Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů

Zdraví dospělých mužů

Zdraví dospělých mužů Znáte nejvyšší ohrožení zdraví mužů ? Seznam je překvapivě krátký, včetně srdečních onemocnění, rakoviny a sexuálních dysfunkcí. Naštěstí je většina lidí zdravotních hrozeb z velké části preventivně prevenatelná. Udělejte si možnost zdravého životního stylu, jako je konzumují zdravou stravu a včetně tělesné aktivity v každodenním programu.

Je také důležité řídit riskantní chování, například příliš pít a angažovat se v příležitostným sexu. Samozřejmostí je, že bezpečnostní opatření – například používání bezpečnostních žebříků a nošení bezpečnostního pásu – počítají také.

Jak stárne, vaše zájmy dospělého muže se pravděpodobně změní. Mohla by mít pivní střeva problémy se zdravotním problémem? Je mužská menopauza mýtem nebo skutečným mužským problémem? Mohla by vám testosteronu terapie pomoci opět se cítit mladá? Získejte odpovědi na tyto a další zdravotní otázky.

Kongresového o klaun péči

Jednoduchá zkouška moči doma by mohla revolucionizovat diagnózu rakoviny prostaty

Zaúčtováno dne v pátek, 29. listopadu 2019

Jednoduchá zkouška moči ve vývoji pro detekci rakoviny prostaty může nyní používat vzorky moči shromážděné doma-podle nového výzkumu z Východoangliské univerzity a z Norfolské a Norwichské univerzitní nemocnice.

Změny v placentě by mohly znamenat, že samci narození do starších matek jsou náchylnější k srdečním problémům

Zaúčtováno dne v pátek, 29. listopadu 2019

Nová studie u krys ukazuje, že starší mateřské krysy vyvíjejí chudší placentky, které zase souvisejí s pozdějším rizikem srdečních problémů v jejich mužském potomstvu. Studie zveřejněná v časopise vědecká hlášení ukazuje, že potomci mužského i ženského pohlaví mají menší rozměr, když je matka starší. Nicméně, Placentální vývoj starších matek s mužským fetosem je obzvlášť narušený a vede k horší Placentální funkci. V důsledku toho jsou problémy se srdcem běžnější v pozdějším životě v tomto potomstvu, stejně jako vysoký krevní tlak.

Znečištění ovzduší by mohlo být spojeno s větším zdravotním problémem, než se dříve myslemohlo

Zaúčtováno ve čtvrtek, 28. listopadu 2019

Nová studie odhalí, že znečišťování ovzduší by mohlo být spojeno s několika dalšími problémy, než se předpokládalo dříve. Problémy spojené se znečištěním ovzduší se nejen omezují na nemoci dýchacích cest, ale stále hlouběji říkají výzkumníci z Harvardovy univerzity a dalších.Zdraví u mužů

Erektilní funkce

Sperma a ejakulace

Zakřivení v penile
comments powered by Disqus