Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví a krása

Zdraví dospělých

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdraví dospělých 

Když Přemýšlejte o zdraví dospělých, můžete přemýšlet o různých způsobech, jak se zachovat zdravě – od mytí rukou a vakcín po prevenci rakoviny. Výborně! Volby, které každý den děláš, jdou k propagaci zdraví dospělých.

Je stejně důležité věnovat pozornost vašim známům a symptomům. Vědět, které výstražné signály pro dospělé vyžadují lékařskou péči, od nevysvětlitelné ztráty váhy nebo změn v náznacích na pomalost dechu a náhlé bolesti hlavy.

A samozřejmě, pravidelné fyzické zkoušky a zkoušky zdravotního stavu dospělých jsou důležitou součástí preventivní zdravotní péče dospělých. Víte, které screeningové testy potřebujete a jak často je máte provádět. Včasné odhalení je často klíčem k úspěšnému léčení.

Kongresového o klaun péči

Tipy pro zabránění akné způsobenému při cvičení

Zaúčtováno ve středu, 15. ledna 2020

Ti, kdo zasáhnou tělocvičnu kvůli jejich novetním předsevzetí, budou pravděpodobně využívat výhod, včetně zlepšení celkového zdraví a nálady.

Symptomy žáků nejsou spolehlivé, aby odhalily kvalitu ovzduší ve školních budovách.

Zaúčtováno ve středu, 15. ledna 2020

Ve školních budovách s problémy souvisejícími s kvalitou ovzduší, jako je poškození vlhkosti, teplotní problémy nebo špatná ventilace, mají žáci o něco více příznaků než v budovách, ve kterých jsou podmínky uvedeny jako dobré na základě expertního hodnocení.

Vakcína založená na biomateriu má potenciál zcela eliminovat buňky AML.

Zaúčtováno v úterý, 14. ledna 2020

Akutní myeloidní leukemie (AML) je smrtelná rakovina krve, která pochází z kostní dřeně a zabíjí většinu jejích obětí během pěti let. Chemoterapie je standartní léčbou AML na více než 40 let, a i když často způsobuje, že se rakovina promine, zřídka zcela eliminuje rakovinné buňky, které pak vedou k opětovnému výskytu nemocí v téměř polovině léčených pacientů.Zdraví a krása

Akné a péče o pleť

Prevence stárnutí
comments powered by Disqus