Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví a krása

Zdraví dospělých

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdraví dospělých 

Když Přemýšlejte o zdraví dospělých, můžete přemýšlet o různých způsobech, jak se zachovat zdravě – od mytí rukou a vakcín po prevenci rakoviny. Výborně! Volby, které každý den děláš, jdou k propagaci zdraví dospělých.

Je stejně důležité věnovat pozornost vašim známům a symptomům. Vědět, které výstražné signály pro dospělé vyžadují lékařskou péči, od nevysvětlitelné ztráty váhy nebo změn v náznacích na pomalost dechu a náhlé bolesti hlavy.

A samozřejmě, pravidelné fyzické zkoušky a zkoušky zdravotního stavu dospělých jsou důležitou součástí preventivní zdravotní péče dospělých. Víte, které screeningové testy potřebujete a jak často je máte provádět. Včasné odhalení je často klíčem k úspěšnému léčení.

Kongresového o klaun péči

Nová aplikace může předpovídat pravděpodobnost vzniku inokní kýly po operaci břišní

Zaúčtováno v pátek, 12. dubna 2019

Nová aplikace může předpovídat pravděpodobnost, že pacient vyvine po operaci břišní pořezku, přičemž pomocí velkých dat bude možné pomoci řešit problém, který je jeden z osmi těchto chirurgických pacientů.

Nespolehlivá Diagnostika pro testování alergií na ryby

Zaúčtováno v pátek, 12. dubna 2019

Vědci z univerzity James Cook v Austrálii nalezli materiál běžně používaný pro testování alergií na ryby je nespolehlivý – potenciálně ohrožuje životy lidí.

FDA schvaluje nové zacházení pro dospělé s rakovinou metastatického měchýře

Zaúčtováno v pátek, 12. dubna 2019

Dnešní americká správa potravin a léků udělila urychlené schválení balonku (erdafitinib), ošetření pro dospělé pacienty s lokálně pokročilými nebo metastatickými rakovinou močového měchýře, která má typ náchylné genetické změny známé jako FGFR3 nebo FGFR2, a která pokročila během nebo po předchozí chemoterapii s obsahem platiny.Zdraví a krása

Akné a péče o pleť

Prevence stárnutí
comments powered by Disqus