Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola váhy

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola váhy Vaše Kontrola váhy je vyvažovací úkon, a kalorie jsou součástí této rovnice. FAD diety vám mohou slíbit, že když spočítáním karbs nebo pojídáním hory grapefruitu, tak se ty libry vylijí. Ale když jde o úbytek váhy, tak se počítají kalorie. Ztráta váhy se blíží k vypálení dalších kalorií, které vezmete. To lze provést snížením dodatečných kalorií z potravin a nápojů a zvýšením kalorií spálené fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte tuto rovnici, můžete nastavit své cíle , abyste je mohli dosáhnout. Pamatuj, nemusíš to dělat sám. Promluv si s doktorem, rodinou a přáteli na podporu. Také Naplánujte inteligentní: předvídáte, jak budete řešit situace, které zpochybní vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné nezdary.

Máte-li vážné zdravotní problémy , může vám lékař doporučit chirurgickou operaci nebo léky na snížení hmotnosti. V tomto případě budete vy a váš lékař muset důkladně projednat potenciální přínosy a možná rizika.

Kongresového o klaun péči

Růstový hormon působí přímo na mozek, aby šetřil energii , když tělo ztrácí váhu

Zaúčtováno v pátek, 12. dubna 2019

Vědci na Univerzitě svatého Paula v Brazílii zjistili, že růstový hormon (GH), který stimuluje kosterní zrání a lineární kostní růst, a také pomáhá udržovat tkáň a orgány během života, působí přímo na mozek, aby šetřit energií , když tělo ztrácí váhu.

Parkinsonova aktualizace-hydratace, povědomí a detekce

Zaúčtováno v pátek, 12. dubna 2019

Vědci zjistili, že konzumní dostatečné množství vody denně může snížit riziko symptomů progresivní neurodegenerativní choroby, jako je Parkinsonova nemoc.

Výzkumní pracovníci objevili cestu přispívající k onemocnění mastných jater

Zaúčtováno ve čtvrtek, 11. dubna 2019

Vědci z Karolinska Institutet našli protein, který je kritickým regulátorem vývoje tukových jater u myší, podle studie zveřejněné v časopise Nature Communications.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus