Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola hmotnosti

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola hmotnosti Vaše kontrola hmotnosti je vyvažování akt, a kalorie jsou součástí této rovnice. Výstřelek diety vám může slíbit, že počítání sacharidů nebo jíst hory grapefruitu bude liber drop off. Ale když přijde na hubnutí, je to kalorie, které se počítají. Hubnutí přijde na spalování více kalorií, které budete mít v. Můžete to udělat snížením extra kalorií z potravin a nápojů a zvýšení min. kalorií spálených fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte, že rovnice, jste připraveni nastavit své cíle hubnutí a udělat plán pro jejich dosažení. Pamatuj, nemusíš to dělat sám. Poraďte se se svým lékařem, rodinou a přáteli o podporu. Také plánujte chytře: Předvídejte, jak budete zvládat situace, které zpochybňují vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné nezdary.

Pokud máte vážné zdravotní problémy, protože vaše hmotnost, Váš lékař může navrhnout hubnutí chirurgie nebo léky pro vás. V takovém případě, vy a váš lékař bude muset důkladně diskutovat o potenciální přínosy a možná rizika.

Novinky o zdravotní péči

Studie ukazuje, jak hormon leptin přispívá k hubnutí

Publikováno dne Středa, Duben 01, 2020

Někteří tomu říkají dětský tuk. Nedávný výzkum však ukázal, že dospělí ji mají také - což je dobře. Hnědý tuk, takzvaný dobrý tuk, který může chránit před obezitou a souvisejícími zdravotními riziky, jako jsou kardiovaskulární onemocnění a cukrovka, se nachází v malých kapsách po celém těle.

Žaludeční bypass může být nejlepší chirurgickou volbou u pacientů s NAFLD

Publikováno v úterý 31 březen 2020

Bariatrická chirurgie může být účinnou léčbou nealkoholického mastného onemocnění jater (NAFLD), navrhuje novou studii přijatou k prezentaci na ENDO 2020, výroční schůzi endokrinní společnosti a zveřejnění v Časopise endokrinní společnosti.

Cvičení může výrazně zlepšit funkci srdce u pacientů s diabetem 2.

Publikováno v pondělí 30 březen 2020

Výzkumníci v Leicesteru ukázaly, že funkce srdce může být výrazně zlepšila u pacientů s diabetem typu 2 prostřednictvím cvičení.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus