Domovská stránka  /   Zdraví a krása  /  Jak se zbavit akné na těle

Jak se zbavit akné na těle

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2016-06-15)
Jak se zbavit akné na těle To není tak snadné, jak se zbavit žádné akné. Zejména v případě, že je to tělo akné (mezi, je známo, že zpět akné nejvíce obtížné vymýtit a krku akné je nejvíce bolestivé). Nyní byly vyvinuty různé léky léčby akné , ale samozřejmě ne všechny z nich mohou být užitečné v jednotlivých případech. Například stará medicína navrhuje pošpinit pupínky s sap jarní.

Léky pro léčbu akné

Jak se zbavit akné na těle? Mnoho zdrojů navrhnout, léčení akné s kyselinou salicylovou. Existují také speciální krémy, které se prodávají v obchodech s drogami a které si můžete také vyzkoušet. Další známé složkou, která se často používá v léčbě léky akné je benzoyl peroxid, který lze použít k očištění poškozenou kůži.

Často dobrých výsledků je dosaženo použitím benzoyl peroxid nebo kyseliny salicylové pro utírání acnes a pak rozmazání s krémy, které obsahují kyseliny alfa - tyto krémy pomáhají setřít mrtvé kožní buňky, které zabraňují vysychání kůže). Bohužel, tyto chemikálie často přinášejí nebezpečné vedlejší účinky: podráždění a vyrážky.

Existují přírodní akné léčba léky pro léčení akné na těle. Tyto produkty jsou dodávány ve formě pilulek, které léčí akné a krémy, které jasné kůže z venku. Tyto léky pro léčbu akné jsou naprosto bezpečné, ale často pomáhají pomaleji než předpis léků.

Například poškozený všimnout, první zlepšení po první aplikaci benzoyl peroxid, a může trvat pár dní pro přírodních akné produkt, který pomůže. Přesto mnoho trpících akné těla raději přírodní akné léčba léky, protože léčit akné na těle bez vedlejších účinků.

Existují také zvláštní orgán myje pro léčení akné. Namáčení v horké lázni může být užitečné, zejména v případě, že používáte výše uvedené myčky.

Jak se zbavit akné na těle?

Existují některé věci, které byste neměli dělat s akné na těle. Zaprvé v každém případě vás nesmějí drhnout, pop ani odstranit žádným podobným způsobem. Jediné, co byste měli udělat je mýt vaše akné a zacházet s krém nebo jiný přípravek. Drátkování, praskání nebo poškrábání akné může vést k ještě větší problémy s vaší pokožkou. Také by neměl mít příliš silný a drsný oděv; Pamatujte, že tření proti akné těla bude dráždit.

Ale stejně jako v případě jiných nemocí je nejefektivnějším způsobem není zjistit, jak se zbavit akné na těle. Nejefektivnějším způsobem je zabránit akné. To je důvod, proč byste měli být opatrní při výběru oblečení na školení, mají pravidelné sprchou či vanou, dávejte pozor na vaše strava, zejména, pokud máte jakékoli přecitlivělosti, v pořádku, podívejte se poté, co vaše zdraví a riziko, že žádné akné, stejně jako jiné problémy s pokožkou, bude výrazně snížit.

Najít nejlepší akné léčba léky 


comments powered by Disqus