Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u žen  /  Zvedání prsu po kojení

Rekonstrukce prsu po kojení

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2019-02-01)
Rekonstrukce prsu po kojení 

Kojení

I když dáma může být zcela spokojen s její poprsí během její celý život, může tato spokojenost rozplyne po kojení. Když ptóza v jednom z těchto žen může ignorovat vzhled svých prsou. Ptóza je pojem zdraví, ale to prostě znamená povislá prsa.

Kojení vyvolat transformace obrazce a žádná žena nikdy podařilo zachovat elastická poprsí přes věk. Dítě také může dramaticky změnit tvar, povaze a velikosti poprsí. Proces kojení běžně způsobuje ztracené vláčnost, banální kožní a posun prsa žláz.

Rekonstrukce prsu

Rostoucí popularita rekonstrukce prsu , a založený na americké statistiky více než 50000 dámy vyžádat operaci rekonstrukce prsou každý rok. Ženy jsou přitahovány tímto způsobem řešení problému špatné mateřského vzhledu po kojení, protože operace není časově velmi náročné.

Nejdéle do 5 hodin dáma může mít nataženou poprsí. Není třeba opustit kariéru po dlouhou dobu nebo se strachovat o vztazích, protože v jednom týdnu ženy začnou jejich společné živé pokud neexistují žádné pooperační problémy. Ale po operaci je vždy zájem o určitá rizika. Navíc každý není psychicky připraveni vybrat operaci zvětšení prsou. Ti, kteří mají strach z operace, ale chtějí mít pružný prsa mladé vybrat bylinné léčitele.

Produkty rekonstrukce prsu

Nejvíce populární a snadno použitelné produkty rostlinné prsa rekonstrukce. Produkty jsou obvykle plné rostlinných estrogenů, což je prý na zlepšení prsní tkáně. Další výhodou výrobků rekonstrukce prsu je jejich dostupnost – neexistuje žádný požadavek na návštěvu lékaře s cílem dostat je. Produkty rekonstrukce prsu zvýšit hladinu estrogenu v organismu dámské a prsa tkání začít růst.

Běžné výrobky rekonstrukce prsu obvykle obsahují následující ingredience zvětšení poprsí:

  • Pampeliška je známo, že mají spoustu rostlinné estrogeny. Můžete vzít jeho výhonky kořenů nebo obojí, buď jako doplněk, nebo jako čaj. Další dobrý motiv použít Pampeliška je, že zvyšuje jeho energie a je žít déle.
  • Dong Quai kořenové poskytuje silnou fytoestrogenů, Dong Quai je zdrojem prvků, které mohou zvětšit poprsí. Tento kořen je také používán jako bylinné léčby během menstruace. To pomáhá eliminovat křeče.
  • Fenykl může pomoci rozvíjet tvar poprsí, pokud jej přidáte do gelu nebo ropy pro pokožku poprsí. Můžete také zkusit fenyklu nápoj. Fenykl je také dlouholetou afrodiziakum nebo sexuální stimulant.
  • Pískavice řecké seno má dlouhou historii. Říká se, že ženy z východní harémy vzal semena této rostliny ke zvýšení jejich ňadra. Pískavice obsahuje steroidní prekurzory a ženské hormony. Tyto součásti jsou schopni přispívat k posílení tkání v poprsí. Obsahuje také velké množství rostlinné látky, které přispívají k růstu prsů.
  • Wild Yam se obvykle používá s pískavicí vzhledem k jeho přirozené živiny. Tyto dva druhy bylin v kombinaci vylepšit prsa rostou. Ale co je důležitější, divoký yam mohou pomoci během PMS nebo léčbě klimakterických potíží.
  • Pueraria Mirifica zlepšuje ženské rysy, nadsazovat pevné poprsí a kvalitu pokožky. Pomáhá neutralizovat menopauza syndrom a zlepšuje stav kůže, v části poprsí, zejména. To také má omlazovací vlastnosti a zlepšuje krevní oběh.
Různé kombinace těchto přírodních složek jsou základem pro většinu produktů rekonstrukce prsu. Přečtěte si štítek při užívání pilulky prsa a ujistěte se, že víte, každý prvek v medicíně. Pokud zvolíte užitečné zvětšení prsů Pilulky, můžete si být jisti, že vaše poprsí bude úžasně plnější, kulatější a opravdu nádherné a velké v průběhu 30 dní. Přečtěte si více o produktech rekonstrukce prsu 


comments powered by Disqus