Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví a krása

Zdraví dospělých

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdraví dospělých 

Když Přemýšlejte o zdraví dospělých, můžete přemýšlet o různých způsobech, jak se zachovat zdravě – od mytí rukou a vakcín po prevenci rakoviny. Výborně! Volby, které každý den děláš, jdou k propagaci zdraví dospělých.

Je stejně důležité věnovat pozornost vašim známům a symptomům. Vědět, které výstražné signály pro dospělé vyžadují lékařskou péči, od nevysvětlitelné ztráty váhy nebo změn v náznacích na pomalost dechu a náhlé bolesti hlavy.

A samozřejmě, pravidelné fyzické zkoušky a zkoušky zdravotního stavu dospělých jsou důležitou součástí preventivní zdravotní péče dospělých. Víte, které screeningové testy potřebujete a jak často je máte provádět. Včasné odhalení je často klíčem k úspěšnému léčení.

Kongresového o klaun péči

Studie odhalí expozici novorozenců v prostředí NICU škodlivým chemikáliím

Zaúčtováno dne v pátek, 29. listopadu 2019

Multidisciplinární tým vědců z Granady varoval poprvé přítomnost bisfenolu A (BPA) a parabenů (PBs) v široké škále plastových zdravotnických prostředků, tkanin, výrobků pro osobní péči (včetně topických krémů) a výživy dodatky v nemocničních neonatálních jednotek intenzivní péče, přicházejících do přímého kontaktu s novorozenci.

Nová vakcína proti bovinní TUBERKULÓZE

Zaúčtováno dne v pátek, 29. listopadu 2019

Nová studie zveřejněná v časopise vědecká zpráva říká, že poprvé byla vytvořena vakcína proti tuberkulóze skotu, která může být poskytnuta bez ovlivnění schopnosti diagnostikovat tuberkulózu později pomocí testu PPD .

Plavání a "ne-ne" pro ty, kteří procházejí hlubokou mozkovou stimulací

Zaúčtováno ve čtvrtek, 28. listopadu 2019

Vědci zjistili, že osoby, které mají implantované hluboké mozkový stimulační zařízení pro léčbu Parkinsonovy choroby, mohly ztratit schopnost plavat. Malá studie byla nazvaná "Pozor na hlubokou vodu po subthalamické hloubkové stimulaci mozku" a byla vydána v poslední emisi neurologie tento týden.Zdraví a krása

Akné a péče o pleť

Prevence stárnutí
comments powered by Disqus