Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů

Zdraví dospělých mužů

Zdraví dospělých mužů Znáte nejvyšší ohrožení zdraví mužů ? Seznam je překvapivě krátký, včetně srdečních onemocnění, rakoviny a sexuálních dysfunkcí. Naštěstí je většina lidí zdravotních hrozeb z velké části preventivně prevenatelná. Udělejte si možnost zdravého životního stylu, jako je konzumují zdravou stravu a včetně tělesné aktivity v každodenním programu.

Je také důležité řídit riskantní chování, například příliš pít a angažovat se v příležitostným sexu. Samozřejmostí je, že bezpečnostní opatření – například používání bezpečnostních žebříků a nošení bezpečnostního pásu – počítají také.

Jak stárne, vaše zájmy dospělého muže se pravděpodobně změní. Mohla by mít pivní střeva problémy se zdravotním problémem? Je mužská menopauza mýtem nebo skutečným mužským problémem? Mohla by vám testosteronu terapie pomoci opět se cítit mladá? Získejte odpovědi na tyto a další zdravotní otázky.

Kongresového o klaun péči

Studie naznačuje průměrnou tělesnou teplotu u lidí padajících

Zaúčtováno v úterý, 14. ledna 2020

Po celá desetiletí lidé považovali průměrnou teplotu lidského těla za 98,6 F nebo 37 stupňů Celsia. Nicméně nová studie zveřejněná 7. ledna 2020 v časopise Elifenaznačuje, že to již nemusí být normou – a výzkumní pracovníci navrhují důvod jejich pozorovaného poklesu průměrné teploty.

Zdravotní přínos "suchého ledna"

Zaúčtováno v úterý, 14. ledna 2020

Nový rok často znamená seznam rezolucí pro změnu, například zdržování se od konzumace alkoholu, zastavení kouření nebo život zdravějšího životního stylu. V jednom z nich se "suchý leden" stal nesmírně populární, protože motivuje lidi, aby se zdrželi alkoholu alespoň 30 dní.

Potraviny selektivně ovlivňují střevní mikrobi, najdou studii

Zaúčtováno v pondělí, 13. ledna 2020

Jídlo by mohlo sehrát roli při tvorbě mikrobiální flóry uvnitř lidského střeva. Tento čas a znovu se ukázal v několika studiích a výzkumu.Zdraví u mužů

Erektilní funkce

Sperma a ejakulace

Zakřivení v penile
comments powered by Disqus