Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Léky, které zvyšují ejakulaci

Léčivé přípravky, které zvyšují ejakulace

Léčivé přípravky, které zvyšují ejakulace 

Co je ejakulace?

Ejakulace je proces, během něhož sperma je propuštěn z mužského ústrojí traktu během orgasmu. Je to přirozený cíl mužské sexuální stimulace a závěrečná fáze pro přirozené početí.

V mnoha případech může dojít k ejakulaci spontánně během spánku (obvykle během s "mokrý sen") a v některých vzácných případech může dojít také v důsledku onemocnění prostaty.

Problémy s ejakulaci

Existují v podstatě 4 typy ejakulace problémů:

 • Studiích - je to typ podmínky kde nemá schopen ejakulovat spermatu. Pod tento typ mužského těla sálá radost s orgasmem a jejich těla stále produkovat spermie, ale během vyvrcholení, bez spermatu narodí do penisu.
 • Dysejaculation - pod tento druh ejakulace, člověk je schopen produkovat spermatu během orgasmu, ale při ejakulaci, možná budou muset projít silné bolesti. Během procesu člověk mohl projít bolestivý pocit pálení v tříslech, když ejakulovaných sperma.
 • Retrográdní ejakulace - v tomto typu ejakulaci spermatu cestuje směrem dozadu a proniknou do močového měchýře, a nikoli vycházející z močové trubice. Tento typ problému ejakulace se vyskytuje v těchto mužů sklerózanebo cukrovka. Tento druh ejakulace fyzicky není škodlivá, ale nemá vliv na mužské neplodnosti. Také osoba by mohla utrpět jiný pocit během ejakulace. Tento druh ejakulace je také známé jako "suché come" během procesu osoby může dojít k orgasmu, ale on nemusí být schopen uvolnit veškeré sperma z penisu.
 • Předčasná ejakulace - také známý jako rychlé ejakulace, to je fenomén, v němž člověk důsledně cítí, že on nemá žádné nebo málo kontrolu nad načasování nahromadění směrem k ejakulaci.
Chcete zvýšit množství vašeho spermatu pro delší ejakulace? Pokud ano, pak léky, které zvyšují ejakulace jsou rozhodně řešení hledáte. Oni vám pomůže produkovat více spermatu, mají delší sex.

Léčivé přípravky, které zvyšují ejakulace

Samozřejmě měli byste vědět, jak tyto léky fungují. Pomáhají vaše tělo, aby si to, co opravdu potřebuje a v množství by mělo být. Jinými slovy váš organismus dostane dostatek živin, které umožňují mít lepší Orgasmus a ejakulace. Dnes je široce šíří zajímat mění některé věci svého sexuálního života, jako je zatížení spermií motility, kvalitu spermií a celkově mužské plodnosti.
Léky, které zvyšují ejakulace vám může pomoci s tak fakta uvedená: kvalitu spermií, pohyblivost a podobné věci.
Přírodní přípravek na zvýšení počtu spermií je navržen tak, aby pomoci mužům pětinásobně zvýší objemu ejakulátu. A, samozřejmě, to znamená delší a nezapomenutelný orgasmus. Kromě zlepšení vaší ejakulace, tyto léky ovlivnit vaše orgasmy. Nicméně nejdůležitější bod je, že vaše erekce se stane silnější a těžší, co povede k mají více energie.
v důsledku, váš sexuální partner bude mít lepší pocity příliš.
V souladu s výsledky klinických testůjsou schopny přispět k lepší výkonnost, co se týče sexuální aktivita přírodní produkty zaměřené na zvýšení objemu. Díky vysoce kvalitní ejakulace lidem zlepšit jejich sexuální život a zcela spokojen.

Průvodce: Jak si vybrat přírodní přípravek na zvýšení počtu spermií?

První otázka, která přichází, když chcete koupit je jak udělat správnou volbu. V této příručce jsme se snažili nastínit několik věcí, které mohou vyžadovat vaši pozornost.

How to Choose Natural Medicine to Increase Sperm Count?
Jak vybrat bylinky na zvýšení počtu spermií?
Před nákupem produktu, prosím, odpovězte na následující otázky:

 • Jsou 100 % přírodní složky v lék, který se chystáte získat? Nezapomeňte, že potřebujete bezpečné a přírodní produkt , který nebude mít vedlejší účinky, ale umožňují získat požadovaný efekt.
 • Byl výrobek testován a jaké byly výsledky? Nezapomeňte, že pouze klinicky testované produkty, které jsou přijaty lékařů, lze považovat za bezpečné. Pouze tyto doplňky mohou pomoci vyřešit vaše problémy.
 • Produkt můžete důvěřovat, pokud výrobce nabízí plnou záruku vrácení peněz v případě, že nejste zcela spokojeni s produktem a přiměřený časový rámec.
 • Vyhledejte posudky pro přírodní léky, které chcete koupit. Pokud pilulky jsou skutečně účinné, určitě bude nějaký skutečný úspěch příběhy.
 • Existuje nějaké podpory pro zákazníky? Linky zákaznické podpory by měly být k dispozici neustále prostřednictvím různých prostředky, včetně e-mailu a telefonu, nebo jakýmkoliv jiným způsobem, tak, aby mohl požádat otázky a odpovědi uspokojivé a profesionální.
 • Jaké jsou názory lze nalézt v nezávislých fórech? Názory našel, jsou pravdivé, protože výrobci na svých webových stránkách budou zobrazovat pouze pozitivní reference.
Najdete fórum nebo hodnocení stránky, které pomohou při výběru. Například "spermie objemu" diskusní fórum je místem, kde si můžete přečíst příběhy o úspěchu a selhání skutečných lidí, kteří mají spoustu zkušeností s léky, které zvyšují Ejakulace a může zodpovědět i ty obtížné otázky týkající se těchto produktů.

Přípravek pro zvýšení Motility spermií a počtu spermií

V průběhu let byla Lékařská věda dokáže navrhnout určité léky , které pomáhají lidem zbavit se některých zdravotních problémů, od kterých se možná trpí léta. Podobně pokud má někdo problémy vztahující se k produkci spermií, kvalitu spermiínebo sperma mobility, on může určitě zbavit, konzumací určitých léků.
v podstatě existují 2 hlavní typy léků sperma.
První jeden - lék na zvýšení počtu spermií - je určena ke zvýšení počtu spermií a celkový objem semenné tekutiny. Tyto léky také zlepšit kvalitu orgasmus! Druhý jeden - přípravek ke zvýšení motility spermií - zlepšuje rychlosti spermií, který je vyžadován pro zlepšení mužské plodnosti.

Medicine to Increase Sperm Motility and Sperm Count
Přípravek pro zvýšení Motility spermií a počtu spermií
Zde je seznam široce šíření léků pro zvýšení sperma počet a pohyblivost spermií:

 • Gonadotropiny - gonadotropiny obsahuje hCG a hMG, které stimulují varlata na produkci spermií a testosteronu. Tento přípravek v určitých případech se používá v kombinaci s jinými reprodukční technologie (ART) s cílem zvýšit produkci spermií. Některé z obecně přijímaných značek na trhu patří Novarel a Pregnyl.

  Běžnou spotřebu gonadotropinů zahrnuje dva nebo tři injekce týden a jeho léčebného cyklu trvá po dobu nejméně šesti měsíců. Ve výjimečných případech je-li počet spermií ještě nestal normální, po šesti měsících léčby cyklu, přídavek hMG režimu je třeba léčbu a léčebný cyklus je dále rozšířena na jeden až dva roky.
 • Clomiphene - Clomiphene je nesteroidní léky pomáhá hypofyzárních hormonů, větší produkci Folikuly stimulující hormon (FSH) a luteinizačního hormonu (LH). Tento lék směruje varlata produkovat zdravé spermie a vylučují testosteron. Lék je obvykle spotřebovány třikrát do týdne, ale její léčebný cyklus se může lišit od tří do šesti měsíců v závislosti na výsledku. Jeden může dokonce spotřebovat lék v malé množství pro dva roky případ hormonální úroveň se stává normální.
 • Letrozol - letrozol je doporučován lékaři, neboť pomáhá při zvyšování hladiny testosteronu v těle, který dále pomáhá při maximalizaci počtu spermií. Medicína, zkrátka, se používá k léčbě všechny otázky týkající se počtu spermií. Letrozol by měly být konzumovány jednou za týden (jedna pilulka) nebo jak je předepsáno lékařem.
 • Bromokryptin - přípravek se používá jako kontrolní pilulka, která pomáhá v prevenci uvolňování hormonu prolaktinu v mužském těle. Hormon prolaktin, který způsobuje snížení hladiny testosteronu v mužském těle mohou být odstraněny s tímto lékem. Bromokryptin je nejlépe vhodný pro ty muže, kteří trpí poškozením sperma v důsledku hyperprolaktinemie.
 • Imipramin - imipramin je užitečné v léčbě Retrográdní ejakulace. Lék se obrátí procesu abnormální ejakulace sperma z močového měchýře a zpět do penisu.
 • Syntetický testosteron tablety, injekce nebo gelsare - mnozí lékaři doporučují syntetický testosteron prášky, injekce nebo gelsare dobít nižší hladinu testosteronu v mužském těle. Důvodem je, že forma gelu je mnohem bezpečnější než pilulkách.
 • Antibiotika a anti-houbové léky - problémy související s houbami a bakteriálních infekcí reprodukčního systému jsou považovány za pomoci antibiotik a antimykotickými léky.

Čemu se vyhnout, pokud chcete zvýšit počet spermií a objemu ejakulátu

Existují jisté věci se vyhnout, pokud chcete zvýšit počet a ejakulace objem spermií. Obvykle jsou tyto špatné návyky, které negativně ovlivňují produkci spermií, kvalitu spermií a pohyblivost.

Things to Avoid If You Want to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Čemu se vyhnout, pokud chcete zvýšit počet spermií a objemu ejakulátu
To jsou nejlepší společné věci, aby se zabránilo:

 • Vyhnout se nadměrnému používání alkoholu a léků - nadměrné užívání drog a alkoholu a není škodlivé jen pro zdraví, ale také snižuje zdraví hrabě a sperma sperma. Několik studií ukazují, že použití kokain, alkohol, marihuana a jiné podobné léky ve vysoké kvalitě snižuje produkci spermií.
 • Zapomeňte na kouření - kouření důsledně snižuje počet spermií osoby, a proto je třeba se vyhnout.
 • Vyhnout se konzumovat sójové produkty - sójové produkty obecně obsahují fytoestrogeny, které sloučeniny, které snižují produkci spermií a testosteronu lepení. Tyto výrobky nižší dolů sperma mobilitu, příliš a proto je třeba se vyhnout.
 • Vyhnout se několik volně prodejných léků - existuje několik předepsané léky, které mohou potenciálně snížit produkci spermií. Minimalizace spotřeby několik takových léků může přinést zpět na normální nebo dokonce i vyššípočet spermií.

Přírodní způsoby, jak zvýšit počet spermií a objemu ejakulátu

Mnoho lidí si myslí, že počet spermií zlepšit pouze konzumací lék na zvýšení počtu spermií , ale ve skutečnosti, lze zlepšit pohyblivost spermií přírodní způsoby!

Natural Ways to Increase Sperm Count and Ejaculation Volume
Přírodní způsoby, jak zvýšit počet spermií a objemu ejakulátu
Tyto přírodní způsoby, jak zvýšit objem spermie hrabě a ejakulace patří:

 • Správného spánku a pohybu - pravidelné cvičení a mít spánek alespoň 7-8 hodin v noci může vést ke zlepšení či zvýšení spermií. Studie rovněž ukázaly že provedení 16týdenní aerobní cvičební program alespoň 50 minut třikrát týdně může zvýšit objem spermie a jeho pohyblivost.
 • Konzumovat vitamíny a vápník - výzkum zjistil, že potraviny s vápník a vitamin D přímý vliv na spermie zdraví. Ti lidé, kteří konzumují méně vitaminu d v jejich jídelníčku jsou zjištěno, že mají nižší počet spermií. Proto pro zvýšení mobility count a sperma sperma se doporučuje přijmout v potravinách, které jsou bohaté na vitamíny a vápník.
 • Zvyšte příjem potravin bohatých na Antioxidant - antioxidantů pomáhá v deaktivace a odstranění volné radikály i další sloučeniny, které poškozují několik buňky zodpovědné za produkci spermií. Existuje několik studií , vitaminů a minerálních látek, které působí jako antioxidanty molekuly, které přímo pomáhají v produkci spermií.
  Některé z antioxidantů, které přispívají k počtu zdravých spermií patří: koenzym Q10, Glutathion, vitamín C (kyselina askorbová), Vitamin E, selen, I karnitin.
 • Příjem zinku a kyselina listová - existuje málo studií , které ukazují, že konzumace kombinací zinek a kyselina listová pomáhá při zvýšení celkové spermie zdraví, včetně celkového počtu spermií a koncentrace spermií.
 • Ashwagandha - v průběhu let Ashwagandha se používala jako tradiční medicína pro léčení několik forem sexuální dysfunkce. Ashwagandha, který je také známý jako indický ženšen, pokud spotřebované pro 90 dnů alespoň 675 mg denně, může zvýšit počet spermií a jeho zdraví - to bylo také potvrzeno klinickou studií. Ashwagandha je snadno dostupné v obchodech se zdravou výživou a lze zakoupit online, jeden může spotřebovat na pravidelné základny dokud vše normální.
 • Zvýšení příjem zdravých tuků - zdravé tuky nebo takzvané polynenasycené tuky, které obsahují omega-6 a omega-3 jsou přínosné pro rozvoj sperma membránou. Tedy zvýšit počet spermií a užívat si zdravé ejakulaci, jeden by měl příjem takové sloučeniny v pravidelných intervalech.
 • Příjem Sperma přátelské živiny - je to bezpochyby říct, že jíst potraviny bohaté na zdravé živiny a sloučeniny aby tělo trávit všechny z nich správně. Bychom měli brát doplňky stravy, které jsou bohaté na vitamíny, antioxidanty a minerály, ale existují případy, kdy tělo nevstřebává všechny z nich snadno.
  , Proto je nejlepší způsob, jak konzumovat všechny z nich jíst potraviny, které jsou bohaté na živiny prostředí pro spermie.
  Například náročné potraviny jako citrusové plody, vlašské ořechy, většina měkkýšů, většina ryb, celozrnný a zrna, tmavá čokoláda, brokolice, česnek, banány, ženšen, kurkuma, špenát, chřest, fermentovaných ořechů a semen může pomoci zvýšit počet sperma.

Závěr

Pamatujte si, že přírodní léky pro zlepšení ejakulace by měl obsahovat pouze ty přírodní prvky, které jsou 100 % bezpečné. Pokud zvolíte přírodní léky, vaše ejakulace bude fantastický a nebudete čelit žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Najít léky zvyšujícími ejakulace 


comments powered by Disqus