Domovská stránka  /   Zdraví a krása

Zdraví dospělých

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdraví dospělých 

Když si myslíte, že zdraví dospělých, můžete přemýšlet o různých způsobech, jak zůstat zdravý - od ruka-mytí a vakcíny k prevenci rakoviny. To je dobře! Volby, které činíte každý den jít dlouhou cestu k podpoře zdraví dospělých.

Stejně tak je důležité věnovat pozornost svým známkám a příznakům. Vědět, které varovné příznaky zdraví dospělých si zaslouží lékařskou péči, od nevysvětlitelné hubnutí nebo změny střevních návyků na dušnost a náhlé bolesti hlavy.

Důležitou součástí preventivní zdravotní péče pro dospělé jsou samozřejmě pravidelné fyzické zkoušky a zdravotní screeningy dospělých. Zjistěte, které screeningové testy potřebujete a jak často je máte udělat. Včasná detekce je často klíčem k úspěšné léčbě.

Novinky o zdravotní péči

Výzkumníci identifikovat konkrétní potenciální terapeutické cíle pro agresivní formu rakoviny slinivky břišní

Publikováno dne Úterý, Září 15, 2020

Tým výzkumníků vedený Mayo Clinic a Translační Genomika Research Institute (TGen), pobočka City of Hope, identifikovala specifické potenciální terapeutické cíle pro nejagresivnější a smrtící formu rakoviny slinivky břišní.

Technologie IRT poskytuje více možností pro odhad teplot obličeje s větší přesností

Publikováno dne Úterý, Září 15, 2020

Termografie byla horkým tématem v tomto roce, vzhledem k potřebě rychlejší diagnostiky pro detekci a prevenci šíření COVID-19.

Nový dokument pojednává o tom, jak zabránit staphylococcus aureus infekce u kriticky nemocných dětí

Publikováno dne Úterý, Září 15, 2020

Neonatální jednotky intenzivní péče (NICU) by měly vyvážit prevenci infekcí Staphylococcus aureus u kriticky nemocných kojenců s potřebou kontaktu kůže s rodiči a sourozenci, podle bílé knihy Společnosti pro epidemiologii zdravotní péče Ameriky (SHEA) zveřejněné v časopise Infection Control & Hospital Epidemiology.Zdraví a krása

Akné a péče o pleť

Prevence stárnutí
comments powered by Disqus