Domovská stránka  /   Zdraví a krása  /  Bylinky pro péči o pleť pro dospělé

Byliny pro dospělé Skin Care

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2021-07-08)
Byliny pro dospělé Skin Care Existují určité byliny pro péči o pokožku dospělých s historií využití a lékařsky ověřené výsledky:

Pampeliška

Pampeliška je velmi společné pole rostlina slunečnice skupiny která se vyznačuje základní charakteristiky, detoxing, která dělá dobrý Management skvrny kůže.

Tento obvyklý kalhoty našich dvorcích obsahuje mnoho látek, které jsou užitečné pro naše těla: cholinové, hořké sloučeniny, inulin, vápník, kyselina křemičitá, sodík, síra a draslíku, který je rovněž vysoce koncentrovaný v čerstvých listech.

Lopuch

Známý lopuchu, který je původem z Evropy, Asie a severní USA, je rovněž skvělý lék pro kůži. Kořeny, stejně jako listy lopuchu byly použity k léčbě rakoviny, ekzémů, akné a jiné kožní nemoci na věky. Kromě toho může být kůže hladké znovu.

Žlutá Dock

Žlutá dock, společný široký šíření kůže toner, když spolu s sarsaparilla, nabízí lék na přetrvávající kožní potíže. Jeho složky jako astringentní tannis a anti mikrobiální vlastnosti očistný charakter substance smíchány k směsi bylin, cenné při řešení kožních onemocnění jako je kůže lupénka a ekzém, s kožní breakouts.

Třapatka nachová

Echinacea posiluje imunitní systém, zvyšuje produkci bílých krvinek a zlepšuje buněčné stěny, aby se viry a bakterie mají malou šanci proniknout do buněk. Pomocí tohoto závodu kůže dobře. Bylina se divoce rozšířila v Spojených státech amerických, Kanadě a dalších zemích, ale nyní ji lze nalézt také v Evropě, Severní Americe a některých částech Asie.

Používají se ústy k posílení obranné mechanismy organismu a snížit délku a příznaky nachlazení a chřipky. To zmírňuje některé kožní problémy, jako bodnutí hmyzem, ekzémy a lupénkou. Echinacea také inhibují tvorbu bakterií a purulence.

Jetel luční

Tato rostlina se používá k čištění krve od toxinů. To je známé jako metodu efektivní léčby u onemocnění kůže díky velké množství vitaminu b v ní. Tradiční lidové lékaři používají k sekání nebo rozmačkáme jetel luční květiny, jinak budou aplikována na kůži přímo k léčbě zánětů a kousat nějaký hmyz. Dnes tato rostlina se používá v pleťová mléka, krémy a jiné lékařské kosmetických prostředků přispívá k léčbě lupénky a jiných poruch.

Lékořice

Pokud stráven v umírněné množství lékořice můžete léčit kožní zánět a zarudnutí. Jsou obklady s lékořice používané k léčbě infekčních onemocnění kůže a dermatitidy. Další bylinné čistící a kosmetických prostředků se používá pro zesvětlení kůže.

Cayenne

Kajenský pepř je horké a kořeněné hlavně kvůli kapsaicin, látka také používá k úlevě od bolesti kůže a svědění. To je možné v důsledku reakce na nervy. Kajenský pepř může dokonce udělat Psoriáza zmizí. Je to jeden z nejlepších kajenský pepř výhod. Také stimuluje další přísady a pomáhá jim dosáhnout rychleji póry kůže a mazové žlázy.

Péče o pleť bylinné

Ne všechny bylinky smícháme a začít léčbu kožních problémů bez doporučení lékaře. Však při výběru bezpečný a přirozený lék pro vaši pokožku, zkontrolujte, zda že obsahuje jeden nebo více bylin pro péči o dospělé kůže popsané v článku. Tyto byliny jsou lékařsky testováno a určitě pomůže léčit kůži a zabránit zánět kůže v budoucnosti.

Najít bylinnou léčbu 


comments powered by Disqus