Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů

Zdraví dospělých mužů

Zdraví dospělých mužů Znáte nejvyšší ohrožení zdraví mužů ? Seznam je překvapivě krátký, včetně srdečních onemocnění, rakoviny a sexuálních dysfunkcí. Naštěstí je většina lidí zdravotních hrozeb z velké části preventivně prevenatelná. Udělejte si možnost zdravého životního stylu, jako je konzumují zdravou stravu a včetně tělesné aktivity v každodenním programu.

Je také důležité řídit riskantní chování, například příliš pít a angažovat se v příležitostným sexu. Samozřejmostí je, že bezpečnostní opatření – například používání bezpečnostních žebříků a nošení bezpečnostního pásu – počítají také.

Jak stárne, vaše zájmy dospělého muže se pravděpodobně změní. Mohla by mít pivní střeva problémy se zdravotním problémem? Je mužská menopauza mýtem nebo skutečným mužským problémem? Mohla by vám testosteronu terapie pomoci opět se cítit mladá? Získejte odpovědi na tyto a další zdravotní otázky.

Kongresového o klaun péči

Lékárny Společenství mohou pomoci zlepšit fyzickou aktivitu a stravu mužů s rakovinou prostaty

Zaúčtováno ve čtvrtek, 13. června 2019

Kardiovaskulární zdravotní a fyzická aktivita pacientů s rakovinou prostaty zlepšují po úspěšných zásazích lékárnách Společenství, nového výzkumu v sestavách britského lékařského časopisu.

Erektivní dysfunkce může ovlivnit kvalitu života člověka, ale léčitelnou

Zaúčtováno ve čtvrtek, 13. června 2019

Podle věku 50 téměř polovina lidí prožívám jistou míru erektilní dysfunkce. Reklamy na léky ošetřující tento stav jsou celé roky po celém proudu.

Lékaři UCLA nalezli účinnější metodu detekce rakoviny prostaty

Zaúčtováno ve středu, 12. června 2019

Každý rok, 1 000 000 mužů ve Spojených státech podrobilo biopse, aby určil, zda mají rakovinu prostaty. Biopsie se tradičně řídí ultrazvukem, ale tato metoda nemůže jasně zobrazit polohu nádorů v žlábové žlázě.Zdraví u mužů

Erektilní funkce

Sperma a ejakulace

Zakřivení v penile
comments powered by Disqus