Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Kontrola tělesné hmotnosti

Kontrola váhy

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Kontrola váhy Vaše Kontrola váhy je vyvažovací úkon, a kalorie jsou součástí této rovnice. FAD diety vám mohou slíbit, že když spočítáním karbs nebo pojídáním hory grapefruitu, tak se ty libry vylijí. Ale když jde o úbytek váhy, tak se počítají kalorie. Ztráta váhy se blíží k vypálení dalších kalorií, které vezmete. To lze provést snížením dodatečných kalorií z potravin a nápojů a zvýšením kalorií spálené fyzickou aktivitou.

Jakmile pochopíte tuto rovnici, můžete nastavit své cíle , abyste je mohli dosáhnout. Pamatuj, nemusíš to dělat sám. Promluv si s doktorem, rodinou a přáteli na podporu. Také Naplánujte inteligentní: předvídáte, jak budete řešit situace, které zpochybní vaše odhodlání a nevyhnutelné drobné nezdary.

Máte-li vážné zdravotní problémy , může vám lékař doporučit chirurgickou operaci nebo léky na snížení hmotnosti. V tomto případě budete vy a váš lékař muset důkladně projednat potenciální přínosy a možná rizika.

Kongresového o klaun péči

Fyzikální cvičení může snížit obsah jater, zlepšit kontrolu krevních cukrů u obézních jedinců.

Zaúčtováno v pátek, 14. června 2019

Výzkum provedený na universitě Campinas v Brazílii, Brazílie, ukazuje, že rázné fyzické cvičení jako je síla a tělesná výuka mohou snížit nahromaděné jaterní tuk a zlepšit kontrolu krevních cukrů v obézních a diabetických jednotlivcům v krátkém časovém rozpětí, a to i před tím, než dojde k významnému úbytku váhy.

Nová aplikace smartphone pomáhá anorexickým pacientům normalizovat rychlost stravování

Zaúčtováno ve čtvrtek, 13. června 2019

Švédští vědci říkají, že poruchy stravování by se měly pokládat spíše za poruchy stravování než duševní poruchy. Ten důkaz, říkají, je v jídle.

Studium odkryje spoušť pro sešlost

Zaúčtováno ve čtvrtek, 13. června 2019

U všech hlavních typů rakoviny má Rakovina slinivky nejvyšší míru smrti-93 procent pacientů během pěti let diagnostiky zemře.Kontrola tělesné hmotnosti
comments powered by Disqus