Domovská stránka  /   Zdraví u žen  /  Léčba ženské sexuální dysfunkce

Léčba ženské sexuální dysfunkce. Jak zvýšit ženské sexuální vzrušení?

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2022-07-21)
Léčba ženské sexuální dysfunkce. Jak zvýšit ženské sexuální vzrušení? 

Ženské sexuální zdraví a poruchy

Během desetiletí se lékaři nezajímali o ženské sexuální zdraví a problémy reprodukčního systému , jako jsou poruchy sexuálního vzrušení žen. V posledních letech se však zvýšil počet potvrzených případů žen trpících těmito poruchami.

Důvodem nejsou změny v sexuálním zdraví žen, ale více souvisí se skutečností, že lékaři a odborníci na sexuální zdraví si více uvědomují význam ženských sexuálních dysfunkcí.
Poruchy ženského sexuálního vzrušení, často popisované jako ženská sexuální dysfunkce, jsou nyní uznávány jako vážný zdravotní problém. Odhaduje se, že více než jedna z pěti žen trpí touto poruchou.

Female sexual arousal disorders
Poruchy sexuálního vzrušení žen
Porucha je charakterizována neschopností být sexuálně aktivní s jakýmkoli partnerem, bez ohledu na věk, a je spojena s řadou příznaků a příčin.

Jedním z nejčastějších příznaků ženské sexuální dysfunkce je neschopnost být sexuálně vzrušený. To často vede k velké škále problémů, jako je nízká sexuální touha, vaginální suchost, ženská neplodnost, psychologické problémy, nedostatek sebevědomí atd.

Nízká sexuální touha

Problémy s nízkou sexuální touhou, ztrátou elasticity a utahování, vaginální suchostí a sníženým sexuálním pocitem mohou mít mnoho důvodů od menopauzy nebo narození dítěte až po sinusové léky.

Nízká sexuální touha může být častým vedlejším účinkem menopauzy, protože v této době tělo zažívá vážné hormonální změny. Nedostatek estrogenu během premenopauzy a menopauzy má obzvláště negativní vliv na sexuální apetit ženy a významně snižuje schopnost těla produkovat mazání. Vaginální suchost je velmi nepříjemná. To může způsobit bolest a nepohodlí během sexu, takže je mnohem méně příjemné.
Bohužel nemůžete uniknout menopauze a dalším věcem, ale můžete se vyhnout nepříjemným příznakům, ke kterým vedou. Výhody přirozené léčby ženské sexuální dysfunkce zahrnují nápravu všech výše uvedených příznaků, takže během sexu netrpíte, ale užíváte si ho.

Low Sex Drive
Nízká sexuální touha
Kromě toho byste měli udělat vše, co je v vašich silách, abyste nedovolili, aby některé životní události (porod, menopauza a podobné věci) zhoršily váš sexuální vztah. Jak vidíte, přírodní léčba ženské sexuální dysfunkce je účinným způsobem okamžité a úplné léčby všech vašich příznaků a tyto produkty jsou také bezpečné a levné.

Příčiny ženské sexuální dysfunkce

Mnoho žen zažívá nedostatek sexuálního vzrušení. To může být problematické, protože pokud žena nemůže dosáhnout svého sexuálního vrcholu, nebude moci mít během sexu žádné potěšení. Pokud má nízké vzrušení, pravděpodobně se bude cítit velmi nízko v sexuální touze a uspokojení. Existuje několik faktorů, které mohou způsobit tento stav.

Causes of Female Sexual Dysfunction
Příčiny ženské sexuální dysfunkce
Pokud zažíváte jakýkoli druh poruchy sexuálního vzrušení, měli byste se nejprve podívat na svůj život, svého partnera a svůj sexuální život obecně. Co se vám v poslední době stalo, co mohlo způsobit nedostatek vzrušení?

Změna vaší nálady, vašeho partnera nebo vaší životní situace mohla způsobit tuto změnu. Je také důležité podívat se na váš celkový zdravotní stav , protože pokud máte chronické onemocnění, mohlo by to mít také vliv.

Měli byste také zvážit své myšlenky, svůj sexuální život a svůj současný stav mysli. Je vztah, který nyní máte se svým partnerem, dostatečně naplňující, aby vás udržel vzrušený? Pokud už svého partnera nepovažujete za atraktivního, už vás také nepřitahuje? Dělá vás to méně sexuálně vzrušené? Možná by stálo za to diskutovat o těchto otázkách se svým partnerem.
Alternativně můžete zaznamenat ženskou sexuální dysfunkci v důsledku léků, které jste použili. To může být také případ, kdy jste těžký kuřák, závislý na alkoholu, jste unavený nebo stresovaný.

Jak zvýšit ženské sexuální vzrušení?

Další otázkou je zjistit , jak zvýšit ženské sexuální vzrušení a najít správnou léčbu ženské sexuální dysfunkce.

Zvýšení vzrušení žen: změny životního stylu

Pokud máte potíže s dosažením ženského vzrušení, můžete vyzkoušet několik základních věcí. První věc, kterou byste měli udělat, je zkontrolovat svůj sexuální život. Měli jste v poslední době sex? Jste v angažovaném vztahu? Procházíte těžkým obdobím? Je možné, že se cítíte velmi sexuálně neatraktivní, a proto jste ztratili touhu po sexu. Nejlepší rada pro vás je mluvit o tom a hledat pomoc, pokud se tak cítíte.

Dalším krokem by bylo zkontrolovat vaše tělo. Jak se cítíte ve své vagíně, v klitorisu? Cítíte se uvolněně, pozorujete nějaké napětí ve svalech pánevního dna? Pokud se cítíte unavení a napjatí nebo pokud máte pocit, že necítíte sexuální vzrušení, můžete se o sebe postarat několika způsoby.
Když se cítíte unavení nebo stresovaní, máte nějaký odpočinek? Pokud jste uprostřed práce nebo projektu, jděte domů dříve, abyste měli více času na odpočinek. Vyhněte se kofeinu po dobu prvních 2 hodin po probuzení ráno. To je, když je váš mozek v nejlepším stavu. Vezměte si relaxační koupel a proveďte několik hlubokých dechových cvičení, abyste se cítili uvolněně.

Increasing female arousal: lifestyle changes
Zvýšení vzrušení žen: změny životního stylu
V situaci, kdy se cítíte napjatí a nemáte žádné sexuální vzrušení, zkuste se uvolnit a pokusit se přemýšlet o dobrých věcech ve svém životě. Uvolněte svou mysl a na chvíli si odpočiňte. Jděte na procházku nebo na pláž a zhluboka se nadechněte v přírodě. Snažte se dát si nějaký čas a prostor, ve kterém si můžete odpočinout.

Snažte se zůstat v klidu.
Zaměřte se na to, že se o sebe musíte postarat už teď a nestresovat se budoucností. Pokud se budete cítit dobře, zlepšíte se a váš sexuální život se také začne cítit lépe. Pokud musíte pracovat, udělejte si nějaké poznámky. Koneckonců, chcete pracovat a žít dobrý život. Koneckonců, to je to, co dělá rozdíl.

Zvýšení vzrušení žen: léky

Pokud jste žena, která má chronické onemocnění , jako je vysoký krevní tlak, cukrovka, srdeční onemocnění nebo některé duševní problémy, jako je úzkost nebo deprese, máte vyšší riziko ženských sexuálních dysfunkcí. Měli byste se o tom pokusit mluvit se svým lékařem a zjistit, zda s tím můžete něco udělat. Můžete se také spojit se svým praktickým lékařem, pokud trpíte nedostatkem sexuálního vzrušení.
Existují některé léky, které mohou způsobit poruchy sexuálního vzrušení. Progesteron je jedním z nich a ovlivňuje reakci těla na sexuální podněty.
Vaše hormony nejen udrží váš sexuální život ve stavu rovnováhy, ale také pomohou zlepšit vaši náladu. Pokud užíváte hormonální terapii pro menopauzu, může to zvýšit vaše sexuální vzrušení.

Increasing female arousal: medications
Zvýšení vzrušení žen: léky
Dalším krokem by bylo podívat se na léky a najít přirozenou léčbu ženské sexuální dysfunkce. Všichni víme, že některé léky mohou zvýšit sexuální vzrušení. Pokud jste žena a užíváte léky na menopauzu, měli byste vzít v úvahu, že může zvýšit sexuální vzrušení a touhu.

Léčba ženské sexuální dysfunkce

Nikdo nebude pochybovat o tom, že léčba ženské sexuální dysfunkce opravdu pomáhá. Výhody jsou zřejmé. Za prvé, dávají vám příležitost cítit to, co jste kdysi měli, stejně jako vedou váš vztah na novou úroveň, protože vaše sexuální zkušenost bude více vzrušující jako vždy. Je však třeba nejprve pochopit, proč se na ně ženy obracejí.

Existuje mnoho sexuálních poruch, psychologických i fyzických, včetně bolesti při pohlavním styku, nízkého ženského libida nebo pocitů během sexu, vaginální nepohodlí včetně podivných pachů, podráždění a suchosti.

Uvedli jsme jen některé z problémů, které nutí dámy léčit ženskou sexuální dysfunkci. Nicméně, všechny vás mohou úplně odradit od milování, pokud se s nimi nezabýváte a ovlivňují vaše sebevědomí a váš romantický vztah s vaším milencem. Pilulky vám mohou pomoci vyrovnat se se všemi těmito problémy a ještě více.
Jaké další možnosti týkající se zlepšení libida mají ženy? Někdy se rozhodnou pro operaci, ale nemusí přinést zlepšení, které žena hledá, je bolestivá a vyžaduje dlouhou dobu zotavení. Léčba ženské sexuální dysfunkce je bezpečná a zlepšení lze vidět v žádném okamžiku.

Navzdory skutečnosti, že chirurgie se stala velmi populární, protože ženy chtějí obnovit své vagíny po vícečetných porodech nebo z jiných důvodů a zlepšit svůj sexuální život, jsou velmi opatrní, protože chirurgie není tak bezpečná jako přírodní léčba a neposkytuje všechny možné výhody s pilulkami.

Nejlepší ženské sexuální vylepšení pilulky

Některé bylinné pilulky také zpevňují a utahují vaginální oblast, takže se cítí a vypadá mnohem lépe, ale navíc zvyšují krevní oběh, což vede ke zvýšení sexuální spokojenosti a indukuje přirozenou schopnost vašeho systému vytvářet vlastní mazání. Přírodní léčba ženské sexuální dysfunkce zahrnuje antioxidanty zaměřené na zlepšení vaginálního zdraví.

Female Sexual Enhancement Pills
Ženské sexuální vylepšení pilulky
Kromě pilulek existují také krémy na sexuální vylepšení , které mají antifungální vlastnosti a používají se jako antibakteriální lék. Tímto způsobem můžete zapomenout na vaginální infekce v případě, že máte nějaké. Nepříjemný vaginální zápach také zmizí.
Všechny tyto výhody, které má přirozená léčba ženské sexuální dysfunkce, by měly být doplněny všemi emocionálními výhodami, které vám také poskytují. Tímto způsobem zlepšíte svůj sex a pohodu.

Najděte nejlepší léčbu ženské sexuální dysfunkce 


comments powered by Disqus