Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Erektivní dysfunkce u dospělých

Erektilní dysfunkce u dospělých

Erektilní dysfunkce u dospělých Erektilní dysfunkce u dospělých může být vyvolané z různých důvodů. Tyto důvody mohou zahrnovat věku, fyzické a psychické zdraví. I chronická únava nebo stres může mít velký dopad na tomto problému. Některé akce by mělo dojít k dosažení a udržení erekce tvrdší. Je-li něco ovlivňuje některé z těchto atributů nebo komplexní rovnováha mezi nimi, problémy s erekcí jsou pravděpodobné důsledky.

Fáze erekce

 • Vzrušení. To je první věc, která spustí proces. Muži pozorovat, slyší, barva a vůně a všechny tyto smysly přispívají k sexuální vzrušení. Myšlenky osoby také přinést vzrušení.
 • Reagovat nervové soustavy. Zvýšení krevního toku, který mění velikost penisu je možné proto, že mozek dává znamení k nervové soustavy a aktivuje krev.
 • Reakce cév. Když se cévy jsou uvolněné, pak nic nebrání toku krve.

-Fyzikální příčiny Impotence

 • Emoční stavy. Nejtypičtější nonphysical faktory jsou napětí, úzkost a vyčerpání. Erekce dysfunkce může být i náhodnému komplikace psychické problémy jako depresivní poruchu.
 • Emoce, které vykazují na svého partnera - nebo že jsou uvedeny vaším partnerem - jako hořkost, tuhost nebo snížení úroků může být rovněž příčinou impotence.

Fyzické příčiny Impotence

Erektilní dysfunkce je fyzické povahy, důvody mohou být následující:

 • Neurologické poškození od dlouhodobých diabetik otázky
 • Špatné prokrvení penisu jako důsledku kardiovaskulárních onemocnění
 • Konkrétní lék léčby
 • Operace prostaty (abych byl přesný, na rakovinu)
 • Endokrinní systém problémy
 • Problémy páteře
 • Hormonální problémy
 • Alkoholismus, zneužívání drog, řetězové kouření

Erektilní dysfunkce u dospělých

Erektilní dysfunkce u dospělých může být také jedním z prvních příznaků zdravotní problém, který může být vědomi.

Fyzické a psychologické důvody jsou vzájemně závislé. Pouze specialista může zjistit, co způsobilo tuto poruchu.

Téměř každý člověk potřebuje rychlé řešení jejich problémů. My nechceme strávit dny nebo měsíce, různé testy a viděli řadu specialistů, jak doporučil náš rodinný lékař zjistit, že jsme se v dobrém zdravotním stavu. A co když chcete větší penis, lepší sexuální život, lepší kontrolu nad vaší erekce tak, aby se všechny způsoby lepší milenec?

Naštěstí, tam jsou některé řešení dnes.

Léčba erektilní dysfunkce

Můžete použít chirurgické léčby; Nicméně to může být nákladné a nebezpečné. Nikdo je adekvátní člověk by zahodit čtyři tisíce dolarů jen pro získání zraněných varhany a život lítosti.

Jedním ze způsobů, jak pro léčbu erektilní dysfunkce u dospělých je použití penisu čerpadla. Ale pamatujte, že toto zařízení je nebezpečná. Určitě dostanete požadovaný výsledek s vakuum ale musíte se ujistit, že všechno, co se provádí správně, když chcete udělat nějakou chybu, která přinese k poškození penisu. Nedoufají zvětšit váš penis ji používat.

A konečně, existují penisu zařízení, které pracují tím, že nutí pojivové tkáně. V tomto případě počet buněk vyrábí zvýšení, které zlepšuje mužské erekce a prevenci poruch. Takže teď je to nejbezpečnější vylepšení produktu na trh. Nicméně nečekejte, že penis zařízení dodat výsledky přes noc! Oni nejsou schopni takové zázraky jako jejich nákup dnes a stále silnější a delší penis druhý den ráno.

Budete muset trávit čas a investovat značné úsilí k dosažení požadovaného výsledku. Ale vám to bude líbit!

Přečtěte si skutečné recenze v penisu zařízení Fórum 


comments powered by Disqus