Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Zvyšte sperma bez léků

Zvýšit produkci spermatu bez léků

Zvýšit produkci spermatu bez léků Jak zvýšit produkci spermatu bez lék? Velká část z těchto léků jsou rostlinné, ale obsahuje potenciálně nebezpečné přísady jako je Yohimbe například (kůra africké Yohimbe stromu). Také jsou příliš drahé, pokud byste chtěli používat pravidelně. Tak to bude lepší najít jiný účinný způsob, jak zvýšit produkci spermatu.

Jak zvýšit produkci spermatu bez léků?

Rostlinné potraviny a doplňky stravy jako dýňová semena a saw palmetto může pomoci vám vaše plodnost a prostaty zdraví, zinku může zlepšit kvalitu a množství spermií. Nicméně není nutné nákladné tablety zvýšit produkci spermatu!

Je možné zvýšit sperma bez léků? Pokud provedete nějaké cvičení pravidelně, je to docela možné.
Příklad takové techniky je PC (pubococcygeus sval) cvičení (také známý jako "Kegels").
Mohou být užitečné, pokud člověk chce zvýšit produkci spermatu. Tato cvičení spermatu jsou hlášeny na zvýšení mužské fertiliy a dokonce i zvýšení mužské orgasmy!

Málo spermatu produkce

Mnoho lidí si myslí, že produkci spermatu nízké není léčitelné. Však tato skutečnost není skutečně vůbec produkci nízké spermatu lze někdy léčených předepsané léky, zdravé výživy a mění náš životní styl.

Low Semen Production is Treatable with Simple Lifestyle Changes
Nízké produkci spermatu je vyléèit s jednoduché změny životního stylu
Existuje pár jednoduchých režimovými, které vám pomohou rychle zvýšit produkci spermatu:

 • Být fyzicky aktivní a cvičení pravidelně je velký krok směrem ke zlepšení všech aspektů sexuálního života.
 • Zdravá strava primárně skládá z ovoce a zeleniny, stejně jako pití hodně vody může pomoci také.
 • Mléčné výrobky jsou známo, že pomáhají muži produkují více spermatu.
 • S vědomím, že přibližně 95 % objemu spermatu patří k vodě, budete jasně pochopit, že nedostatek vody v těle viditelně snížit produkci spermií.
 • Frekvenci vaše ejakulace může určit objem spermatu, které produkují. To je dalším důležitým faktorem. Pokud máte pohlavní styk 2 - 3 krát denně, množství spermatu bude mnohem méně, než to je, když máte pouze jeden orgasmus denně.
 • Ale nemají zkušenosti delší než 3 dny sexuální zdrženlivost . To nepomůže zvýšit objem spermatu; Tato skutečnost je jen předsudek. Abstinence po boku s okrajem technik může dobře fungovat a budete mít dobré sperma ejakulace.

Jak zlepšit mužskou plodnost a zvýšit produkci spermatu?

Všichni jsme obeznámeni s tím, že je to kvůli plodnosti muže , který je schopen reprodukovat přirozeně. Zprávy jsou zde nízké spermatu produkce , kterou je dnes rostoucí problém, postihuje asi jednoho ze každých šest párů. Studie také zjistili, že jeden ve všech třech případech neplodnosti je kvůli nízké porodnosti problém způsobený nízkou spermatu produkce v mužského partnera.

How to Improve Male Fertility and Increase Semen Production
Zjistěte, jak zlepšit mužskou plodnost a zvýšit produkci spermatu
Zde jsou některé způsoby, jak pomoci mužům zlepšit plodnost a zvýšit produkci spermatu:

 • Cvičení pravidelně - existují studie, které ukazují, že cvičení, nejen zvyšuje hladiny testosteronu u mužů, ale také zlepšit jejich důvěru, stejně jako fyzický výkon. Nějaký výzkum také ukazuje, že ti muži mají tendenci mít lepší kvalitu spermatu a vyšší hladiny testosteronu, kteří pravidelně cvičit ve srovnání s těmi, kteří zůstanou neaktivní. Doporučuje se vždy vykonávat pravidelně, neboť udržuje tělo fit a pomoc při zlepšování kvality spermatu.

  Však jeden neměli příliš mnoho cvičení, jak by mohlo potenciálně snížit hladinu testosteronu a mají opačný účinek.
  Ty, kteří chtějí zlepšit svou plodnost, bez dělat cvičení pravidelně by se měla zaměřit na zůstat fyzicky aktivní tím mírné cvičení ke zvýšení množství a kvalitu spermií.
 • Minimalizace stresu tím, udržet si uvolněně - stres by mohlo negativně ovlivnit vaši plodnost úroveň a snížit vaše sexuální uspokojení. Dlouhodobý stres často vyvolává hormon kortizol, který dále negativně ovlivňuje hladinu testosteronu u mužů. Hladiny testosteronu v člověku obvykle prudce klesat, když kortizolu jde nahoru. Proto je nutné udělat některé relaxační techniky nižší dolů úroveň stresu a udržet vše pod kontrolou.
  Jeden může zaměřit na činnosti managementu stresu jako meditace, procházky v parku, trávím čas s přáteli či rodinnými příslušníky, cvičení atd.
 • Zkuste Puncturevine - Puncturevine je lékařské byliny, který je také známý jako Tribulus Terrestris. To se často používá ke zvýšení plodnosti u mužů. Lékaři doporučují, že ke zlepšení libida a erektilní funkce, přičemž 6 gramů Tribulus kořen na denní bázi pro časový rozsah 2-3 měsíce je velmi prospěšné. Studie také ukazují, že Puncturevine není zvyšovat hladinu testosteronu, ale to může někdy zvýšit růst podporující libido buněk.
 • Konzumovat více vitaminu D - podle lékařských studií, Vitamin D je nejlepší živiny, která pomáhá při zvyšování hladiny testosteronu a zlepšení mužské plodnosti. Ti lidé, kteří mají nedostatek vitamínu d mívají nižší hladinu testosteronu. Je-li fakta mají být věřil, předpokládá se, že užívání 3 000 IU vitamínu D3 denně pro časový rozsah 10-12 měsíců může zvýšit hladinu testosteronu u mužů o 25 %.
 • Získat dostatek vitaminu c - na rozdíl od vitaminu D, který pomáhá zvýšit hladinu testosteronu u mužů, vitaminu C by měly být konzumovány jako to výrazně zlepšuje pohyblivost spermií a počtu spermií. Pravidelná konzumace vitaminu c pomáhá také při snižování růstu deformované spermatických buněk, které mají vliv na mužskou plodnost. Je také zjištěno, že oxidační stres a kyslíkových radikálů (ROS) po dosažení škodlivé úrovně v těle může vést k neplodnosti u mužů.

  Tedy udržet věci pod kontrolou, adekvátní příjem antioxidantů, vitaminu C by mohl být užitečný v boji proti škodlivé účinky určitých otázek.
  Pokud někdo chce zvýšit mobilitu sperma spolu se počet spermií, je vhodné užívat vitamín C 1000 mg dvakrát denně po dobu nejméně 2 měsíců.
 • Zkuste na zvýšení spotřeby zinku v potravinách - zinek je výjimečný minerál, který je nezbytný pro správný růst a údržbu těla. Zinek je prospěšný pro lidi, protože pomáhá při řádné fungování imunitního systému, léčbě štítné žlázy, hojení ran, srážení krve a mnoho dalšího. Minerál se nachází v vysoké částky v živočišných potravinách, vejce, ryby, maso a korýšů.

  Zprávy naznačují, že nedostatek zinku nebo stav nízké zinku je spojena se špatnou kvalitou spermií, nízké hladiny testosteronu a mužské neplodnosti.
  Ty, kteří trpí nízkou zinku v těle by měl zvýšit konzumaci doplňků zinku cílem zvýšit hladinu testosteronu, stejně jako počet spermií.
 • Vyhněte se alkoholu - těžké příjem alkoholu je zodpovědný za snížení hladiny testosteronu a snížení dolů kvalita spermatu. Kromě této náročné alkohol v opojné množství pravidelně může poškodit vnitřní orgány stejně jako vést k dalším komplikacím.
 • Zvažte Ashwagandha - Ashwagandha je bylinka, která pomůže zvýšit hladinu testosteronu u mužů a zlepšuje mužskou plodnost. Většinou je využívána muži trpí problémy jako spermie nízké počty nebo neplodnosti nebo spermie mobilitu. Některé další výhody patří snížení kortisolu úrovni, snížená hladina cukru úrovni, snížení stresu & úzkost, nárůst svalové hmoty a síly, zvýšení plodnosti u mužů atd.
 • Občerstvení na vlašské ořechy - zkusit se má jíst potraviny, které jsou bohaté na antioxidanty například vlašské ořechy, maliny, jablka, špenát, brokolice, zelí, lilek apod. Takový druh potravin pomáhá při zvyšování i množství a kvalitu spermií.

Cvičení pro zvýšení sperma kvalitu a množství

Lemování je speciální postup, kdy dosáhnout orgasmu bodu a zastavit namísto ejakulace. Několik takových přestávky během pohlavního styku nebo masturbace bude následovat velké zatížení a působivé šance na početí! Tyto cvičení jsou určeny ke zvýšení množství a kvalitu spermií: kegels, lemování a dokonce i cvičení jógy. Tato cvičení vám ukáže sex jste nikdy nezažili!

Tam se snadno sledovat pokyny, které obsahují informace o cvičení s krok za krokem průvodce Chcete-li zvýšit kvalitu spermií a množství a tak zlepšit mužské potence, libido a plodnost.
Konzistentní výkonu umožňuje zvýšit průměrný ejakulát množství 1,5-4ml do působivé množství více než 10ml.
Dobré cvičení program může také obsahovat další informace o některé cenově dostupné Doplňky a potraviny, které si můžete zakoupit, které mohou překonat výsledky jakékoli existující pilulek zlepšuje produkci spermatu, ale na menší náklady.

Cvičení jógy pro zvýšení produkce spermatu

Yoga Exercises to Increase Semen Production
Cvičení jógy pro zvýšení produkce spermatu
Navíc tam jsou četné cvičení jógy zvýšit produkci spermatu. To jsou ty nejdůležitější, které zlepší kvalitu spermií a množství:

 • Agnisaar Kriya - je považován za jeden z nejstarších a nejvíce prospěšné představuje v józe, že přímo pomáhá při zvýšení počtu a kvality spermií.
 • Sethubandhasana - Sethubandhasana držení těla pomáhá při zvýšení pohyblivost spermií muže, stejně jako zlepšení pánevní krevního oběhu v těle. Dělá to brzy ráno denně může také zvýšit hladinu testosteronu a pomáhají udržet tělo neporušené.
 • Surya Namaskara - jeden z hlavních asan v józe je Surya namaskara. Tento postoj nejen zvyšuje počet spermií, ale také napomáhá ke zlepšení krevního oběhu v těle.
 • Pranayama - Pranayama pomáhá při minimalizaci hlavní příčinou neplodnosti u mužů tj stresu. Pravidelné cvičení tento postoj může pomoci při minimalizaci hladiny stresu a získat uspokojení.
 • Ardha Matsyendrasana - tento post na rozdíl od ostatních jógy představují pomoc při zvyšování počtu a kvality spermií. Držení těla pomáhá také v oblasti mobility, pasu a zad.

Závěr

Málo spermatu produkce je hlavní problémy, které často utrpení mužů a jejich partnery. S rozvojem technologií, stejně jako lékařské vědy, však lze produkci spermatu nízké vyléčit přijetím určitých opatření.

Můžete požádat o předepsané léky od lékaře dostat věci pod kontrolou, nebo dokonce najít cvičení jógy zvýšit produkci spermatu. Můžeme také doporučit výběr přírodních produktů pro zvýšení ejakulace. Oni vám pomůže rychle zvýšit produkci spermatu bez vedlejších účinků léků na předpis!

Přírodní produkty na zvýšení ejakulace 


comments powered by Disqus