Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví a krása  /  Make-up a akné

Make-up a akné

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2016-12-19)
Make-up a akné Je tam nějaké spojení mezi make-upu a akné? Ano, make-up může způsobit akné. To není druh pocit, nebo tak něco. Je prokázanou skutečností, a všechny lidi, kteří se jedná zejména o jejich péče o pleť a zdraví obecně vědět o totéž. Zde hovoříme hlavně o ženách, protože jistě všichni "make-up problémy" starost ženy mnohem více než muži.

A každá žena by měla vědět jaký make-up jí mohou použít aby se zabránilo takové rozšířené a nepříjemné potíže jako akné. Autokosmetika, která způsobuje akné je však a přihlašovateli, široce používané a mnoho žen stále používat a stěžovat si na s akné jen aniž by věděl, co je příčinou jejich potíží.

Make-up a akné

Ve skutečnosti odpověď, jak je to se stává často, prostě leží na povrchu. Péče o pleť nesmí být posedlost, přestože je v některých případech s ženami. Ale přesto akné a "akné make-up" zejména pokud péče o pleť je nedostatečná... nebo je to v podstatě bezruké.

Takové chování fumbling považuje převážně ruční odstranění akné, jmenovitě mačkání a výdej. Nicméně to nesouvisí s naším hlavním tématem, ačkoli se stává velmi důležité, protože téměř stejných důvodů.

Co znamenaly, jsme mluvili o "péče o pleť - fanatika"? Kosmetické nesmí být během svého života, že jo? Samozřejmě je dobré vypadat dobře, ale existují případy, kdy neděláme sami atraktivnější s make-upem. Nehledě na skutečnost, že vaše milovaná osoba může padat v lásce s někým jiným, když konečně uvidí vás bez maquillage možná jen hýčkat vaši pokožku v nějakým způsobem nebo jiným.

Například není vhodné používat příliš mnoho křoviny - se drhnout kůži natolik, že se stane příliš tenké a zranitelný. A také nedoporučují příliš jemný prášek - chcete tyto prášky se dostat do všech mikroskopických otvorů na kůži? Tyto díry (nebo póry nebo folikuly) jednoduše je první fáze vzniku akné.

Existuje souvislost mezi make-upu a akné - a je to jen jednoduchý obrázek. To samé je s kosmetikou obsahující ropné - hlavní agent pro dušení póry.

Nepanikařte, pokud máte špatnou pleť. Jen si dobře o make-upu a akné.

Najděte nejlepší léčba akné 


comments powered by Disqus