Domovská stránka  /   Zdraví u mužů

Zdraví dospělých mužů

Zdraví dospělých mužů Znáte největší mužské zdravotní hrozby? Seznam je překvapivě krátký - včetně srdečních onemocnění, rakoviny a sexuálních dysfunkcí. Naštěstí, většina mužů zdravotní hrozby jsou do značné míry předejít. Make zdravý životní styl volby, jako je jíst zdravou stravu a včetně fyzické aktivity ve vaší každodenní rutiny.

Je také důležité řídit rizikové chování, jako je pití příliš mnoho a zapojení do příležitostného sexu. Samozřejmě, selší se-smysl opatření - jako je použití bezpečnostních žebříků a nosit bezpečnostní pás - počítat, taky.

Jak jste starší, vaše dospělé mužské zdravotní problémy se pravděpodobně změní. Mohl by pivní střevo vést ke zdravotním problémům? Je mužská menopauza mýtus nebo skutečný zdravotní problém mužů? Mohla by vám léčba testosteronem pomoci cítit se znovu mladá? Získejte odpovědi na tyto a další zdravotní otázky mužů.

Novinky o zdravotní péči

Nová nanomedicína je účinná a méně agresivní než konvenční léčba rakoviny prostaty

Publikováno dne Úterý, Září 15, 2020

Rakovina prostaty je nejčastějším typem rakoviny mezi evropskými muži; jeho výskyt přesahuje 100 případů na 100 000 lidí.

Ztráta chuti v COVID-19 je vysoce variabilní podle zeměpisných oblastí

Publikováno dne Úterý, Září 15, 2020

I když se pandemie COVID-19 šíří v různých částech světa, vědci se stále pokoušejí definovat charakteristické znaky a příznaky, které jsou užitečné při diagnostice onemocnění. To je základní znalosti, které pomáhají obsahovat závažné akutní respirační syndrom koronavirus 2 (SARS-CoV-2) přenos. Zejména pokud jde o diagnostiku symptomatických nebo mírných případů COVID-19, takový výzkum by mohl mít klíč k identifikaci více lidí a prevenci virového šíření.

Kouř z požárů může zvýšit riziko COVID-19

Publikováno dne Úterý, Září 15, 2020

Kouř, který hasiči dýchají, zvyšuje riziko nákazy novým koronavirem s potenciálně život ohrožujícími účinky. Dále, boj proti obrovským požárům může způsobit, že opatření k regulaci infekce, jako je mytí rukou a sociální distancování, jsou náročné.Zdraví u mužů

Erektilní funkce

Sperma a ejakulace

Zakřivení penisu
comments powered by Disqus