Domovská stránka  /   Zdraví u žen  /  Modelace prsou po kojení

Rekonstrukce prsu a zvedání po kojení

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Ines Obregon (2020-10-06)
Rekonstrukce prsu a zvedání po kojení 

Kojení

Co je kojení? Kojení je velmi důležitou součástí období po těhotenství a je nezbytné pro zdravý vývoj novorozence. Kojení pomáhá dětem rozvíjet silné vazby na matku a může také pomoci zlepšit vývoj vnitřních orgánů. Mateřské mléko obsahuje mnoho vitamínů a dalších důležitých živin, které jsou rozhodující pro rozvoj mozku a nervového systému.
To bylo potvrzeno v mnoha klinických studiích, že kojení je nejúčinnější v prevenci zdravotních problémů a komplikací.
Bohužel, význam kojení pro všechny děti je často přehlížena. Kojení je silný terapeutický nástroj a dokonalý způsob komunikace mezi matkou a dítětem.

Jak kojení ovlivňuje tvar prsou

I když dáma může být zcela spokojeni s ní poprsí po celý svůj život, může toto uspokojení zmizí po kojení. Skutečnost, že se to stane mnoha ženám, je dobře známa. Když ptóza nastaví v žádném z těchto žen může ignorovat vzhled jejich prsou. Ptóza je zdravotní termín, ale to prostě znamená povislá prsa.

Ptosis after Breastfeeding
Ptóza po kojení
Kojení způsobit transformaci tvaru a žádná žena nikdy nebyl schopen zachovat elastické poprsí přes věk. Dítě nesoucí také může dramaticky změnit tvar, povahu a velikost poprsí. Kojení proces běžně způsobuje ztrátu pružnosti, banální kůže, a posun žláz prsou '.
Tvary ženského těla a prsou již nevypadají, jako by byly před těhotenstvím, a bohužel tyto změny nejsou samy o sobě reverzibilní - pokud se žena nezačne starat o svůj vzhled a nechce obnovit mladistvá prsa a postavu.
Nicméně, se zavedením nových technik a metod zvedání prsou, ženy již nemusí zvyknout na jejich prohýbaný prsa, protože mají mnoho způsobů rekonstrukce prsu po kojení.

Rekonstrukce prsu

Popularita rekonstrukce prsu roste, a na základě amerických statistik více než 300.000 dámy požádat o rekonstrukci prsu chirurgie každý rok. Ženy jsou přitahovány tímto způsobem řešení problému špatného vzhledu prsu po kojení, protože operace není příliš časově náročná.

Breast Reconstruction Surgery
Rekonstrukce prsu Chirurgie
Během maximálně 5 hodin může mít dáma dobře tvarovanou poprsí. Není třeba opustit kariéru na dlouhou dobu nebo se starat o vztahy, protože v jednom týdnu ženy začínají své společné žít, pokud nejsou žádné pooperační problémy. Ale je tu vždy obavy o některých rizik po operaci.
Navíc ne každý je psychologicky připraven zvolit operaci zvětšení prsou.
Také náklady jsou velmi vysoké, protože operace může být nutné provést v nemocnici v celkové anestezii. Kromě samotné operace jsou náklady na pooperační léčbu a rehabilitaci často vyšší než náklady na samotnou operaci.

Žena, která se vyhýbá operaci prsu, ale rozhodne se mít prsa výtah má alternativu. Co dělat, když žena chce, aby zůstali daleko od vedlejších účinků spojených s operací? Ti, kteří se bojí chirurgie, ale chtějí mít elastické mladé prsa vybrat pilulky pro přirozený růst prsou.

Produkty rekonstrukce prsu

Větší prsa jsou často spojeny s více žensky vypadající vzhled, ale některé ženy nejsou schopny dosáhnout je v důsledku přirozeného stárnutí procesů a těhotenství-související komplikace.

Breast Reconstruction Options
Možnosti rekonstrukce prsu
Podívejme se na nejoblíbenější produkty rekonstrukce prsu, které mohou být prospěšné při obnově mladistvého vzhledu ženských prsou.

 • Hormonální terapie. Tento druh produktů prsu zdraví může mít syntetické hormony v jejich složení. Tyto hormony zvětšení prsou může způsobit vážné zdravotní problémy, a to i rakovinu. Ale hlavní nebezpečí je pro reprodukční systém nenarozeného dítěte a matky. Kromě toho nebyly dosud provedeny dlouhodobé studie této neprokázané metody a to znamená, že mnoho dalších vedlejších účinků není nemožné.
 • Injekce hormonů. Je to velmi nebezpečná metoda pro injekci hormonů přímo do prsní tkáně. Můžete si všimnout, některé výsledky, ale vedlejší účinky jsou mnohem horší. Hormonální injekce může způsobit obrovské množství otoku v prsou. Také, prsní tkáň, která byla injekčně s hormony je velmi citlivá a může krvácet často.
 • Operace prsu. Můžete mít zjizvenou tkáň a implantáty se mohou poškodit. A velmi často prsní implantáty jsou příčinou nesprávné diagnózy, pokud jde o rakovinu prsu. Nejzávažnějšími komplikacemi chirurgické rekonstrukce prsu jsou závažná infekce, krvácení a komplikace krvácení.
 • Prsní pumpy. Tato metoda může způsobit vaše prsa znetvořující nebo dokonce rakovinu prsu. Dlouhodobé čerpání prsou je velmi nebezpečné. Studie provedená ve Velké Británii ukázala, že používání prsních čerpadel po delší dobu je nebezpečné pro zdraví žen. Některé ženy si stěžovali na bolestivé bolavá prsa, které byly později zjištěno, že jsou poškozeny z více než čerpání.
 • Cvičení. Speciální prsní cvičení zaměřená na zlepšení zdraví prsu jsou spíše bezpečné a nejsou drahé, ale neexistují žádné prokázané důkazy o jejich účinnosti. Zatímco oni jsou prospěšné pro celkové zdraví, pro srdce a krevní systém a zlepšit ženský svalový tonus, nemohou fyzicky změnit prsní tkáně, protože neobsahuje žádné svaly. Jediný způsob, jak zlepšit velikost prsou, je zvýšit objem prsních tkání, a to je místo, kde prsa cvičení selžou.
 • Spodní prádlo. K dispozici je velký výběr podprsenky nebo korzety, které mohou vaše prsa vypadat nádherně jen do okamžiku, kdy budete muset sundat. Vypadají skvěle, když je nosíte, ale jsou velmi drahé. Nošení speciálního spodního prádla může poskytnout abnormálně vypadající formu prsu. Je to trapné pro mnoho žen, aby si je pryč během intimních setkání. Tvar prsou v spodním prádle se obvykle zdá být velmi kulatý a dobře definovaný, ale samotná prsa stále zůstávají prohýbá.
 • Prsa pilulky. Prsa zdraví pilulky obsahují pouze přírodní bylinné složkys. Nemají žádné syntetické hormony, nebo chemikálie, nebo barviva, nebo konzervační látky. Zvětšení prsou pilulky mohou vaše prsa pevné, větší a mladistvější. Přírodní produkty pro zdraví prsu vám neublíží. Všechny složky se dostanou do krevního oběhu a vstřebává se tím, takže byste měli vybrat produkt zdraví prsu bez chemických látek. V případě, že si nevyberete organický produkt, můžete být v nebezpečí vzniku závažného zdravotního problému, jako je nádor rakoviny.

Bylinná rekonstrukce prsu

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak obnovit tvar prsou po kojení nebo zlepšit vzhled stárnutí prsou je výběr bylinné produkty rekonstrukce prsu. Je to skvělý způsob, jak pro ženy, aby posílily své zdraví, získat podporu v podobě zdravější prsa, nebo jen získat skvěle vypadající tělo.
Produkty jsou obvykle naplněny rostlinným estrogenem, který je řekl, aby zlepšení prsní tkáně. Další výhodou produktů rekonstrukce prsu je jejich dostupnost - neexistuje žádný požadavek na návštěvu lékaře, aby je získal. Produkty rekonstrukce prsu zvyšují hladinu estrogenu v ženském organismu a tkáně poprsí začínají růst.
Breast Reconstruction Herbs
Rekonstrukce prsu Byliny
Zvětšení prsou produkty mohou být použity jako řešení pro zvedání prsou téměř v každém věku po pubertě. Produkty rekonstrukce prsu mohou také pomoci zvýšit sexuální apetit u většiny žen. Kromě změn ve vzhledu, produkty rekonstrukce prsu zvyšují sebevědomí ženy a mohou zlepšit celkovou kvalitu života.

Společné produkty rekonstrukce prsu běžně obsahují následující bylinné přísady dělat vaše poprsí větší:

 • Pampeliška je známo, že mají mnoho bylinných estrogenů. Můžete si vzít jeho výhonky nebo kořeny, nebo obojí, buď jako doplněk nebo jako čaj. Dalším dobrým motivem k použití pampeliška je, že zvyšuje něčí energii a dělá žít déle. To také vám dává nějaké extra výdrž a dává vám podporu vaší vytrvalosti, takže můžete zlepšit své fitness výsledky!
 • Kořen Dong Quai vám poskytuje silné fytoestrogeny, Dong Quai je zdrojem prvků, které mohou rozšířit poprsí. Tento kořen se také používá jako bylinná léčba během menstruace. Pomáhá eliminovat křeče. Neexistují žádné vědecké studie, ale používá se k léčbě některých problémů způsobených menstruační cykly a menstruační bolesti.
 • Fenykl vám může pomoci vyvinout formu poprsí, pokud jej přidáte do gelu nebo oleje pro poprsí kůže. Můžete také zkusit fenykl drink. Fenykl je také dlouho zavedený afrodiziakum nebo sexuální stimulant. Fenykl je základní složkou v mnoha receptů indické kuchyně. To je považováno za svět je nejvíce sexy koření.
 • Pískavice řecké seno má dlouhou historii. Říká se, že dámy z východních harémů vzal semena této rostliny zvýšit jejich prsa. Pískavice řecké seno zahrnuje steroidní prekurzory a ženské hormony. Tyto složky jsou schopny přispět k posílení tkání v poprsí. To také zahrnuje velké množství fytochemikálie přispívající k růstu prsou. Všichni jsou zodpovědní za růst a vývoj prsou po rychlém úbytku hmotnosti.
 • Wild Yam se obvykle používá s pískavice řecké seno, protože jeho přirozené živiny. Tyto dva druhy bylin v kombinaci zlepšit prsa roste. Ale co je důležitější, divoký jam může pomoci během PMS nebo léčit menopauzální problémy. Ve skutečnosti je to velmi užitečné pro ty, kteří trpí menopauzálními problémy. Ve studii provedené italským výzkumníkem, ženy, které byly diagnostikovány s menopauzální problémy a dostali divoké jam zlepšily své podmínky v 57% případech a všiml méně příznaků v 86% případech.
 • Pueraria Mirifica zlepšuje ženské rysy, zvyšuje pevné poprsí, a kvalitu epidermis. Pomáhá zmařit syndrom menopauzy a zlepšuje stav kůže v části poprsí, zejména. Má také vlastnosti proti stárnutí a zlepšuje krevní oběh. Výrobek je velmi populární u žen s širokou škálou tvarů těla a je obzvláště vhodný pro zralé ženy, které zoufale potřebují lepší tvar poprsí.
Různé kombinace těchto přírodních složek jsou zásadní pro většinu produktů rekonstrukce prsu. Přečtěte si štítek při užívání prsních pilulek a ujistěte se, že znáte každý prvek v léčivém přípravku.
Zvolíte-li bylinné pilulky zvětšení prsou, můžete si být jisti, že vaše poprsí bude úžasně plnější, kulatější, a opravdu nádherné a velké v průběhu 30 dnů.
A můžete se cítit jisti, že výsledky budou trvalé, a vaše poprsí bude větší a kulatější pro život!

Přečtěte si recenze pilulky rekonstrukce prsu 


comments powered by Disqus