vyvažovací úkon, a kalorie jsou součástí této rovnice. FAD diety vám mohou slíbit, že když spočítáním karbs nebo pojídáním hory grapefruitu, tak se ty libry vylijí. Ale když jde o úbytek váhy, tak se počítají kalorie. Ztráta váhy se blíží k vypálení dalších kalorií, které vezmete. To lze provést snížením dodatečných kalorií z potravin a nápojů a zvýšením kalorií spálené fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte tuto rovnici, můžete nastavit své cíle , abyste je mohli dosáhnout. Pamatuj, nemusíš to dělat sám. Promluv si s doktorem, rodinou a přáteli na podporu. Také Naplánujte inteligentní: předvídáte, jak budete řešit situace, které zpochybní vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné nezdary.

Máte-li vážné zdravotní problémy , může vám lékař doporučit chirurgickou operaci nebo léky na snížení hmotnosti. V tomto případě budete vy a váš lékař muset důkladně projednat potenciální přínosy a možná rizika.

Kongresového o klaun péči

Strava se sníženým obsahem sacharidů může být prospěšná pro pacienty typu 2 diabetes

Zaúčtováno v pondělí, 12. srpna 2019

Pacienti s diabetem typu 2 zlepšují svou schopnost regulovat hladiny krevních cukrů, pokud jedí potraviny se sníženým obsahem sacharidů a zvýšený podíl bílkovin a tuku.

Nalezení způsobů, jak snížit riziko cukrovky typu 2 v matky

Zaúčtováno v pondělí, 12. srpna 2019

Výzkumní pracovníci univerzity v Jižní Austrálii jsou přitažlivější pro větší podpůrné mechanismy, které pomáhají ženám diagnostikovat a vrátit se do zdravého těhotenského těhotenství.

Nový vylepšený model pro mafie na cachexii

Zaúčtováno ve středu, srpen 07, 2019

Nový model cachexie související s rakovinou je příslibem pomoci vědcům pochopit, proč pacienti s rakovinou vykazují vážné plýtvání, což zase může řídit vývoj lepších terapií.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus