Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví a krása

Zdraví dospělých

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdraví dospělých 

Když Přemýšlejte o zdraví dospělých, můžete přemýšlet o různých způsobech, jak se zachovat zdravě – od mytí rukou a vakcín po prevenci rakoviny. Výborně! Volby, které každý den děláš, jdou k propagaci zdraví dospělých.

Je stejně důležité věnovat pozornost vašim známům a symptomům. Vědět, které výstražné signály pro dospělé vyžadují lékařskou péči, od nevysvětlitelné ztráty váhy nebo změn v náznacích na pomalost dechu a náhlé bolesti hlavy.

A samozřejmě, pravidelné fyzické zkoušky a zkoušky zdravotního stavu dospělých jsou důležitou součástí preventivní zdravotní péče dospělých. Víte, které screeningové testy potřebujete a jak často je máte provádět. Včasné odhalení je často klíčem k úspěšnému léčení.

Kongresového o klaun péči

Odborník na UAB nabízí tipy pro mladistvné, rodiče na pobyt v letních měsících v bezpečí a aktivity

Zaúčtováno ve středu, 14. srpna 2019

Během horkých letních měsíců tráví děti, mladiství a Teenageři mnohem víc času venku. Ať už je to na pláži nebo v bazénu, na sportovním poli, na koncertě, na letním zaměstnání nebo na pomoc po domě a na dvoře, děti ve věku 12 až 18 let často nedbá na jejich okamžité potřeby, jako je rehydratace, opětovné použití sluneční clonu nebo všeobecná sluneční bezpečnost.

Výzkumní pracovníci, aby rozvíjeli chytré obvazy, které mohou monitorovat hojení ran

Zaúčtováno v úterý, 13. srpna 2019

Výzkumníci vyvíjejí malý elektronický senzor, který může být vložen do obvaz a pomáhat zdravotníkům léčit rány "nasloucháním".

Žlučovo pigmentu může hrát neočekávanou roli při ochraně mozku

Zaúčtováno v úterý, 13. srpna 2019

Ve studiích na myších se vědci Johns Hopkinse v medicíně hlásí, že zjistili, že bilirubin, žlučovo pigmentu, nejčastěji známý pro žloutenku kůže lidí s jasem, může hrát neočekávanou roli při ochraně mozkových buněk před poškozením oxidační stres.Zdraví a krása

Akné a péče o pleť

Prevence stárnutí
comments powered by Disqus