Domovská stránka  /   Zdraví a krása

Zdraví dospělých

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2021-01-03)
Zdraví dospělých 

Když si myslíte, že zdraví dospělých, můžete přemýšlet o různých způsobech, jak zůstat zdravý - od ruka-mytí a vakcíny k prevenci rakoviny. To je dobře! Volby, které činíte každý den jít dlouhou cestu k podpoře zdraví dospělých.

Stejně tak je důležité věnovat pozornost svým známkám a příznakům. Vědět, které varovné příznaky zdraví dospělých si zaslouží lékařskou péči, od nevysvětlitelné hubnutí nebo změny střevních návyků na dušnost a náhlé bolesti hlavy.

Důležitou součástí preventivní zdravotní péče pro dospělé jsou samozřejmě pravidelné fyzické zkoušky a zdravotní screeningy dospělých. Zjistěte, které screeningové testy potřebujete a jak často je máte udělat. Včasná detekce je často klíčem k úspěšné léčbě. 

Novinky o zdravotní péči

COVID Očkování nejpomalejší v nejhůře postižených státech

Publikováno dne Středa, Leden 13, 2021

Americká vláda závod porazit pandemii s vakcínami - přezdívaný Operace Warp Speed - zaváhal ve své poslední fázi: Získání zoufale potřebné dávky pro veřejnost.

Studie: College Campuses jsou COVID 'Superspreaders'

Publikováno dne Středa, Leden 13, 2021

V některých areálech, 1 z 5 studenti byli infikováni virem do konce podzimního období. Čtyři školy měly více než 5000 případů.

'Microbiomes' může ovlivnit COVID-19 Závažnost

Publikováno dne Středa, Leden 13, 2021

Nerovnováha v mikrobiomu může způsobit pokračující zánětlivé příznaky, často nazývané "dálkové" COVID, výzkumníci dodal.Zdraví a krása

Akné a péče o pleť

Prevence stárnutí
comments powered by Disqus