Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů

Zdraví dospělých mužů

Zdraví dospělých mužů Znáte nejvyšší ohrožení zdraví mužů ? Seznam je překvapivě krátký, včetně srdečních onemocnění, rakoviny a sexuálních dysfunkcí. Naštěstí je většina lidí zdravotních hrozeb z velké části preventivně prevenatelná. Udělejte si možnost zdravého životního stylu, jako je konzumují zdravou stravu a včetně tělesné aktivity v každodenním programu.

Je také důležité řídit riskantní chování, například příliš pít a angažovat se v příležitostným sexu. Samozřejmostí je, že bezpečnostní opatření – například používání bezpečnostních žebříků a nošení bezpečnostního pásu – počítají také.

Jak stárne, vaše zájmy dospělého muže se pravděpodobně změní. Mohla by mít pivní střeva problémy se zdravotním problémem? Je mužská menopauza mýtem nebo skutečným mužským problémem? Mohla by vám testosteronu terapie pomoci opět se cítit mladá? Získejte odpovědi na tyto a další zdravotní otázky.

Kongresového o klaun péči

Nadváha před 40 zvyšuje riziko rakoviny

Zaúčtováno v pondělí, 14. října 2019

Obezita se ukázala jako významný rizikový faktor pro několik druhů rakoviny. Hmotnostní přírůstek během dospělosti je vázán na zvýšené riziko rakoviny, ale existuje málo vědomostí, které identifikovali přesné načasování a dobu Trvání zisku.

Znaky stárnutí zjištěné jednoduchou pěší zkouškou ve věku 45

Zaúčtováno v pondělí, 14. října 2019

Nová studie ukázala, že rychlost, s jakou jsou osoby starší 45 let, by mohla být ukazatelem jejich mozku a věku. Tým výzkumníků z vévody univerzity zjistil, že osoby, které pomalu chodili, s větší pravděpodobností "zrychlily stárnutí" ve srovnání s těmi, kdo šli rychleji.

Varování naléhalo při snižování opioidů pro bolest

Zaúčtováno v neděli, 13. října 2019

Po letech a desetiletích, kdy poskytovatelé zdravotní péče svobodně předepisovali opiáty pro všechny druhy bolestivých podmínek, zveřejňované směrnice USA pro kontrolu nemocí a prevenci (CDC) publikovaly pokyny, které by pomohly seřídit opioidní sazby za předepisování a s nimi, míru úmrtnosti v souvislosti s naddávkou. I když tyto nebyly závazné, naléhali na lékaře, aby byli opatrní při řešení opioidů při předepisování bolesti.Zdraví u mužů

Erektilní funkce

Sperma a ejakulace

Zakřivení v penile
comments powered by Disqus