Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola hmotnosti

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola hmotnosti Vaše kontrola hmotnosti je vyvažování akt, a kalorie jsou součástí této rovnice. Výstřelek diety vám může slíbit, že počítání sacharidů nebo jíst hory grapefruitu bude libry drop off. Ale když přijde na hubnutí, je to kalorie, které se počítají. Hubnutí přijde na spalování více kalorií, které budete mít v. Můžete to udělat snížením kalorií navíc z potravin a nápojů a zvýšením kalorií spálených fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte, že rovnice, jste připraveni nastavit své cíle hubnutí a vytvořit plán pro jejich dosažení. Pamatuj, nemusíš to dělat sama. Poraďte se se svým lékařem, rodinou a přáteli o podporu. Také plánujte chytře: Předvídejte, jak budete zvládat situace, které zpochybňují vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné překážky.

Pokud máte vážné zdravotní problémy, protože vaše váha, Váš lékař může navrhnout hubnutí chirurgie nebo léky pro vás. V takovém případě, Vy a váš lékař bude muset důkladně diskutovat o potenciální přínosy a možná rizika.

Novinky o zdravotní péči

Silnější start na cestě hubnutí spojené s dlouhodobým úspěchem

Publikováno dne Čtvrtek, Září 10, 2020

Nová analýza CSIRO, Austrálie národní vědecká agentura, ukázala, že silnější start v prvních třech týdnech stravy je spojena s větší hubnutí úspěch v dlouhodobém horizontu-.

Zkoumání možnosti, že všímavost s chozeným dýcháním snižuje krevní tlak

Publikováno dne Čtvrtek, Září 10, 2020

Podle American Stroke Association a American Heart Association, více než 100 milionů Američanů má vysoký krevní tlak.

Probiotika mohou pomoci zvládat obezitu u mladší populace

Publikováno dne Pondělí, Září 07, 2020

Probiotika mohou pomoci dětem a dospívajícím s obezitou zhubnout, když spolu s kalorie řízené stravy, Podle studie, která je prezentována na e-ECE 2020.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus