Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů

Zdraví dospělých mužů

Zdraví dospělých mužů Znáte nejvyšší ohrožení zdraví mužů ? Seznam je překvapivě krátký, včetně srdečních onemocnění, rakoviny a sexuálních dysfunkcí. Naštěstí je většina lidí zdravotních hrozeb z velké části preventivně prevenatelná. Udělejte si možnost zdravého životního stylu, jako je konzumují zdravou stravu a včetně tělesné aktivity v každodenním programu.

Je také důležité řídit riskantní chování, například příliš pít a angažovat se v příležitostným sexu. Samozřejmostí je, že bezpečnostní opatření – například používání bezpečnostních žebříků a nošení bezpečnostního pásu – počítají také.

Jak stárne, vaše zájmy dospělého muže se pravděpodobně změní. Mohla by mít pivní střeva problémy se zdravotním problémem? Je mužská menopauza mýtem nebo skutečným mužským problémem? Mohla by vám testosteronu terapie pomoci opět se cítit mladá? Získejte odpovědi na tyto a další zdravotní otázky.

Kongresového o klaun péči

Pád do podvodných zpráv by mohl být časné znamení demence

Zaúčtováno v úterý, 16. dubna 2019

Ministerstvo spravedlnosti Spojených států tvrdí, že ročně kolem $3 000 000 000 je odradeno od seniorů. Mnozí z těchto podvodovatelů používají telefon pro své podvody. Co by nedupe k člověku s normálním duševním fakultou, často bývá seniorů. Nová studie ukazuje, že starší lidé s mírným kognitivním poškozením nebo s časnými známkami demence často útočí na tyto podvodné telefonní podvody.

Poruchy týkající se stresu zvyšují riziko kardiovaskulární choroby o 60%

Zaúčtováno v pondělí, 15. dubna 2019

Nová studie zjistila, že poruchy týkající se stresu jsou spojeny se zvýšeným rizikem pro četné druhy kardiovaskulární choroby, včetně aterosklerózy (zúžení tepen).

Nová minimálně invazivní technika, která pomůže mužům získat erektivní funkci po operaci rakoviny prostaty

Zaúčtováno v pátek, 12. dubna 2019

Melbourne chirurgové upravili minimálně invazivní techniku, aby pomohli lidem získat erektivní funkci ztracenou po operaci rakoviny prostaty.Zdraví u mužů

Erektilní funkce

Sperma a ejakulace
comments powered by Disqus