Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Možnosti léčby Peyronieho choroby

Možnosti léčby nemocí v peyronie. Jaká je nejlepší léčba?

Možnosti léčby nemocí v peyronie. Jaká je nejlepší léčba? U jedinců, kteří trpí penilní křivkou, existuje několik různých možností léčby nemocí v Peyronie, které mohou být pro tento stav užitečné.

Jaká je nejlepší léčba na Peyronieho nemoc?

Jaká je nejlepší léčba na Peyronieho nemoc? Abychom odpověděli na tuto otázku, musíme si prohlédnout všechny volby v Peyronieho onemocnění a najít jejich výhody a nevýhody. Zde jsou některé možnosti, které byste mohli zvážit při projednávání se svým poskytovatelem zdravotní péče , pokud by tato nemoc utrpěla. Zahrnují Jak chirurgické procedury, tak i nechirurgické ošetření Peyronieho onemocnění.

Nyní si tyto možnosti léčby podrobně prostudujte:

Vitamíny

Vitamins for Peyronie's Disease Treatment
Vitamíny pro Peyronieho léčbu nemocí
Není mnoho výzkumu , jak vám mohou vitamíny pomoci, když trpíte Peyronieho nemocí. Dobrým pravidlem je zajistit, že jíte velmi zdravou stravu. To bude zahrnovat spousty plodů, zeleniny, libových MAS, ryb, ořechů, semen, celých zrn a mléčných jídel.

To vám poskytne výživu, kterou potřebujete pro udržení zdravého těla, a to vám pravděpodobně pomůže v Peyronieho nepořádku.

Vitamín E

Existuje jeden vitamín, o kterém se říká, že je velmi úspěšný při léčbě tohoto stavu a to je vitamín E. Někteří badatelé naznačují, že ty, které mají nedostatek vitamínu E, mají často Peyronieho nemoc. Neexistuje žádné definitivní propojení, ale existuje korelace mezi nedostatkem vitamínu E a těmi, které trpí penilní křivkou. Podle mnoha rešerše a studií je to jeden z nejlepších vitamínů pro Peyronieho nemoc.
Je známo, že vitamín E pomáhá předcházet jizvě tkáně a má vlastnosti, které pomáhají s ředením krve, aby se tak zabránilo dobrému zdraví cév. Vitamín E je také velmi antizánětlivé.
Ve velké míře nebyl zkoumán jako léčba na Peyronieho poruchu, ale v 1993, který byl dán na konferenci amerického Národního institutu zdravotnictví, bylo vydáno hlášení, že kolem 99% jedinců, kteří si vzali vitamín E, má zlepšení bolesti, ale přibližně 70% z více než 100 mužů, kteří se zúčastnili studie, neměli po použití vitamínu E žádné změny příznaků.

Výsledky této studie byly stanoveny jako nespolehlivé, ale stále se říká, že vitamín E může být prospěšný pro ty, kdo trpí Peyronieho chorobou.

Studie vitamínu E

V lednu 2013 byla provedena nová studie a 70 mužů, kteří trpí Peyronieho chorobou, byly rozděleny do dvou léčebných skupin. Těm v první skupině byl dán vitamín E a další látky, které pomohly léčit Peyronieho poruchu. Jedna látka, kterou dostali, se nazývá verapamil a používá se k rozpuštění plaku.

Dali jim také léky na léčbu zánětu i bolesti. Ty ve skupině 2 mají drogy, ale nebyly jim poskytnuty vitamínu E. Zúčastnili se tohoto programu asi šest měsíců. Prošli hodnocením bolesti, ultrazvukem penisu a IIEF nebo mezinárodním indexem funkce eretilu.
Snížení nahromadění plaku ve skupině jedna bylo 50,2% a ve skupině 2 bylo sníženo o 35,8%. Ve skupině jedna 96,6% mužů měla zlepšení v křivosti penisu, zatímco pouhých 48,4% z těch ve skupině 2 zlepšilo zakřivení penisu. U skupiny 1 byly skóre IIEF zlepšeny velkým rozpětím. Ve skupině 2 došlo k nárůstu velikosti plaketu.
Vědci po této studii uvedli, že vitamín D může být užitečný pro léčbu Peyronieho onemocnění a pomohl zastavit průběh nemoci. Výzkumníci naznačují, že používání vitamínu E spolu s dalšími přístupy může napomoci k léčbě tohoto stavu. Existují další léčebné možnosti, jako je například elektrická rázová vlna, výtlačníky, vakuová čerpadla, vstřikovací terapie a chirurgické možnosti, které by mohly být výhodnější než pouhé použití vitamínu E.

Peyronie má léčebné cvičení

Exercises for Peyronie's Disease Treatment
Cvičení pro léčbu nemocí v Peyronie
Řádný režim uplatnění může být prospěšný při pomoci těm, kdo trpěli Peyronieho chorobou. Jakékoli cvičení vám pomůže udržet se v dobrém stavu a může vám Prospěti při snižování bolesti a dalších problémů s daným stavem. Existuje
několik léčebných cvičení, které můžete udělat na penis, který vám může pomoci snížit bolest a další problémy, které trpíte, jsou uvedeny níže.
Je důležité mluvit se svým poskytovatelem zdravotní péče dříve, než uděláte tato Peyronieho léčbu , protože nevíte, které z nich mohou být prospěšné, nebo pokud vám pomohou s vaším individuálním stavem.

Penis Roztáhírající cvičení číslo jedna

Musíš uchopit svůj penis za hlavu penisu. Poté jej vytáhnete přímo z těla a přidržujete jej po dobu 15 vteřin a pak ji vrátíte do uvolněné polohy. Pak to musíte provést v různých směrech, například dolů, nahoru, doleva a doprava. Každou z těchto pozic je třeba držet po dobu 15 sekund.

Až budou ty peyroniovy léčebné cvičení hotovy , musíš si masírovat penis, dokud nebudeš mít erekci. Musíte uchopit basy na penis ukazováčkem a palcem a vytvořit kruh jako je nápis OK. Musíte použít tlak a mlíko s rukou od základny k žlázám a pak tento 10krát zopakovat.

Penis Roztáhírající cvičení číslo dvě

Na penis musíte naneste mazací olej a masírujte jej, dokud nebudete mít poloerekci. Musíte uchopit penis na základně ukazováčkem a palcem a vytvořit tak dobré znamení. Na penis s prsty naneste trochu mírného tlaku. Posuňte dva prsty dolů po hřídeli penisu a udržujte dostatečný tlak, dokud se hlava penisu neudrží krví.

Když se přiblíhíte k hlavě, musíte uchopit základnu ukazováčkem a palcem protilehlé ruky a posunout dolů směrem k žlázce. Musíte pokračovat v pohybu oběma rukama. Měli byste udělat 100 opakování těchto Peyronieho léčby na začátku a pak pracovat až na 200 opakování. Musíte zastavit cvičení Pokud máte pocit, že potřebujete ejakulovat.

Roztažení penisu číslo tři

Musíte použít ruku a uchopit za hlavu výdrž penisu a použít dostatečný tlak, abyste ho mohli zadržet, aby se umožnil průtok krve. Musíš ho vytáhnout ven a roztáhnout, jak jen to jde. Tento úsek musíte držet asi tři až pět minut.

Když to uděláte, musíte odpočívat asi 1 minutu a pak zopakovat Peyronieho léčbu. Až to uděláte příště, musíte ji stáhnout dolů, nahoru, doleva a doprava a pak celý proces zopakovat.

Peyronieho operace s nemocemi

Surgery for Peyronie's Disease Treatment
Chirurgie na Peyronieho léčbu nemocí
Chirurgie je obvykle poslední možností, když jde o Peyronieho nemoc, ale v některých případech to může být prospěšné. Zde jsou některé chirurgické možnosti , které se běžně provádějí u této nemoci.

Tunica Albuginea

Je tu tenká vrstva tkáně, která obklopuje část penisu nazývanou korporatní jeskyně a odkazujeme na tuto oblast jako Tunica albuginea.
Prostorná oblast je houbovitou tkání a tato oblast se naplňuje krví, když má samec erekci.
Deska se vytvoří uvnitř oblasti Tunica albuginea. Chirurg srovná penis tím, že si vezme kousky Tunica albuginea a na opačné straně zakřivení penisu ji složí. V některých případech budou části odebrány. Ta oblast je pak zašená, a to udrží penis rovně.

Roubování a plaku

Je-li tato podmínka velmi vážná, někdy se tento Peyronieho chirurgický zákrok provádí. Aby se penis opět vrátil, chirurg bude řezat do ložisek a pak naplnit tento prostor štěp kožní tkáně. Štěp může pocházet z jiné lidské bytosti nebo zvířete.

Implantát

Implantát je v podstatě předkožky protézy. Pokud samec trpí erektilní dysfunkcí stejně jako Peyronieho porucha, mohou se rozhodnout, že budou mít vkládané protézy nebo implantáty. Tímto postupem odstraníte korporaci a do této oblasti umístíte lahve implantátu, které odrovní penis.
Do prostoru pro šrotum, který se používá k nafoukače penimilního implantátu, může být rovněž umístěno čerpadlo a zásobník kapaliny. Kdykoliv člověk chce erekci, jednoduše aktivuje čerpadlo a tím se uvolní kapalina z nádrže do lahví. Když už ten člověk nechce erekci, kapalina proudí zpátky do nádrže.

Komplikace a vedlejší účinky operace Peyronieho onemocnění

Typ chirurgického zákroku Peyronie bude záviset na anatomii člověka a typu nemoci, kterou mají. Po provedení procedur může dojít ke ztrátě citlivé citlivosti nebo zkrácení penisu . Komplikace mohou v některých případech zahrnovat bolesti předkožky i erektilní dysfunkce.

Penilní injekce

Injections for Peyronie's Disease Treatment
Injekce pro léčbu nemocí v Peyronie
V některých případech lze léky vstříknout do penisu , což může pomoci při léčbě zakřivení penisu. Tato léčba bude vstříknuta do oblasti plaketu. Dvě látky, které jsou často používány, jsou interferon a verapamil. To pomáhá zastavit vývoj kolagenu v penisu, protože tento protein je tím, co tvoří plaketu. Mohou také přispět k menší velikosti plaketu.
Existují však náznaky, že tyto dvě vstřikovací terapie nejsou tak přínosné jako některé jiné nechirurgické léčby Peyronieho onemocnění.
FDA nebo americká potravinářský a drogový administrace schválila v prosinci 2013, který se nazývá xiaflex, léky pro Peyronieho nemoc . Tato droga získala souhlas s léčováním Peyronieho onemocnění. Tento lék je dán v léčebně kurzu, který trvá čtyři cykly od vašeho poskytovatele zdravotní péče. Ukázal mi jistý slib při léčbě křivosti penisu.

Další možností, která se někdy používá, je kyselina hyaluronová. Bylo zjištěno , že pomáhá snižovat záněty v penililní oblasti. Muži, kteří šli do studie v roce 2016, jak bylo hlášeno v časopise sexuálního lékařství, řekli, že ti, kdo obdrželi tuto kyselinu jednou týdně po dobu 10 týdnů, měli velikost plaku, která se snížila přibližně na polovinu mužů, kteří se zúčastnili studie.

V mnoha jednotlivcích se také snížil o 10 stupňů . Muži také uvedli, že vylepšili sexuální spokojenost a lepší erekci.

Penilní napínací zařízení

Device for Peyronie's Disease Treatment
Zařízení pro léčbu onemocnění Peyronie
Napínací zařízení se nyní často používají k léčbě křivosti penisu. Tato zařízení jsou označována jako rozšiřující penis, protože se používají k roztažení penisu za účelem získání větší délky v penisu v čase.

Toto pokuřované zařízení pro Peyroniovu nemoc je třeba nosit každý den kolem 6 až 9 hodin a mohou pomoci vyrovnat penis. Přístroj bude pracovat velmi efektivně, je-li opotřebovaný po delší dobu.
Nošení může být poněkud nepohodlně, ale často se pokládá za nejlepší možnost léčit Peyronieho nemoc.
V případě Peyronie je pro většinu jedinců klinicky prokázáno , že je to výhodné. Bylo provedeno mnoho klinických hodnocení , aby se potvrdila účinnost trakčních zařízení pro léčbu křivosti penisu.

Shrnutí

Toto jsou jedny z nejznámějších a spolehlivých možností léčby nemocí v Peyronie. Jaká je nejlepší léčba na Peyronieho nemoc? Je to složitá záležitost, kterou je třeba vyřešit poskytovatelem zdravotní péče. Kromě operace existují také možnosti nechirurgické léčby Peyronie a některé mohou pracovat lépe než ostatní pro vaše individuální záležitosti.

Je však třeba poznamenat, že penilní napínací zařízení obdrželo četné schvalování v nejnovějších klinických studiích a je nyní doporučováno jako možnost nejlepšího léčení u Peyronieho onemocnění u většiny odborníků na zdravotnictví.

Získejte nejlepší penilní napínací zařízení 


comments powered by Disqus