Středisko pro péči o zdraví

Středisko pro péči o zdraví

Mezinárodní síť zdravotnické péče

Domovská stránka  /   Zdraví a krása  /  Vnitřní příčiny akné kůže

Vnitřní příčiny akné kůže

Článek od <em>Střediska pro péči o zdraví</em>Článek od Střediska pro péči o zdraví

© Jennifer Greenwood (2017-04-13)
Vnitřní příčiny akné kůže Jak příčin všech nemocí, nebo jen příčiny všeho, co jsme si a který se týká našeho těla, akné může být způsobena buď vnitřní nebo vnějšífaktory. Jsme tady být důraz na vnitřní příčiny akné kůže.

Vnitřní příčiny akné kůže

Vnitřní příčiny akné kůže může být skutečně nebezpečný a zlý - prostě nevíte, odkud přicházejí!

Je-li vnější příčiny akné jsou do jisté míry předvídatelná, vnitřní příčiny akné kůže se mohou objevit opravdu zelené pole - to může zdát, že dodržovat všechna pravidla hygieny, máte sprchu pravidelně a poté, co sportovní trénink, jste zcela vědom obsahu kosmetické, který používáte a nepoužívejte příliš mnoho různých drhne, ale každopádně akné skvrny se objeví znovu a znovu.

Vnitřní příčiny akné kůže lze shrnout následovně:

  • Hormonů. Androgeny se nazývají hormony spojené s akné. To jsou původně muži hormony, ale všechny ženy mají do jisté míry. A především budete pravděpodobně mít vysokou úroveň androgenů, pokud jste ve vašem dospívání. Některé hormonální preparáty také může zvýšit hladinu hormonů v těle - jmenovitě antikoncepční pilulky. Androgeny jsou obvykle odpovědné za produkci mazu, který může být jmenován jako další příčina akné kůže.
  • Produkce mazu. Hormony se může zvýšit funkce žláz mazu se nachází v celém těle a vyvíjí mazu (nebo olej nebo tuk). Vysoké produkce mazu může být příliš mnoho na kůži a v tomto případě ropa není pouze promažte kůži (i. e. druh tvorby ochrannou vrstvu na kůži), ale také výplní kožní póry a tímto způsobem objeví pupínky, ošklivý vně a uvnitř mastné.
  • Bakterie. Propionibacterium acnes jsou bakterie, které žijí na lidské kůži. Tento zárodek může vyvíjet biologicky aktivních látek, které rozpouštějí maz. V tomto případě kůže se stává zranitelné a vystaveni externích přispěvatelů na akné. Tak zde můžeme vidět symbióza vnějších a vnitřních příčin akné kůže - "vnitřní" bakterie dává předpoklady pro vnější nebezpečí.
  • Čtvrtou příčinou se vztahuje k určité abnormální změny v folikuly, což může souviset i s hormony. Někdy folikuly růst příliš mnoho tak, že akné mohou být tvořeny ze stěn těchto kožních pórů pěstované příliš mnoho.
Zabránit kůži akné 


comments powered by Disqus