Domovská stránka  /   Zdraví a krása

Zdraví dospělých

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdraví dospělých 

Když si myslíte o zdraví dospělých, můžete přemýšlet o různých způsobech, jak zůstat zdravý - od mytí rukou a vakcín y k prevenci rakoviny. To je dobře! Rozhodnutí, která děláte každý den, jdou dlouhou cestu k podpoře zdraví dospělých.

Stejně tak je důležité věnovat pozornost vašim známkám a příznakům. Vědět, které zdravotní příznaky pro dospělé si zaslouží lékařskou pomoc, od nevysvětlitelné hubnutí nebo změny střevních návyků na dušnost a náhlé bolesti hlavy.

A samozřejmě, pravidelné fyzické zkoušky a testy pro zdraví dospělých jsou důležitou součástí preventivní zdravotní péče pro dospělé. Vědět, které screeningové testy, které potřebujete a jak často se jim udělat. Včasné odhalení je často klíčem k úspěšné léčbě.

Novinky o zdravotní péči

MUSC biomedicínští inženýři vydání plány pro 3D-tištěné ochranné masky

Publikováno v sobotu 28 březen 2020

S hrozbou nedostatku ochranných masek na obzoru jako román coronavirus pandemie roste, Medical University of South Carolina biomedicínských inženýrů a tinkerers měl inspirovaný nápad: rozpoutat armádu tvůrců z celé USA, kteří by mohli takové masky z 3D tiskáren - technologie, která se v posledních letech stala široce dostupnou.

Stanfordvědci popisují potenciální přenosové cesty COVID-19

Publikováno dne Čtvrtek, Březen 26, 2020

Mnoho zůstává neznámý o tom, jak SARS-CoV-2, virus, který způsobuje COVID-19, se šíří přes životní prostředí.

Nový typ imunoterapie ukazuje příslib pro budoucí léčbu rakoviny vaječníků

Publikováno dne Čtvrtek, Březen 26, 2020

Maligní rakovina vaječníků je zákeřná: Známé a obávané pro vágní a netypické příznaky, které často znamenají, že nemoc je objevena tak pozdě, že v průměru pouze čtyři ze šesti pacientů jsou stále naživu po pěti letech.Zdraví a krása

Akné a péče o pleť

Prevence stárnutí
comments powered by Disqus