Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola váhy

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola váhy Vaše Kontrola váhy je vyvažovací úkon, a kalorie jsou součástí této rovnice. FAD diety vám mohou slíbit, že když spočítáním karbs nebo pojídáním hory grapefruitu, tak se ty libry vylijí. Ale když jde o úbytek váhy, tak se počítají kalorie. Ztráta váhy se blíží k vypálení dalších kalorií, které vezmete. To lze provést snížením dodatečných kalorií z potravin a nápojů a zvýšením kalorií spálené fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte tuto rovnici, můžete nastavit své cíle , abyste je mohli dosáhnout. Pamatuj, nemusíš to dělat sám. Promluv si s doktorem, rodinou a přáteli na podporu. Také Naplánujte inteligentní: předvídáte, jak budete řešit situace, které zpochybní vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné nezdary.

Máte-li vážné zdravotní problémy , může vám lékař doporučit chirurgickou operaci nebo léky na snížení hmotnosti. V tomto případě budete vy a váš lékař muset důkladně projednat potenciální přínosy a možná rizika.

Kongresového o klaun péči

Mercy Medical Center pro založení Marylandu Bariatric centra

Zaúčtováno v úterý, 26. listopadu 2019

Bariatric specialista Kuldeep Singh, MD, FACS, MBA, FASMBS, se připojil k Mercy Medical Center, aby vytvořil nový klinický program: Maryland Bariatric Center v Mercy, naplánováno otevření v lednu 2020. Dr. Singh povede nové centrum jako lékařský ředitel.

Obézní Teenageři, kteří jsou ohroženi poškozením mozku, naznačují novou studii

Zaúčtováno v úterý, 26. listopadu 2019

Nová studie, která se předkládá na každoroční konferenci radiologické společnosti Severní Ameriky (RSNA), hlásí, že zkoumání mozku na MRI vykazuje známky poškození mozku v obézních adolescentů – a že tyto nápisy mohou být důsledkem zánětu mozku.

Známky poškození mozku u obézních mladistvých odhalují MRI

Zaúčtováno v pondělí, 25. listopadu 2019

Biomedicínské snímání mozku obézních dospívek odhalilo známky poškození, které mohou souviset s zánětem.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus