Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola váhy

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola váhy Vaše Kontrola váhy je vyvažovací úkon, a kalorie jsou součástí této rovnice. FAD diety vám mohou slíbit, že když spočítáním karbs nebo pojídáním hory grapefruitu, tak se ty libry vylijí. Ale když jde o úbytek váhy, tak se počítají kalorie. Ztráta váhy se blíží k vypálení dalších kalorií, které vezmete. To lze provést snížením dodatečných kalorií z potravin a nápojů a zvýšením kalorií spálené fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte tuto rovnici, můžete nastavit své cíle , abyste je mohli dosáhnout. Pamatuj, nemusíš to dělat sám. Promluv si s doktorem, rodinou a přáteli na podporu. Také Naplánujte inteligentní: předvídáte, jak budete řešit situace, které zpochybní vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné nezdary.

Máte-li vážné zdravotní problémy , může vám lékař doporučit chirurgickou operaci nebo léky na snížení hmotnosti. V tomto případě budete vy a váš lékař muset důkladně projednat potenciální přínosy a možná rizika.

Kongresového o klaun péči

Zdravotní přínos "suchého ledna"

Zaúčtováno v úterý, 14. ledna 2020

Nový rok často znamená seznam rezolucí pro změnu, například zdržování se od konzumace alkoholu, zastavení kouření nebo život zdravějšího životního stylu. V jednom z nich se "suchý leden" stal nesmírně populární, protože motivuje lidi, aby se zdrželi alkoholu alespoň 30 dní.

Ztráta jazyka FAT zlepšuje spánek Apnea

Zaúčtováno v pondělí, 13. ledna 2020

Lékaři už vědí, že úbytek váhy může být účinným zacházením se zlepšováním spánku Apnea, i když důvody pro to zůstaly nejasné. Nyní nový výzkum odhalil, že snížení jazyka tuků je klíčem k tomu, proč v případech obstruktivní Uspirační Apnea (osa) pomáhá tlustá ztráta.

Na hoře Sinaj zdůrazňovat důležitost včasného odhalení, ošetření štítné žlázové choroby

Zaúčtováno v neděli, 12. ledna 2020

Leden je měsíc uvědomělý a lékaři z Hildy a J. Lestera Gabrilove divize endokrinologie, diabetu a kostní choroby a katedry otolaryngologie – chirurgie hlavy a krku v zdravotním systému Mount Sinai zdůrazňují důležité znát symptomy, které mohou souviset s onemocnění štítné žlázou.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus