Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola hmotnosti

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2021-01-03)
Kontrola hmotnosti Vaše kontrola hmotnosti je vyvažování akt, a kalorie jsou součástí této rovnice. Výstřelek diety vám může slíbit, že počítání sacharidů nebo jíst hory grapefruitu bude libry drop off. Ale když přijde na hubnutí, je to kalorie, které se počítají. Hubnutí přijde na spalování více kalorií, které budete mít v. Můžete to udělat snížením kalorií navíc z potravin a nápojů a zvýšením kalorií spálených fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte, že rovnice, jste připraveni nastavit své cíle hubnutí a vytvořit plán pro jejich dosažení. Pamatuj, nemusíš to dělat sama. Poraďte se se svým lékařem, rodinou a přáteli o podporu. Také plánujte chytře: Předvídejte, jak budete zvládat situace, které zpochybňují vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné překážky.

Pokud máte vážné zdravotní problémy, protože vaše váha, Váš lékař může navrhnout hubnutí chirurgie nebo léky pro vás. V takovém případě, Vy a váš lékař bude muset důkladně diskutovat o potenciální přínosy a možná rizika. 

Novinky o zdravotní péči

CDC: New COVID Strain může dominovat v USA do března

Publikováno v sobotu 16.ledna 2021

CDC modelování naznačuje, že varianta by mohla představovat většinu případů COVID v USA v březnu, vrcholit kolem 80.000 případů denně na konci dubna.

Emoční podpora zvířat pro MS

Publikováno dne Pátek, Leden 15, 2021

Emocionální podpora zvířata jsou více než jen domácí zvířata. Pokud máte roztroušenou sklerózu, mohou poskytnout emocionální pohodlí a někdy provádět užitečné úkoly. Zjistěte, co je odlišuje od služebních zvířat a terapeutických psů.

Má MS vliv na vaši délku života?

Publikováno dne Pátek, Leden 15, 2021

Může roztroušená skleróza ovlivnit, jak dlouho žijete? Má typ máte něco změnit? Další informace o průměrné délce života s tímto stavem.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus