Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů

Zdraví dospělých mužů

Zdraví dospělých mužů Znáte nejvyšší ohrožení zdraví mužů ? Seznam je překvapivě krátký, včetně srdečních onemocnění, rakoviny a sexuálních dysfunkcí. Naštěstí je většina lidí zdravotních hrozeb z velké části preventivně prevenatelná. Udělejte si možnost zdravého životního stylu, jako je konzumují zdravou stravu a včetně tělesné aktivity v každodenním programu.

Je také důležité řídit riskantní chování, například příliš pít a angažovat se v příležitostným sexu. Samozřejmostí je, že bezpečnostní opatření – například používání bezpečnostních žebříků a nošení bezpečnostního pásu – počítají také.

Jak stárne, vaše zájmy dospělého muže se pravděpodobně změní. Mohla by mít pivní střeva problémy se zdravotním problémem? Je mužská menopauza mýtem nebo skutečným mužským problémem? Mohla by vám testosteronu terapie pomoci opět se cítit mladá? Získejte odpovědi na tyto a další zdravotní otázky.

Kongresového o klaun péči

Hookah, který není bezpečným řešením, vyhledává novou studii

Zaúčtováno v úterý, 13. srpna 2019

S poklesem kouření cigaret se studenti vzali do dalších "bezpečnějších" forem kouření, zejména kouření v hookahu. Nicméně průkopnická studie ukazuje, že jediný závan z hookahu odhaluje kuřáka tak vysoko, že jsou určité toxiny jako celá cigareta!

V důchodu se teď vyplatí, říká nová studie

Zaúčtováno v pondělí, 12. srpna 2019

Nová studie z univerzity Anglia dokládá, že tělesná zdatnost ve středním věku je důležitá pro zdravý odpočinek v důchodu. Zejména se zaměřuje na klíčovou roli fyzického cvičení v těch, které jsou starší než 55 let, a to při zajišťování nejen tělesné zdatnosti, ale i duševní a společenské houževnatosti.

Jezte více rostlinných jídel, méně masa, pro lepší zdraví srdce

Zaúčtováno v pondělí, 12. srpna 2019

To, co mnozí vědci po desetiletí říkají, se ukazuje jako nejpravděpodobnější, podle nedávné studie, která se dívala na dietu. Jíst více potravin z kategorie rostlin a méně jídla na zvířatech by mohlo prospět vašemu srdci a snížit pravděpodobnost umírání mrtvice.Zdraví u mužů

Erektilní funkce

Sperma a ejakulace

Zakřivení v penile
comments powered by Disqus