Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví u mužů  /  Potraviny, které zlepšují sex

Potraviny, které zvyšují sexuální

Potraviny, které zvyšují sexuální Potraviny mohou ovlivnit váš sexuální život hodně. Předtím, než těžká večeře přemýšlet o možných problémů můžete mít. Výběrem správné jídlo můžete zvýšit sexuální touhu nebo zlepšit kvalitu sexu. Navíc některé druhy potravin mohou pomoci zapomenout na sexuálních dysfunkcí. Vůně některé druhy potravin mohou stimulovat sexuální touhu.

 • Jahody

  Nejlepší zdravotní přínos jahod je jejich afrodiziakální vlastnosti. Tyto plody jsou dobrým zdrojem draslíku, který vám pomůže zlepšit průtok krve do penisu a zvýšení erekce.
 • Ústřice

  To není pro nic za nic, co ústřice jsou vysoce hodnoceny za to, že dobrá motivace. Obsahují zinek, B6, což je dobré pro testosteron. Jejich nedostatek přináší nízkou sexuální apetit.
 • Losos

  Zatímco konzumovat tučné losos, váš organismus získává cenné omega-3 mastných kyselin. Výsledkem je vaše krev dostane méně lepivé a může snadno toku do všech částí těla, včetně penisu. Losos a dalších tučných ryb, makrela, tuňák a pstruh mohou pomoci zlepšit sexuální život, pokud pravidelně jíst.
 • Víno

  Červené víno dodává dostatek antioxidačních fytochemických resveratrol, látka, která je dobrá pro sex, neboť zlepšuje stav vašich tepen a umožňuje produkci oxidu dusíku. Oxid dusnatý umožňuje tepny na široké, a to je způsob, jak "malá modrá pilulka" funkce se vypořádat s problémy s erekcí. Avšak jako lék proti impotenci se zaměřuje pouze na velmi malé kapiláry, resveratrol umožňuje rozšíření tepen, stejně. Příliš mnoho vína, bude to nebylo k ničemu ani. Pro dosažení optimálního výsledku zastavit na jednu nebo dvě sklenice - jinak bude muset čelit opačný účinek.
 • Káva

  Lepší prokrvení, zvýšení metabolismu, čerpání krve - to vše, odvozený od kofeinu své oblíbené Java směs může vám pomohou úspěšně porazit vaše problémy s erekcí.
 • Zahradní cibule

  Doporučuje se jíst dost cibule a česnek, protože obsahují allicin. Tato látka vám pomůže zlepšit sexuální život, protože to dělá krev méně lepivé a zlepšuje jeho cirkulace, stejně jako brání vzniku dřeváky a sraženiny. Máte strach, že pach cibule lze jen těžko nazvat sexy? Žádný problém, měli jen žvýkat žvýkačku petržel a mátu.
 • Chilli

  Chilli papričky jsou další céva expandér kořenění svůj sexuální život a pomůže vám získat podporu. Pokaždé, když váš obličej vyprázdnění, když jíš kari, mějte to na paměti. Z anatomického hlediska mechanismus erekci není nic jiného než hydraulika: se docílí dostatek příval krve (kapalina) do penilní cévy (malé trubky). Jediné, co pro úspěšné sexuální aktivity jsou tudíž zdravé cévy (potrubí) a srdce (čerpadlo).
 • Banány

  Banány jsou také dobré na srdce. Draselný, které obsahují je dobré pro zdraví v mnoha směrech. Je dobré dávat pozor na krevní oběh, snížení sexuálních dysfunkcí při zachování úrovně sodíku na normálním bodu. Draselný lze získat také z kůže brambory nebo pomeranče.
 • Třešně a višně

  Barevné rostliny chemikálií (antokyany), které jsou tak bohaté na třešně chrání cévní stěny před mastné desky, které vedou k ucpání tepen a jsou hlavním důvodem ateroskleróza. Mnoho dalších pestrobarevné plody a ovoce švestky, broskve a nektarinky vám pomůže udržet vaše tepny hladké a váš milostný život kvetoucí.
 • Vepřové maso

  Vepřové maso je výborným zdrojem vitaminu B1, což je užitečné pro váš nervový systém. Celozrnný chléb a fazole mohou také kus nedostatku B1.

Zlepšit sexuální život a léčbě sexuální dysfunkce

Dnes je tolik možností vybrat si z, pokud jde o sexuální dysfunkce, jako je například léky na předpis nebo bylinné pilulky penis. Však můžete překonat problém tím, že budou opatrní při výběru, co jíš.

Měli byste jíst dostatek zdravé výrobky obsahující zinek, omega-3 kyseliny, vitamíny, stejně jako zelenina a ovoce. Tato dieta je dobrá pro celé vaše tělo a pomůže vám předejít mnoha problémům, sexuální dysfunkce, mezi nimi. Vyhněte se mastné výrobky, jakož i produkty s hodně cukru a sodíku. Zhoršují se váš celkový stav a sexuální dysfunkce.

Najít další způsoby, jak k léčbě sexuální dysfunkce 


comments powered by Disqus