Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola váhy

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola váhy Vaše Kontrola váhy je vyvažovací úkon, a kalorie jsou součástí této rovnice. FAD diety vám mohou slíbit, že když spočítáním karbs nebo pojídáním hory grapefruitu, tak se ty libry vylijí. Ale když jde o úbytek váhy, tak se počítají kalorie. Ztráta váhy se blíží k vypálení dalších kalorií, které vezmete. To lze provést snížením dodatečných kalorií z potravin a nápojů a zvýšením kalorií spálené fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte tuto rovnici, můžete nastavit své cíle , abyste je mohli dosáhnout. Pamatuj, nemusíš to dělat sám. Promluv si s doktorem, rodinou a přáteli na podporu. Také Naplánujte inteligentní: předvídáte, jak budete řešit situace, které zpochybní vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné nezdary.

Máte-li vážné zdravotní problémy , může vám lékař doporučit chirurgickou operaci nebo léky na snížení hmotnosti. V tomto případě budete vy a váš lékař muset důkladně projednat potenciální přínosy a možná rizika.

Kongresového o klaun péči

Rychlé a citlivé sledování molekul tuku v těle

Zaúčtováno v úterý, 15. října 2019

Tuky si vydobyli špatné jméno jako zdroj všeho, co je špatného na našich srdcích a krevních lodích, nemluvě o našem vzhledu. Dysfunkční manipulace s lipidy nebo tuky v těle je hluboce zapojena do množství metabolických svršů, jako je obezita a rakovina.

Vysoce citlivá metoda může "sledovat" metabolismus tuku

Zaúčtováno v pondělí, 14. října 2019

Bez tuku nic nefunguje v těle: tyto látky slouží jako dodavatelé energie a důležité stavební bloky-včetně obálek živých buněk.

Vrchní zdravotnický důstojník UK požaduje, aby byla obtížná akce k boji proti obezitě v dětství

Zaúčtováno dne ve čtvrtek, 10. října 2019

BRITSKÝ lékař, dáma Sally Davies, vyzývá k zablokování veřejné dopravy, aby byla zakázána v odvážným úsilí o řešení obezity v dětství.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus