Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví a krása

Zdraví dospělých

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2019-02-01)
Zdraví dospělých 

Když Přemýšlejte o zdraví dospělých, můžete přemýšlet o různých způsobech, jak se zachovat zdravě – od mytí rukou a vakcín po prevenci rakoviny. Výborně! Volby, které každý den děláš, jdou k propagaci zdraví dospělých.

Je stejně důležité věnovat pozornost vašim známům a symptomům. Vědět, které výstražné signály pro dospělé vyžadují lékařskou péči, od nevysvětlitelné ztráty váhy nebo změn v náznacích na pomalost dechu a náhlé bolesti hlavy.

A samozřejmě, pravidelné fyzické zkoušky a zkoušky zdravotního stavu dospělých jsou důležitou součástí preventivní zdravotní péče dospělých. Víte, které screeningové testy potřebujete a jak často je máte provádět. Včasné odhalení je často klíčem k úspěšnému léčení.

Kongresového o klaun péči

Kávové boby ukazují slib v boji proti zánětu, odporu inzinu

Zaúčtováno v pondělí, 14. října 2019

Již dlouho se ukázalo, že káva poskytuje mnoho zdravotních přínosů. Kromě toho, že nás během dne dokáže udržet vzhůru, je plná antioxidantů, které odvedou volné radikály.

Živá buňka, geneticky modifikovaná prasečí kůže použitá k dočasnému uzavření spálení rány

Zaúčtováno v sobotu, 12. října 2019

V Massachusetts General Hospital byli dnes ohlášeni, že úspěšně používali živou, geneticky modifikovanou prasečí kůži (xenotransplantát) k dočasnému uzavření spálené rány.

Získání druhého stanoviska patologů může přispět ke zvýšení spolehlivosti diagnóz melanom

Zaúčtováno v sobotu, 12. října 2019

Získání spolehlivé diagnózy melanomy může být pro patology významnou výzvou. Diagnóza vychází z vizuálního posouzení patologa na biopsii materiálu na mikroskopických snímcích, které mohou být často subjektivní.Zdraví a krása

Akné a péče o pleť

Prevence stárnutí
comments powered by Disqus