Domovská stránka  /   Zdraví u mužů

Dospělý muž zdraví

Dospělý muž zdraví Znáte největší mužské zdravotní hrozby? Seznam je překvapivě krátký - včetně srdečních onemocnění, rakoviny a sexuálních dysfunkcí. Naštěstí, většina mužů zdravotní hrozby jsou do značné míry předejít. Učinit zdravý životní styl volby, jako je jíst zdravou stravu a včetně fyzické aktivity ve vaší každodenní rutiny.

Je také důležité řídit rizikové chování, jako je pití příliš mnoho a zapojit se do příležitostného sexu. Samozřejmě, zdravý rozum-opatření - jako je použití bezpečnostních žebříků a na sobě bezpečnostní pás - počítat taky.

Jak jste starší, vaše dospělé mužské zdravotní problémy se pravděpodobně změní. Mohlo by pivní střevo vést ke zdravotním problémům? Je mužská menopauza mýtus nebo skutečný zdravotní problém mužů? Mohla by vám léčba testosteronem pomoci cítit se znovu mladá? Získejte odpovědi na tyto a další otázky týkající se zdraví mužů.

Novinky o zdravotní péči

Frakování chemické může interferovat s reproductive reprodukčníhormony u mužů

Publikováno v úterý 31 březen 2020

Chemická látka používaná v hydraulické štěpení, běžně volal frakování, má potenciál zasahovat do reprodukčních hormonů u mužů, podle výzkumu přijatého pro prezentaci na ENDO 2020, endokrinní společnosti výroční schůzi, a zveřejnění ve speciální doplňkové části Věstník u endokrinní společnosti.

Muži s erektilní dysfunkcí mají vyšší riziko úmrtí, studie naznačuje,

Publikováno v úterý 31 březen 2020

Muži s erektilní dysfunkcí mají vyšší riziko úmrtí, bez ohledu na jejich hladiny testosteronu, navrhuje studii přijatou k prezentaci na ENDO 2020, endokrinní společnosti výroční schůzi, a zveřejnění ve speciální doplňkové části Věstníku endokrinní společnosti.

Proč muži přestávají léčbu erektilní dysfunkce?

Publikováno v úterý 31 březen 2020

Nová studie publikovaná v časopise IJIR: Your Sexual Medicine Journal v březnu 2020 uvádí nejčastější důvody, proč muži zastavují léčbu erektilní dysfunkce. Nejčastějšími důvody bylo, že léčba nefungovala, stála příliš mnoho nebo měla nepřijatelné vedlejší účinky. Ztráta zájmu o sexuální vztahy byla dalším hlavním důvodem.Zdraví u mužů

Erektilní funkce

Sperma a ejakulace

Zakřivení penisu
comments powered by Disqus